SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7Nutrition - Iso P290

temat działu:

7Nutrition

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9140

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu NATURE'S BEST.
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165



Opis

- Najlepszy na świecie surowiec Izolatu białka serwatki
- Wzrost beztłuszczowej masy
- Idealna biodostępność i wchłanialność
- Pyszne smaki

Izolat białka serwatki oparty na najlepszym na świecie surowcu – Provon 290/295 produkowanym przez korporację Glanbia.

Dlaczego zastosowaliśmy akurat Provon 290?
Naszym celem było zaoferowanie białka bez żadnych kompromisów. Surowiec miał być najlepszy na świecie. Bezdyskusyjnie.

Analizy i poszukiwanie surowców zajęły pół roku. Podczas tych miesięcy analizowaliśmy jakie białko, a konkretniej – jaki Izolat WPI cieszy się od lat największa renomą, uznaniem i jest najbardziej pożądany przez profesjonalistów. Wszystkie drogi prowadziły do Izolatów korporacji Glanbia, produkowanych technologią CFM – mikrofiltracji w przepływie krzyżowym.

Oto tłumaczenia niektórych wpisów na forach dyskusyjnych w USA:
„Glanbia opatentowała proces produkcji WPI poprzez CFM używając ceramicznych filtrów, które, o ile wiem, są stosowane tylko przez nich. W tym momencie CFM Glanbii jest prawdopodobnie najlepszym jakościowo białkiem serwatki dostępnym na dużą skalę.„

„Dlaczego to białko? Szukam białka WPI z Glanbii, ponieważ ma wyższe stężenie bioaktywnych niezdenaturyzowanych mikrofrakcji i czynników wzrostu. Jest to wynik odpowiedniego procesu technologicznego. WPI Glanbii jest jedynym izolatem produkowanym opatentowaną technologią CFM. Wszystkie inne izolaty (Volac, Carberry) są mikrofiltrowane i utrafiltrowane. W ultrafiltracji nie tylko redukuje się laktozę, ale i dużo bioaktywnych czynników wzrostu i mikrofrakcji.

Izolat użyty do produkcji naszego białka 7Nutrition ISO P290 zawiera:
51 % Gamma-Laktoglobulin
23 % Alfa-Laktalbumin
18 % Glikomakropeptyd
5 % Immunoglobulin
2 % Laktoferyn

Wartości odżywcze i waga mogą się różnić od siebie ze względu na smaki.



Zalecane dawkowanie

Zmieszaj 30 gram (1 miarkę) w 150-200ml wody. Dla uzyskania lepszego, bardziej skondensowanego smaku radzimy użyć tylko 150ml.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Iso P290
Porcja 30g
Ilość porcji w opakowaniu 66
Opakowanie 2000g
Zawartość jednej porcji zaw:
Energia 111,6 kcal
Białko 24,92 g
Węglowodany 1,71 g
- w tym cukier 1,22 g
Tłuszcze 0,54 g
Profil aminokwasowy :
Kwas asparaginowy 2,76 g
Treonina 1,70 g
Seryna 1,07 g
Kwas glutaminowy 4,24 g
Glicyna 0,44 g
Alanina 1,14 g
Walina 1,31 g
Izoleucyna 1,65 g
Leucyna 2,59 g
Tyrozyna 0,73 g
Fenyloalanina 0,73 g
Histydyna 0,41 g
Lizyna 2,52 g
Arginina 0,51 g
Prolina 1,43 g
Cystyna 0,63 g
Metionina 0,56 g
Tryptofan 0,51 g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
produkt moim zdaniem lepszy od Golda ON dziwne że po zażyciu czułem twardość mięśni co mi się po żądnym białku nie zdarzyło lekką ubity byłem i regeneracja lekko na + serio najlepsze białko jakie jadłem do tej pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 682
smak ciasteczkowy jest ok, wchodzi dobrze (małe granulki czekolady są)
składowo bdb, jakościowo też

POLECAM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7Nutrition - Creatine

Następny temat

7Nutrition - TCM Creatine

WHEY premium