SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 337939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18444 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205503
Zrobienie sobie zastrzyku domiesniowego to zadna filozofia, trzeba tylko przelamac pierwszy strach,pozniej juz jest luz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364017 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667846
dokładnie kilka iniekcji i już masz wprawę , praktycznie to nie ma co tutaj sknocić
wbijasz w mięsień , robisz aspirację jak nie zaciągasz krwi to wbijasz i ot cała filozofia
trzeba się przełamać po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks, jezeli chodzi o mnie to zastrzyk to pikus, gdy uzadli osa jest wiekszy bol ;) Chodzi o uszkodzenie jakiegos nerwu. Np. w stomatologii sa takie miejsca znieczulen, gdzie nawet pielegniarka nie moze robic zastrzyku, a tylko dentysta. Trzeba popytac zaufana pielegniarke to podpowie co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
W pośladki wchodzi jak w masło na orale szkoda flaków

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18444 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205503
arek.z90
Aleks, jezeli chodzi o mnie to zastrzyk to pikus, gdy uzadli osa jest wiekszy bol ;) Chodzi o uszkodzenie jakiegos nerwu. Np. w stomatologii sa takie miejsca znieczulen, gdzie nawet pielegniarka nie moze robic zastrzyku, a tylko dentysta. Trzeba popytac zaufana pielegniarke to podpowie co i jak :)


W zewnetrznych gornych cwiartkach posladkow nie ma nerwow ktore moglbys uszkodzic.
http://www.spotinjections.com/glute.htm 



Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-11-04 10:06:03

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Tak naprawde to chyba odradzilbym panu cokolwiek jak się pan zablokuje z produkcja własnego testosteronu to wiele rzeczy się panu posypie. Mi się posypało i nikomu nie życzę. Później trzeba wielka kasę wykładać na to żeby w miarę normalnie funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18444 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205503
Intel Atom
Tak naprawde to chyba odradzilbym panu cokolwiek jak się pan zablokuje z produkcja własnego testosteronu to wiele rzeczy się panu posypie. Mi się posypało i nikomu nie życzę. Później trzeba wielka kasę wykładać na to żeby w miarę normalnie funkcjonować.


Mozesz podzielic sie swoimi doswiadczeniami?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Intel Atom
Tak naprawde to chyba odradzilbym panu cokolwiek jak się pan zablokuje z produkcja własnego testosteronu to wiele rzeczy się panu posypie. Mi się posypało i nikomu nie życzę. Później trzeba wielka kasę wykładać na to żeby w miarę normalnie funkcjonować.


Jestem wdzieczny za kazda rade.
Nie wiem jaki byl powod Panskich problemow, ale wiem, ze odblokowanie jest nawet wazniejsze niz cykl. Niestety duzo jest wpisow typu "jestem 4-y tydzien na cyklu. Co brac na odblok?" Nie mam doswiadczenia w tym temacie, ale myslac o koksie uwazam ze najpierw trzeba zgromadzic wszystko co potrzebne i dopiero wtedy zaczynac cykl. Pomijam to, ze trzeba miec troche wiecej kasy niz tylko na koks, chociazby dieta, ktora nie jest najtansza, do tego oslonki, odblok itp. Jezeli ktos nie ma kasy to lepiej poczekac, dozbierac i nie liczyc na to, ze w trakcie cyklu zarobie na odblok, bo roznie bywa- prace mozna stracic, dil wycofa sie z interesu, trzesienie ziemi itp..
Jezeli bierzemy sie za cos, zaaznijmy od wiedzy teoretycznej. Dlatego wlasnie, jezeli zdecyduje sie na zastrzyki musi minac troche czasu potrzebnego zeby poszukac, poczytac jak najwiecej informacji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18444 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205503
Z 5 z przodu nie myslalbym już o odbloku... No chyba że planujesz potomstwo.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Jeszcze trójka z przodu i już nie myślę o odbloku a gdzie z piąteczką
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium