SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 338317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
Ja robiłem mostek z HCG aby się przekonać czy jajka są w stanie wyprodukować odpowiednią ilość testa. Bo gdyby test nie wszedł poza normę to nie ma sensu robić odbloku. A po miesiącu na HCG mała dawka testa znowu działała ze zdwojoną siłą :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Minal 6-y tydzien cykku, liczac od zwiekszonej dawki testa do 125mg 3 x w tygodniu i 4-y od dcdania npp 0,75mg 3x w tyg.Do tego 1/2 symexu do kazdego strzalu i 1/2 Cabaseru co 2 tyg. Od poniedzialku zwiekszam npp do 100mg 3x w tyg i zwidksze kcal z 3500 do 4000, bo waga skoczyla o 5kg, ale od tygodnia stanela. Z efektow jestem zadowolony, bo sila na plus i miesnie fajnie nabite, wody raczej nie naszlo za duzo bo zyly widac ;) We wtorek badania. Mam maly problem z gojeniem sie ran. W piatek np. lekko zacialem sie przy goleniu, musialem zciac jakas krostke, mala, ale dlugo nie moglem zatamowac krwawienia, a dzisiaj w miejscu skaleczenia jest czerwona, a nawet brazowa plamka srednicy ok 1,5 mm, skora w tym miejscu jest gladka, a plamka jakby pod skora. Czy to brak jakichs witamin? Czy zbadac cos we wtorek, zeby sprawdzic co to jest? Pozdrawiam.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-01 08:20:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16087 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196426
Czyli wszystko zmierza w dobrym kierunku ciekawe czy hormony będą już ogarnięte. Co do krostki to zależy co to było ale czasem poleci dłuże krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, powoli do przodu :) To ze lecialo dluzej to pikus, ale dziwna ta plamka po dwoch dniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Po npp są częste krwotoki np z nosa to i może krew z ran mocniej lecieć . Mi po npp sama w sobie zrobiła sie jakaś ranka na palcu i samoistnie leciała krew . Obudziłem sie i tez miałem pod skóra na palcu zaschnięta krew a po kilku dniach to odpadło z naskórkiem wiec na spokojnie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie Dzieki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
arek.z90
Witam. Minal 6-y tydzien cykku, liczac od zwiekszonej dawki testa do 125mg 3 x w tygodniu i 4-y od dcdania npp 0,75mg 3x w tyg.Do tego 1/2 symexu do kazdego strzalu i 1/2 Cabaseru co 2 tyg. Od poniedzialku zwiekszam npp do 100mg 3x w tyg i zwidksze kcal z 3500 do 4000, bo waga skoczyla o 5kg, ale od tygodnia stanela. Z efektow jestem zadowolony, bo sila na plus i miesnie fajnie nabite, wody raczej nie naszlo za duzo bo zyly widac ;) We wtorek badania. Mam maly problem z gojeniem sie ran. W piatek np. lekko zacialem sie przy goleniu, musialem zciac jakas krostke, mala, ale dlugo nie moglem zatamowac krwawienia, a dzisiaj w miejscu skaleczenia jest czerwona, a nawet brazowa plamka srednicy ok 1,5 mm, skora w tym miejscu jest gladka, a plamka jakby pod skora. Czy to brak jakichs witamin? Czy zbadac cos we wtorek, zeby sprawdzic co to jest? Pozdrawiam.



Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-01 08:20:30



Daj troxerutine znakomicie wzmacnia/uszczelnia/poprawia elastyczność naczyń krwionośne/włosowate, a z tym masz najwidoczniej problem.

Pamiętaj też, że npp paradoksalnie blokuje szybciej, mocniej i na dłużej niż dd. No i baw się dalej dobrze, sam lecę npp teraz i jest lux
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
arek.z90
Witam. Minal 6-y tydzien cykku, liczac od zwiekszonej dawki testa do 125mg 3 x w tygodniu i 4-y od dcdania npp 0,75mg 3x w tyg.Do tego 1/2 symexu do kazdego strzalu i 1/2 Cabaseru co 2 tyg. Od poniedzialku zwiekszam npp do 100mg 3x w tyg i zwidksze kcal z 3500 do 4000, bo waga skoczyla o 5kg, ale od tygodnia stanela. Z efektow jestem zadowolony, bo sila na plus i miesnie fajnie nabite, wody raczej nie naszlo za duzo bo zyly widac ;) We wtorek badania. Mam maly problem z gojeniem sie ran. W piatek np. lekko zacialem sie przy goleniu, musialem zciac jakas krostke, mala, ale dlugo nie moglem zatamowac krwawienia, a dzisiaj w miejscu skaleczenia jest czerwona, a nawet brazowa plamka srednicy ok 1,5 mm, skora w tym miejscu jest gladka, a plamka jakby pod skora. Czy to brak jakichs witamin? Czy zbadac cos we wtorek, zeby sprawdzic co to jest? Pozdrawiam.




Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-01 08:20:30



Daj troxerutine znakomicie wzmacnia/uszczelnia/poprawia elastyczność naczyń krwionośne/włosowate, a z tym masz najwidoczniej problem.

Pamiętaj też, że npp paradoksalnie blokuje szybciej, mocniej i na dłużej niż dd. No i baw się dalej dobrze, sam lecę npp teraz i jest lux


Dzieki Serdeczne. Zaraz ide do apteki po Salicortex (za rada Aleksa zamiast Acardu) to kupie tez Troxerutin, bo widze, ze jest bez recepty. Dawkowac tak jak na ulotce- 3x po 2 kapsulki dziennie?
Ja mam npp zaplanowane na 12 tygodni, ale potem i tak bez odbloku.... a po co mi to ? ;) A serio to tak jak pisalem wczesniej, we wrzesni mostek na hcg 4 tygodnie i potem do konca roku redukcja na test prop i master P. No, a potem....tego nie wiedza najstarsze wiewiorki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A potem dalsza czesc pierwszego cyklu chyba 12tygodniowego o ile sie nie myle


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-03 12:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
A potem dalsza czesc pierwszego cyklu chyba 12tygodniowego o ile sie nie myle




Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-03 12:58:45

:D pewnie tak to sie skonczy, ze bedzie dalsza czesc 16-o tygodniowego cyklu :D Moze kiedys byl plan na 12 tyg, ale nie pamietam, bo nie chce ;) i pomyslec, ze chcialem brac metke. Gdzies tutaj czytalem porownanie, ze gdyby facet wygral 300tys zl i mial niski poziom testosteronu to kupilby mieszkanie i wynajmowal je, zeby miec staly dochod, a gdyby mial wysoki poziom testosteronu to kupilby wypasione auto..... Chyba powinienem sprzedac dom i kupic fure :D
Dzisiaj mialem robic badania, ale troche mi sie pomieszalo i zrobie jutro.

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-03 13:12:22
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium