SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 337861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Jest to moj pierwszy post na tym forum, ale czesto tu zagladam i korzystam z rad bardziej doswiadczonych kolegow. Wiem, ze trzeba wypelnic ankiete przed napisaniem posta w tym dziele, ale nie wiem gdzie jej szukac, Mam 50 lat, cwicze 3 lata, teraz troche redukuje, a od stycznia bede stopniowa zwiekszal kcal, zeby od lutego wejsc na wysoki pulap (3500-4000) i wtedy chce zrobic pierwszy cykl na saa poprzedzony badaniami. Beda to orale....nie, nie boimy sie igiel :) ale sam nie zrobie sobie zastrzyku i bardziej boje sie, ze sobie cos uszkodze lub cos w tym rodzaju. Z racji pracy za granica moglbym tylko raz w miesiacu przyjac zastrzyk bedac w Polsce. Mam na mysli, ze znalazl bym pielegniarke, ktora za kase by mi to zrobila, ale wiem, ze to zbyt rzadko. Wiec tak, mam juz zakupione (przygotowuje sie wszesniej, zeby przed rozpoczeciem cyklu miec wszystko przygotowane) :
Metanabol z Balkana 200 szt.,
Clomid Anfarm Grecja 24 szt.,
Tamoxifen Balkan 20 szt,
Proviron Medipharm (licencja Schering) 20 szt.
Mam tez zakupione przez pomylke 20 szt. Anapolon Balkan, ale na to sie nie zdecyduje, chociaz myslalem o jakis minimalnych dawkach, ale raczej pojdzie do kibla.
Oczywiscie oslonki na zoladek Laciflor Strong i na watrabe Essentiale, Po cyklu Hepatil.
Plan mam taki:
Od lutego zaczne cykl metanabolem, 7 tyg, 30 mg dziennie. Wiem jak uzyc Tamoxifen i Clomid, wiec nie pytam. W 7 tygodniu chce dac kreatyne i ciagnac ja kolejnych 6-7 tygodni z dieta na mase. Po kreatynie zobacze jak bede wygladal z tluszczem i moze odrazu, a moze po jakims czasie zrobie znowu lekka redukcje. Gdy juz osiagne zadowalajace efekty mozliwe, ze jezeli badania beda w porzadku zdecyduje sie na kolejny cykl, moze jeszcze w trakcie redukcji, ale mysle raczej o Turanabolu polaczonym z Provironem.
Pisze tu dlatego, ze chcialbym, zeby ktos kto sie na tym zna wypowiedzial sie na temat moich planow uwzgledniajac moj wiek. Szukalem informacji, ale nie znalazlem porad dla kogos w moim wieku. Dobrze planuje czy moze cos pozmieniac? Np. ten Proviron dac z Metanabolem? Moze cos dokupic, zmienic? A moze jest jakis testosteron, ktory mozna dadac do cyklu, ale taki, ktory wystarczy wbic raz na miesiac?
Bede wdzieczny za rady. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Sterydy, w kształtowaniu sylwetki, na poziomie amatora są całkowicie zbędne. Kształtowanie sylwetki powinno być dla nas możliwością zdrowego rozwoju, doping spowodować może więcej szkody, niż pożytku. Stymulacja swojego organizmu dopingiem niesie za sobą wiele skutków ubocznych, między innymi problemy skórne, problemy ze snem, niższe libido, czy łysienie. Dlatego też warto przemyśleć strategię i skupić się na dobrym jakościowo jedzeniu oraz treningu.

Jeśli będziesz miał problem z doborem produktów do swojej codziennej diety, skorzystaj z pomocy moderatorów oraz doradców działu Odżywianie i Odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html ponadto, jeśli Twoje treningi nie umożliwiają Ci kształtowania Twojej sylwetki, jak jakbyś chciał, warto byś skonsultował trening z działem Trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html, w którym być może dostaniesz wskazówkę co zmienić.

