SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 dniowy rozkład jazdy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
pn. Brzuch Biceps Przedramię
wt. Plecy Triceps
śr. -----------
czw.Nogi Barki
pt. Klata Triceps
so. Biceps Przedramię
nd. -----------


co do zmiany ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
ja robię tak:
1. klata
2. plecy
3. barki, kaptury
4. nogi
5 bice i trice

czasem po 2 danich robie dzień przerwy, a ostatnio bite 5 treningów pod rząd i jest ok. z tym że sa to krótkie intensywne treningi - nie żadne 2 godziny na siłce. serie łączone, super serie i inne intensywne metody. polecam taki trening

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Duzo zmian nie potrzeba

Wiec tak:

biceps przed plecami odpada

plecy 2dni przed nogami-tez bym sie zastanowil

nogi+barki-oczywsicie odpada

po barkach klatka odpada

Poza tym dlaczego chesz trenowac biceps 2x tyg?
Ale takie przyjscie na silownie by trenowac sam buceps jest troche bez sensu.Zrobilbym tak:

nogi/brzuch
klatka/barki
off
lapy cale/przedramiona
off
plecy/brzuch

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
na silownie mam ekhm 15 metrow w kapciach xD wiec moge chodzic kiedy chce i ile chce
plan sam ukladalem i ciesze sie ze nie byl az taki zly xD
sog juz chyba z 2 razy dawalem wiec jesli nie wejdzie trzymaj duchowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Klata,nogi,Plecy,Biceps/Triceps, barki
i masz 5 dni teraz jeszcze porzadnie to ulozyc tylko.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Np.

Nogi
off
Klata
Plecy
+tył barku
barki[bez tylniego aktonu]
off
Ramiona

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-05-11 19:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
no jak wyzej
Swoja droga praktycznie przez wiekszosc swojego stazu na silowni cwiczylem 5 dni i na dluzsza mete nie polecam. Tak 3 miesiace cwiczyc aby zalozmy walnac jakis priorytet to tak ale i tak wymecza i strasznie latwo o przetrenowanie.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
ooo Morepower


connegting-rozkald masz juz zaproponowane-choc zawsze mozesz podedytowac wg wlasnych upodoban

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...tylko barki bym w tym rozkładzie trenował jednak w całości- do grup mniejszych które są jako jednos dtki samodzielne dorzucić trzeba jeszcze mniejsze jak np. przedramiona, brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Nogi
off
Klata
Plecy
barki
[całe] + brzuch
off
Ramiona + przedramiona

małe edycja pogrubiona, jeśli dobrze zrozumiałem ;p

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2010-05-11 21:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Brzuch może być do barków, aczkolwiek wszystko zalezy od tego, czy dużą prace będzie musiał wykonac przy treningu pleców[mocno pracuje przy martwym ciągu, stabilizując sylwetke], jeśli tak to nie przesadzałbym z jego objętością jego treningu po sesji barków.

Oczywiście dobrze Apokalipsa, że napisałes o tych małych partiach. Ja często nawet o nich nie wspominam, bo dla mnie jest to oczywiste, gdzie jest miejsce takich partii-a wiele osób zwyczajnie nawet o to potem nie pyta, a to jednak może być ważny szczegół...


Ps.czesc ronnie, byłem zajęty misją ratowania świataczy coś takiegopozdr

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-05-12 03:00:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 partia dziennie.. warto? dane o mnie w temacie

Następny temat

powrot po przerwie

WHEY premium