SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6000 kcal i waga stoi w miejscu / TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
jak to mówili wk prosta zmiana cyklu i masa poleci nawet na niższym kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Ty mówisz na to alkoholizm, a ja mówię crossfit wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jak zwał, tak zwał. Jak chcesz przytyć, to musisz jeść więcej kalorii. Nie ma wyjścia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
oczywiście autor to troll ale tak na serio to nie prawda że trzeba więcej jeść bo nie oznacza to że prawidłowo się ztrawii, więc lepszą opcją była by zmiana źródła kalorii na lepszy, mniej polski niż kiełbasa, kurczak i piwo i jakieś enzymy trawienne oraz probiotyki jak układ trawienny jest zajechany, a jak to nie pomoże to SAA pomogą jak komuś zależy na masie, nie zachęcając bo to syf ale takie są realia na siłowni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Mateusz4949
oczywiście autor to troll ale tak na serio to nie prawda że trzeba więcej jeść bo nie oznacza to że prawidłowo się ztrawii, więc lepszą opcją była by zmiana źródła kalorii na lepszy, mniej polski niż kiełbasa, kurczak i piwo i jakieś enzymy trawienne oraz probiotyki jak układ trawienny jest zajechany, a jak to nie pomoże to SAA pomogą jak komuś zależy na masie, nie zachęcając bo to syf ale takie są realia na siłowni
o tym napisałem w pierwszym poście że jak się byle jak je to ibyle jakie efekty albo ich brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Mateusz4949
oczywiście autor to troll ale tak na serio to nie prawda że trzeba więcej jeść bo nie oznacza to że prawidłowo się ztrawii, więc lepszą opcją była by zmiana źródła kalorii na lepszy, mniej polski niż kiełbasa, kurczak i piwo i jakieś enzymy trawienne oraz probiotyki jak układ trawienny jest zajechany, a jak to nie pomoże to SAA pomogą jak komuś zależy na masie, nie zachęcając bo to syf ale takie są realia na siłowni

Realia na siłowni... Już mówiłem, że nie ćwiczę i nie mam zamiaru.

Mówiłem już 3 RAZY, ŻE NIE CHCĘ MASY MIĘŚNIOWEJ. Tak trudno to zrozumieć? chcę mieć dodatkowe 15kg tłuszczu. Przeciętna osoba ma wywalony brzuch jak wpieprza pól z tego co ja i waży grubo ponad stówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jeżeli już to nie mówiłeś, tylko pisałeś. My również pisaliśmy. Chcesz przytyć = jedz więcej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
Powtarzam, nie da się jeść więcej, mam kolege, któremu do 200kg wiele nie brakuje i zjadam 2 razy więcej niż on, a codziennie jemy wspólnie grille itp. Nie mów, że da się jeść nie wiadomo ile więcej, z tego co wyliczyłem w pierwszym poście wyszło 6000kcal, a nie liczyłem takich rzeczy jak chleb, czy ziemniaki z grilla, lub słodycze w między czasie co daje w skali całego dnia pewnie dodatkowy tysiąc kalorii. Jak jeść więcej? 10 000kcal? no bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Może Ty następnego dnia po tych 8 piwach jesteś wstawiony, nic nie jesz i tego nie pamiętasz? Tzn. jesz co drugi dzień i średnia kaloryka jest o połowę mniejsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Może masz robaki albo tasiemca jakiegoś :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jajka

Następny temat

Carb Cycling - rozkład dni

WHEY premium