SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7Nutrition - Jungle Burner

temat działu:

7Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26214

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu NATURE'S BEST.
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733



Jungle Burner

Opis
- Zawiera kofeinę(100mg na porcję)
- Przyspiesza metabolizm
- Dodaje energii, pobudza

7Nutrition Jungle Burner. Kompleks aktywnych substancji wspomagających termogenezę, szybsze spalanie tłuszczu oraz przyspieszających tempo metabolizmu.
Zalecane dawkowanie

Spożywać 2 kapsułek dziennie, popijając 200ml wody,rano oraz przed treningiem.
W dni nie treningowe miedzy posiłkami.
Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Jungle Burner
Porcja 2kap
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 120kap
Zawartość jednej porcji zaw:
Energia 1,4 kcal
Białko 0,38 g
Węglowodany <0,02 g
Tłuszcze <0,02 g
Składniki aktywne:
Garcinia cambogia extract 60% 180 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 73 mg
Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego 60 mg
Ekstrakt z kory wierzby 40 mg
Wyciąg z balsamki ogórkowej 40 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy 20 mg
Wyciąg z mniszka lekarskiego 20 mg
Ekstrakt z cynamonu 20 mg
resveratrol 50% 10 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu-95% piperyny 5 mg
L-Tyrozyna 220 mg
L-Karnityna 13,60 mg
Kofeina 100 mg
Cynk 19,20 mg
Chrom 195,16 µg
Jod 760 µg
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Jeden z pierwszych produktów 7Nutrition które testowałem i jak najbardziej polecam.... Pierwsza redukcja z której byłem w pełni zadowolony. Zero "zjazdu" dobry efekt pobudzenia, podniesiona termogeneza i chęć do robienia treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
brałem stackera na efedrynie z tą samą dietą redukcyjną co i na tym środku powiem tyle -6 kg po stackerze i -10kg po tym produkt jest niesamowity nawet wręcz po 1 nie pobudza może leciutko termogeneza lipa potliwość straszna dużo większa nić po efedrynie nie wiem dlaczego czuć zapach potu który śmierdzi inaczej. bardzo efektywny spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Jungle Burnera używałem przeważnie przed samym wysiłkiem fizycznym, czy to siłownią, rowerem czy tenisem. Być może rzeczywiście powodował wzmożone pocenie i podnosił temperaturę, ale na ile ciężko mi ocenić. Po zmieszaniu go z odżywką przedtreningową efekt nie był zbyt dobry, samopoczucie było słabsze. Ale wynikało to prawdopodobnie ze zbyt dużej dawki kofeiny i nie praktykowałem tego więcej niż 3 razy. Jeśli chodzi o realny spadek tkanki tłuszczowej to najbardziej zauważalny stał się w partiach dolnych, co było do przewidzenia ponieważ w tym czasie zrobiłem kilkaset km na rowerze w trudnych górskich warunkach. Masa ciała nieznacznie spadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Bardzo dobry spalacz jak i suplement przed treningowy, świetnie zastępuje kawę przed treningiem
Odczucia to Ciepło potliwość , nie ma trzęsiawki i co najważniejsze MOŻNA PO NIM ZASNĄĆ jak i nie ma problemów z ciśnieniem i sercem
Stosując go nawet na diecie masowej widziałem że nie łapię tłuszczu a nie robię aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1212
Stosowałem po 3 kapsułki dziennie przed treningiem podczas redukcji. Z efektów końcowych jestem zadowolony, suplement na pewno pomógł w zrobieniu formy. Większego pobudzenia nie zauważyłem, ale mało który pre workout na mnie działa więc nie uważam tego za minus. Plusem na pewno było zwiększenie potliwości. Tabletki małe, opakowanie bez zarzutów. Osobiście mogę polecić produkt osobom początkującym oraz średnio zaawansowanym.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Po tygodniu stosowania preparatu siadło mi samopoczucie oraz chęć do jakiegokolwiek wysiłku, nie zależnie czy był to dzień treningowy czy też nie. Fakt potliwość znacznie wzrosła, ale w moim przypadku zbyt dużym kosztem. Możliwe, że było to spowodowane łączeniem Jungle Burnera z przedtreningówką, tak jak w przypadku użytkownika tdawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Polecam , niektóre przed treningówki za bardzo mnie pobudzały i na treningu miałem złe samopoczucie. Jungle Burner nie pobudził mnie tak bardzo, bym czuł się źle czyli prawie idealnie ;) Zauważalna chodź niedużo zwiększona potliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1567
Dobry spalacz, bardzo pomógł mi w redukcji. Zwiększona potliwość, brak dużego pobudzenia, a za tym efektu "zejścia". Polecam.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

7Nutrition - Izo Amino Beef

Wiecej