SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 miesięcy diety i ćwiczeń i nic :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Cześć,

Mam 30 lat, ważę 62kg przy 163cm wzrostu i chciałabym pozbyć się 4-5 kg [chociaż nie muszę, wolę mieć tą samą wagę, ale mięśnie zamiast tłuszczu]. Zawsze byłam lekko pulchniejsza niż moje koleżanki :)

Od ponad pięciu mięsięcy próbowałam już wszystkiego i zostaliście mi tylko Wy, a pisząć "próbowałam wszystkiego" mam na myśli następujące kombinacje:

- dieta 1200kcal, siłownia [cardio + siłowe] trzy razy w tygodniu, spalając za każdym razem 400kcal [znam ilośc kalorii bo noszę opaskę na klatce piersiowej z monitorem uderzeń serca i zagarkiem, który pokazuje kalorie, zawsze lepsze to niż kalorie z maszyny]

- dieta 1200kcal i zero siłowni [tu głównie rano i wieczorem shake proteinowy i normalny lunch]

- w pewnym momencie byłam tak sfrustrowana brakiem rezultatów, że w poniedziałki i środy nie jadłam prawie nic :(

- później stwierdziłam, że jak to nic nie daje to zaczynam jeść około 1500kcal i zwiększam ćwiczenia na siłowni. Spalałam 3x600 kcal

- Nadal nic

- w międzyczasie zrobiłam badania krwi i trzustki, wszystkie wyniki idealne

- Zwiększyłam ćwiczenia na siłowni do 4 razy w tygodniu spalając w sumie 2500kcal , nadal nic

- Przeszłam na ścisłą dietę gdzie mam dostarczane gotowe posiłki do domu 1200kcal na dzień, w weekend wyjdę na kojację z mężem, ale nie szaleję, wypijam 2 max 3 lamki wina, do tego ćwiczenia 2500kcal na tydzień i nadal NIC!!! Nie zgubiłam ani jednego centymetra!

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to wygląda to tak:
Wtorek: 40min cardio + 20min siłowe + 15min cardio, obciążenie jak dla mnie max 6 róznych cwiczeń na nogi, ramiona, brzuch, dwie serie po 12x

Czwartek: 40min cardio +20 min siłowe [obciążenie 1kg mniej, ale robię wszystko jako circuit z przerwą 60sek i to samo od początku] + 15min cardio

Sobota: 50min cardio + 30min siłowe [maksymalne obciążenie 12 powtórzeń 3 serie] + 15-20min cardio

Niedziela: 70 min cardio

Cwiczę na tętnie 140-172

Odżywiam się zdrowo. Jem dużo ryb, owoców morza, awokado. Nie jem masła ani margaryny, nie smażę na tłuszczu. Nie jem tłustych mięs ani wędlin [nie lubię]. Nie piję alkoholu w tygodniu, raz w tygodniu 2-3 lampki czerwonego wina.
Kiedyś nawet próbowałam Dukana, ale jak inni chudną, tak ja w tydzień przytyłam 1kg.

Proszę, żeby ktoś mi pomógł zrozumieć tą równowagę między kaloriami zjadanymi i spalanymi. Skoro zjadam około 9500kcal na tydzień i spalam ćwiczeniami 25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
No tak, ale jak za tydzień mam dodac 150kcal to będzie już 1700, muszę wiedzieć kiedy przestać :/ WW mogę dopiero za 3 tyg ;( Już się nie mogę doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Cd... 2500 kcal to czego jest za mało? Jedzenia, czy ćwiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Dzięki za wszytkie rady! :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Witamy :)

Na poczatek poczytaj https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html wypelnij ankiete, wstaw fotki, przod , tyl, bok w pozycji neutralnej bez zbednych wygibasow.
wklej przykladowy jadlospis
Jesz zdecydowanie za malo i zrypalas sobie metabolizm glupimi dietkami

poczytaj i wklej o co prosze i czekaj cierpliwie na szefowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w.

Nie chudniesz, bo wszystko, absolutnie wszystko robisz ŹLE.

spalając w sumie 400kcal
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tyle to może spala 100kg facet napierdzielający obciążeniami rzędu 150kg i więcej

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-14 10:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Martucca, 2500kcal przez tydzień nie w jeden dzień :D A twierdzę tak na podstawie monitora tętna i zegarka, który to tętno odczytuje i pokazuje spalone kalorie, tłuszcz i inne pierdutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Edytowałam Te monitory i zegarki wywal do kosza, bo te odczyty mają z prawdą tyle wspólnego, co nic. Żeby oszacować, ile w ogóle spalasz, musiałabyś udać się do specjalnej jednostki badawczej i poddać się skompliwowanym procedurom.

Wiesz, dlaczego nie chudniesz? Bo nie spalasz N-I-C. Taki oto efekt ma głodówka+waraickie ilości aerobów.
Weszłaś w coś, co po ang. nazywa się starvation mode, czyli w egzystencję głodową. Twój organizm powiedział stanowcze nie i pobniżył metabolizm do wartości minimalnch, czyli spokojnie egzystuje sobie na kaloryczności, która kobiecie Twojego wzrostu odpowiada BMR, czyli metabolizmowi spoczynkowemu. Tyle powinnaś spalać leżąc brzuchem do góry i nic nie robiąc, jedynie podtrzymując funkcje życiowe.
Gdybyś zabrała się do tego wszystkiego z głową, chudłabyć już na 1700kcal.

Jeśli będziesz kontynuować to, co robisz, nigdy się to nie zmieni i niedługo na tej kaloryczności zaczniesz tyć.

Tego, że nie jesz tłuszczu komentować nawet nie będę

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-14 10:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Kurde, też mi się wydaje, że mam spindoloną przemianę materii :( Zaraz pobiegnę zrobić zdjęcia, na razie wklejam ankiete: Wiek : 30
Waga : 62
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 90
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 69
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3): 99
Obwód uda w najszerszym miejscu:57
Obwód łydki : 37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : cycki, brzuch, uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia przed śniadaniem 4x w tygodniu cardio + siłowe
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki z mlekiem, tosty z chudym serem ricotta i łyżeczką dżemu
Co lubisz jeść na obiad : ryby, owoce morza

Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia b.dobry, biorę tabletki anykoncepcyjne
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Tai Slim, Isagenix, Jack 3d
Stosowane wcześniej diety : niskokaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Zapomniałam dodać odwód pasa na wysokości pępka: 75cm

Zdjęcia:

Wybaczcie, ale bardzo ciężko samemu zrobić sobie zdjęcie od tyłu :/
Czekam na porady i dziękuję z całego serca!










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Dziękuję za odpowiedź.
Tłuszcze jem, w postaci ryb [łosoś] i awokado zamiast masła oraz orzechy, które uwielbiam. Nie jem tylko tłustych mięs, z wołowiny tylko polędwicę, z kurczaka tylko pierś bez skóry, wieprzowiny nie jem.

A jak mi się zdarzy przez 4 dni czy 5 dni jeść normalnie to tyję :(
Wiem, że mam spieprzony metabolizm i teraz tylko muszę z tego jakoś wyjśc, bo nie chcę żyć na samych sucharach :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę być piękna

Następny temat

pani w obuwniczym_redukcja

WHEY premium