SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6000 kcal i waga stoi w miejscu / TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Witam, od około 2 miesięcy zacząłem mniej więcej liczyć kalorie i wynika z tego, że spożywam około 6000 kcal dziennie, a mimo tego nie przytyłem ani kilograma, nie chodzi mi nawet o mięśnie, wystarczył by tłuszcz, żeby nie wyglądać jak wieszak. Ważę 75kg i mam 180cm wzrostu, 21 lat.

Przykładowa dieta
śniadanie jajecznica z 6 jajek i pieczywo jasne - 1000kcal
dwa filety z kurczaka w panierce - ok 600-700 kcal
duża paczka chipsów - 900kcal
pół kilo kiełbasy z grilla - 1500kcal (zjadam tyle około godziny 18-20 i wieczorem znowu jestem głodny)
8 piw - 2000 kcal (w południe z 3 do obiadu lub chipsów, do grilla 5)

Tak wygląda każdy dzień mniej więcej, choć w sumie nie licząc chipsów i piwa to spożywam samo mięso i nabiał, do filetów nie jem ani ziemniaków ani surówek bo nie lubię. Aktywności fizycznej raczej nie mam wcale, może zrobię w ciągu dnia łącznie z 5 podciągnięć na prawej i 5 na lewej ręce, to wszystko, tak to komputer i tv tylko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Napisanie tego prowokującego posta to też aktywność fizyczna! Musiałeś paluszkami pomachać!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
znajac realia i to jakie pytania zadaja pacjenci, isnieje ryzyko sądzić ze to nie wiedza a nie żart. Włacz do diety produkty zbożowe pieczywo,ryze ,kasze makarony, piwa i chipsy pozegnaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Spróbuj zamienic 8 piw na pól litra, wtedy pobudzisz mocniej metabolizm. Moim zdaniem rowniez kiełbasa jest niezbyt dobrym zrodlem bialka, sprobuj z 5 big macami lub 20 cheeeburgerami. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Bo jak się G**** je to i efekty sa G**** warte - na koniec dnia popij olejem z frytownicy a na pewno masa wystartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
To nie jest żadne prowo, tak wygląda moje codzienne odżywianie. Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? NIE CHCĘ budować masy. Masa jako skrót myślowy od masy mięśniowej. Wystarczy mi, że przybędzie mi 15kg tłuszczu i będę zadowolony, bo nie będę wyglądał jak wieszak. Propsy dla Tomasza, że podszedłeś do tego normalnie. Tylko patrząc na zawartość kalorii w ryżu, czy kaszy to jest ona dość mała i nie wydaje mi się, że zamieniając powiedzmy te 3000 kcal z piwa i chipsów na 500-1000kcal z kaszy czy ryżu przybędzie mi więcej tłuszczu. Choć może się mylę. Od dziecka zawsze miałem problem z przytyciem, jako 17 latek ważyłem 50-55kg a jadłem 2x tyle co koledzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No to zrób podstawowe badania, w tym tarczycowe, hormony, pasożyty - bo to normalne nie jest. I warto zastanowić się nad ilością spożywanego alkoholu, bo codzienne upijanie się tez normalne nie jest. 8 piw dziennie, to nie jest norma.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Nie upijam się, przy obiedzie w ciągu 3 godzin 3 piwa to jest tyle co nic, mam alkomat, bo jestem kierowcą i sprawdzam to dość często. Wieczorem 5 piw to upijanie się? Zależy jaką kto ma głowę. Apropo dziś miałem wyniki badań wątroby i wszystko w normie :)

Co do tarczycy, może faktycznie warto się zastanowić nad tym, bo w rodzinie występuje dość często


Zmieniony przez - Ancymon3 w dniu 2018-07-04 16:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie będę się wdawać w dyskusje o alkoholizmie, syndromie mocnej głowy itp objawach i fazach. 8 piw dziennie to nie jest norma. Picie codziennie to tez nie jest norma. Negowanie problemu to tez jego objaw. Domowe alkomaty-- bywają zawodne.
3

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Niestety musze zgodzic sie z poprzednikami. Hormony tarczycowe, pasożyty, piwa koniecznie do wyrzucenia ,tylko sobie zaszkodzisz. Nie wiem jak "mocno zaawansowany " w tym jesteś,ale zwróc uwagę na panów "żulów "spod sklepu. Ilu widziales otyłych? Przeważnie są bardzo chudzi. Ponieważ alkoholizm powoduje hipermetabolizm , przez zmiany w wątrobie



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-07-04 17:02:10

Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-07-04 17:03:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Skoro 6000kcal nie daje oczekiwanego efektu, to należy zwiększyć ilość. Tutaj nie ma cudów. Odnośnie do pytania o ilość piwa w ciągu dnia to, według mnie tak. Jest to alkoholizm.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jajka

Następny temat

Carb Cycling - rozkład dni

WHEY premium