SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 kilo w ciągu tygodnia!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 319
Chcialbym sie pochwalic moim (według mnie za***istym wynikiem W ciągu tygodnia schudlem 5 kilo (z 97 kilo na 97) i dalej bede probowal az do rozpoczecnia roku akademickiego czyli do pazdziernika
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Wedlug moich obliczen to nic nie schudles
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
dobry wynik , lepszy byłby z 110kg na 110kg

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 319
oczywiscie pomylilo mi sie:) Z 97 kilo spadlem na 92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no to ladnie zes spadl z miesni i wody

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 319
ale czemu??? Z brzuszka spadlo mi kolo 3 4 centymetrow tluszczyku na biodrach tez juz tego jest mniej i ogolnie spada mi tluszczyk a miesnie wydaje mi sie takie same tyle samo mam bicepsie i w klatce troche mniej ale tam tez byl tluszczyk:) Mi sie wydaje ze spalam tluszcz (godzine biega, godzine jezdze na rowerze, cwicze na silownie normalny trening kolo 1,5 godziny i cwicze kolo godzinki na stepie no i ograniczylem liczbe kalorii) to co mam robic jeszcze????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a na jakiej jestes diecie wogole ? tradycyjna czy lowcarb ?

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden kilogram tluszczu to 9 tysiecy kalorii, czyli ty w ciagu tygodnia musiales spalic kolo 45 tysiecy kalorii. Podobno tluszcz w organizmie czlowieka jest wymieszany z woda wiec jeden kg tluszczu to jakies 7 tysiecy kalorii. Wychodzi ze spaliles 35 tysiecy kalorii, co podzielone na 7 dni daje nam 5 tysiecy kalorii. Z ta aktywnoscia fizyczna, ktora tu podales nie za bardzo wychodzi mi ze spalisz 5 tysiecy kalorii. Dodatkowo nie wierze aby normalny czlowiek, mogl wytrzymac caly tydzien takiego treningu jak ty opisujesz. Wiecej wysilku wykonuja tylko kolarze na TDF, ale oni trenuja latami zeby osiagnac taka forme i maja do dyspozycji najlepszych lekarzy, ktorzy dbaja o jak najlepsza rechabilitacje ich organizmu.

Why ride, when you can race.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hehe ales fajnie napisal

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 319
moze pomgla mi cos karnityna bo ja wcinam Wczesniej jak probowalem sie odchudzac to mi bez niej marnie szlo a tu takie efekty Maje munu dzienne wyglada nastepujaca: Na snieadane wcinam platki z mlekiem Po trenigu kolo 13 jem jakis owoc banan lub gruszke Obiad jem np. Piersi z kurczaka z jakimis warzywkami a na kolacje 3 kromki chleba ryzowego z chudym twarogiem albo szynka drobiowa Pije duzo wody mineralnej kolo (3 litrow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hehehe to spadles GLOWNIE z miesni ...woody tez Ci ubylo
co do karnityny - masz na mysli - lkarnityne ? ... to nic nie szkodzi i tak spadki to golwnie miesnie


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sauna parowa

Następny temat

ocena diety

WHEY premium