sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

8-latek następcą Ronaldo?

Wysłana -
O cudownym brazylijski dzieciaku właśnie usłyszał cały świat

Na razie jest gwiazdą futsalu, czyli halowej odmiany piłki nożnej. A w przyszłości futbolu. To 8-letni Bruno Costa, zwany również Bruninho.

Na jego punkcie oszaleli dziennikarze niemieckiego „Bilda", którzy zatytułowali tekst o nim poświęcony: „Bye, bye, Ronaldo! Teraz nadchodzi Bruninho".

oto fragment:
"Ronaldo był wczoraj - dziś rządzi Bruninho - twierdzi gazeta. - Podczas gdy bezrobotny i coraz grubszy Ronaldo spędza urlop na Ibizie, Brazylia wiwatuje już na cześć jego następcy."

A tu próbka jego umiejetnosci:
http://www.wrzuta.pl/film/bZm3zSRwU0

Co o tym myśLicie? Mi sie wydaje, że takie robienie MEGAgwiazdy na siłe (w dodatku z dziecka) niczemu dobremu nie służy...

Zmieniony przez - ar3Q w dniu 2008-07-07 16:58:47
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Niech piszą co chcą, ale dla mnie to jest fenomen 8 lat i taka technikaa
Wysłana -
za dużo lat grania w piłkę przed nim, żeby wyciągać tak daleko idące wnioski.
Wysłana -
Body wiadomo, ale na tym etapie co jest teraz to nikt mu nie dorówna
Wysłana -
oby dalej się rozwijał, niektóży zaczynają coś pokazywać i na tym się kończy ich rozwój
Wysłana -
glupstwa wypisuja.

poki co jest za mlody, zeby nazywac go drugim Ronaldo.

poza tym - sadze, ze jest wielu takich. zaden fenomen, co nie zmienia faktu, ze robi wrazenie.
Wysłana -
Ja pamietam korde pare la temu tez byl juz nastepca Ronaldo glosno bylo w TV i wogole, a teraz cisza, zaduzo szumu wokol dzieciaka zaraz sie pojawia jakies kontrakty i $$$ czyli to wszytko co mzoe go pospuc. Zostawic go w spokoju niech sobie gra w pilke spokojnie. W Polsce tez mamy takich grajkow mlodych ale u nas to to nikogo nie interesuje.
Wysłana -
mój kolega mówi ,żę mega cieniarz
według mnie jest el fenomeno
Wysłana -
oj to ten młody musi sie ostro napocic zeby grac tak jak Ronaldo przez całą kariere,i zeby go zastąpic a dwa gra na hali nie odzwierciedla gry na normalnej murawie przykład:Denilson
Wysłana -
Kiedyś w Holandii 7-latek okrzyczany był największym talentem...skończyło się tym, że w wieku 10 lat przeszedł depresje i skończł wogole z grą. Niech temu młodemu dadzą wszyscy spokój teraz
Wysłana -
chłopak jest dobry,ale nie powinni z niego robić gwiazdy na siłę.Zobaczymy jak będzie grał,ale przypominam że Ronaldo grał na trawie a nie na hali,a to co innego...z przyjemnością go zobaczę na trawie
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź