sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

50 przysiadów ze sztangą z ciężarem o wadze własnego ciała czas

Wysłana -
Mam takie pytanie. Czy ktoś może próbował robić 50 przysiadów ze sztangą na karku z ciężarem wagi ciała? W sensie ja ważę 70 kg więc na sztangę nakładam 70 kg i robię 50 przysiadów w jak najkrótszym czasie. Wiadomo, można odkładać sztangę na ziemię. I jeszcze, sztangi nie podnoszę ze stojaków tylko z ziemi. Nie sądzę żeby ktoś akurat coś takiego robił, a chciałbym się dowiedzieć czy mój czas nie jest najgorszy :D Więc fajnie by było gdyby ktoś zrobił taki trening i podzielił się czasem :D Mój czas to 7:09. Zachęcam do konkurencji :D

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja robilem 100 dawno dawno temu, kiedys pewnie powtorze to wyzwanie.
Wysłana -
100 swoim ciężarem ciała? Nieźle. Pamiętasz ile ci to zajęło? Jak nie to spróbuj 50 i zmierz czas i się podziel :D
Wysłana -
Chyba 17 minut, wazylem wtedy 80kg.
Wysłana -
Ładnie. Też spróbuję stówkę i się pochwalę wynikiem ale to raczej w przyszłym tygodniu.
Wysłana -
100 w jednej serii to już porządny wynik.
Wysłana -
Ale to nie chodzi że w jednej serii. Chodzi żeby zrobić jak najszybciej a serie dzielisz sobie jak chcesz :D Możesz w 1 serii zrobić 30 w drugiej 20 potem po 10 na przykład :D
Wysłana -
Mi sie udalo ze swoja waga machnac 50 powtorzen w jednej serii, ale pozniej dochodzilem do siebie z 10 minut
Wysłana -
No to graty. Ja bym nie dał rady 50 razy własnym ciężarem w jednej serii :D
Wysłana -
Ja rowniez dawniej robilem w jednej serii z ciezarem 90kg 50powtorzen.
Wysłana -
Obecnie 50powtorzen z wlasnym ciezarem ciala zrobie w martwym ciagu.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź