SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 miesięcy na siłowni, suple?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
Siema, jestem już troche ponad 7 miesięcy na siłowni. Chciałbym zainwestować troche w suplementy. Co by było dobre na tym etapie? Kreatyna i białko? Samo białko albo kreta?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
Niestety nic o tobie nie wiemy. Napisz więcej o sobie. Wiek, waga, wzrost, cel, jak wygląda odżywianie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
Wiek : 23
Waga : 75
Wzrost : 175
Staż treningowy: 1,5 roku z przerwą
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłka 3 razy w tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : -
Stan zdrowia: wzorowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : fatburnery,
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: kiedyś dieta redukcyjna z sfd.
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe: -
Cel/problem/opis: Planuje sobie poćwiczyć na lepsze ciało. Nie chodzi mi żeby być "dzikiem" po prostu poprawić swoją budowę ciała, coś tam wyrobić z mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
nie wiem, ale chyba jestem mezomorfikem ponieważ ręce i nogi mam chude ale jestem ulany na twarzy i brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to na pewno nie jesteś mezomorfikiem


kluczowa sprawa to ogarnicie odżywiania i suple tego nie zastąpią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
@BPL-G

znalazłem opis ktory poniekąd opisuje moją budowe, lecz nie dokońca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
ENDOMORFICZNY:
Głowa: widziana od przodu jest duża i okrągła, rzeźba kości słaba, policzki otłuszczone, rysy twarzy miękkie i zaokrąglone, szyja cylindryczna o łagodnym i miękkim konturze, często krótka, przekrój poprzeczny szyi jest równy przednio-tylnemu.
Górna część tułowia: okolica obojczyków jest miękka i otłuszczona; plecy gładkie bez zaznaczonych mięśni, szerokie, niekiedy w formie trapezu; barki kwadratowe o słabej rzeźbie kości; klatka piersiowa głęboka o dolnej cięciwie przewyższającej górną, krótka, z szerokim rozwartym kątem międzyżebrowym.
Kończyny górne: ramiona grube i masywne, nieco mniej masywne przedramiona, rzeźba mięśni słaba, okolica nadgarstków otłuszczona, ręce krótkie o drobnych palcach, kości ręki drobne.
Dolna część tułowia: brzuch duży, przekrój przednio-tylny dominuje nad poprzecznym: niekiedy brak wcięcia w talii lub talia słabo zaznaczona; miednica szeroka z dużymi poduszkami tłuszczowymi z boku bioder; u dorosłych brak lordozy lędźwiowej; pośladki duże ,zaokrąglone; fałdy tłuszczowe na brzuchu niekiedy zwisające.
Kończyny dolne: udo duże i miękkie, przy złączonych piętach uda stykają się na całe.długości, w obrębie łydki są lekko uwypuklone zewnętrzne krzywizny, kości goleni są drobne okrągłe, stopy otłuszczone o krótkich palcach i drobnych kościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1007
tylko z tym opisem zgadza sie opis dilnej części tułowia.. jaka to może być budowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dobrze by bylo gdybys dal swoje foto, wtedy bedzie najlepiej, obiektywniej ocenic co sie dzieje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie foto będzie najlepsze do określenia tego mimo że nie ma to większego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w ciemno endo/ekto
ale jakie to ma znaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$$$$$$$$$ NAGRODA ZA DZIENNIK $$$$$$$$$$$

Następny temat

TEST NOWOŚCI ACTIVLAB SPORT!!! Zgłoszenia!

WHEY premium