Stagnację treningową warto również przełamać np.: kreatyną:https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html. Jeśli dieta jest odpowiednio zbilansowana i trening dopasowany do naszego celu, to kształtowanie sylwetki może obyć się bez środków dopingujących, które wykorzystane nieumiejętnie mogą przysporzyć wielu problemów zdrowotnych.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Testosteron przynajmniej musiałbyś wbijać raz w tygodniu
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363907 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667504
tutaj masz link do ankiety https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html
napiszę ci od siebie jako osoba już z dużym doświadczeniem z saa
odpuśc orale ,na upartego ta metka może być
masz 5 z przodu kuracja testem była by dla ciebie jak cofnięcie zegara
iniekcje samemu w chwilę ogarniesz ,trzeba się przełamać tylko do pierwszych 1-2 razy i później to już idzie z górki
przemyśl na spokojnie jeszcze sobie wszystko
7

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 50
2. WAGA: 88
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 118
-udo: 62
-talia: 98
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 170
-węglowodany: 220
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: obwodowy
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): latwo o oponke na brzuchu
13. STAN ZDROWIA: w normie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podalem aktualne dane, w czasie obecnej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze test bylby najlepszy. Myslalem o tym, ale boje sie, ze reka zadrzy i uszczkodze jakis nerw, lub wbije w zyle. A gdybym jakis dluzszy test wbil raz w miesiacu to mogloby to cos dac? Na moj rozum raczej nie, bo musialbym co 2 tygodnie robic odblok? Wiem, ze orale sa krytykowane i wiem, ze sama metka nie da tyle co test, ale zdrowie mam raczej ok, a juz napewno watroba, bo nie pije, nie pale, jem zdrowo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Nie chodzi o to że metka jest gorsza tylko w takim wieku mógłbyś zacząć wbijać testa i po prostu z niego nie schodzić a z metki będziesz musiał zejść bo flaki nie wytrzymają nie tylko wątroba ale i żołądek, ja bym zarzucił enana lub cypio co 7 dni, pierwszy zastrzyk pokaże Ci pielęgniarka a następne sam ogarniesz :) większość się bała. Ja np panicznie boję się igieł i nieraz boję się oddać krwi, ale strzał robię z przyjemnością :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Zrobienie iniekcji to żadna filozofia . Nic sobie nie uszkodzisz , wystarczy jak ktoś Ci pokaże jak poprawnie robić zastrzyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kroker ja sie nie boje zastrzykow :) Byl czas, ze oddawalem honorowo krew (kiedys dawali za to deficytowy towar jak kawa i czekolada). Moze kiedys sie zdecyduje na jakis delikatny test, ale na pierwszy raz jak to napisal Lodzianin1 "na upartego" wezme metke. Zrobie bedania przed cyklem i potem w polowie. Wiem, ze wlasnie na pierszy raz metka nie jest polecana, ale dla mnie jej zazywanie jest najmniej klopotliwe. To jeszcze jedno pytanie jezeli mozna. Chodzi o witaminy do cyklu. Czy wystarczy jakis dobry preparat multiwitaminowy (jaki?) i ZMA czy cos jeszcze do niego dodac, np. witamine C? Do tej pory bralem na zmiane Vitaminall firmy Allnutrition i MultiPack Sport firmy Trec. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie tematem. Wiec jezeli sie zdecyduje to najlepszy bylby Enan? Pytam, bo zanim cos wezme musze troche poszperac i poszukac na ten temat :)

Daliscie mi do myslenia :) Faktycznie, moge poprosic pielegniarke, zeby mi wytlumaczyla i jezeli trzeba bic co tydzien to nawet wyszloby ze dwa moglaby zrobic pielegniarka, a dwa musialbym sam i tak w kolko, kilka razy.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2017-11-01 23:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Według mnie mniej kłopotliwe jest podawanie testa, podajesz raz w tygodniu a metke musisz pilnować rano polodnie wieczorem, a w dodatku musisz pilnowac dosc mocno miski, nie chodzi o makroskładniki, tylko faktycznie o to co jesz, bo w innym wypadku bardzo szybko padnie apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
J.w teść a z oralami daj siana. Szkoda flaków. Poślad podziel sobie na 4 czesci i bijesz w zewnętrzną górną. Przebywasz miejsce iniekcji spirytem(jeśli teśc we flakonach również wieczko), zaciagasz ile trzeba, zakładasz nową czyta igle i heja. Wbijasz całą igle w dupe, zaciągasz tłoczek zeby sprawdzic czy nie jesteś w żyle (pielęgniarki często tego nie robia) i wstrzykujesz, nie babraj igla w miesniu bo potem może pobolewać choć przy pierwszym szocie ciężko tego uniknąć. Duzo bardziej wygodne jak meta 3x dziennie i jedyny minus w porownaniu do mety to lęk psychiczny przed pierwszym strzalem. Enan/cypio nie odczujesz roznicy, igly 0.6x30 starcza


Zmieniony przez - mytant w dniu 2017-11-02 06:17:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium