SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50 lat i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 337926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
arek.z90
NIe, no bez przesady.... krwi by mi zabraklo ;) Potem nie bede robil za czesto, ale teraz chce zrobic chocby z ciekawosci, no i sprawdzic co sie dzieje z prolaktyna i innymi wynikami, ktore powinienem poprawic.
Redukcje chyba przedluze do konca lutego, a wiec i branie testa tez sie troche przedluzy, bo potem bym chcial podniesc dawka do 250mg e5d, lub 250 mg 2 x w tygodniu, oczywiscie po uwzglednieniu wynikow. Czy to bedzie ok? Mysle, ze tak, ale wole sie upewnic. Pozdrawiam.


Tak bedzie ok, najlepiej 2 x w tygodniu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje. Wlasnie wbilem piaty raz 125mg. Bije w uda na zmiane lewe z prawym. Narazie nie trafilem w zyle, 2 razy po wyjeciu igly pojawilo sie kilka kropel krwi w tym 1 raz chyba,gdy za szybko wyjalem. Po zastrzyku tylko raz czulem lekkie szczypanie,ale mysle,ze to dlatego,ze po przemyciu nie odczekalem,az alkohol odparuje.. Zawsze dzien po zastrzyku czuje cos (to nawet nie jest bol), ale tylko,gdy napne miesien. Poprzedni bilem we wtorek i zauwazylem,ze wczoraj (sobota) jakby nastroj sie pogorszyl w porownaniu z poprzednimi dniami (nie byl zly,ale ciut inny). Teraz bede zwracal na to uwage,bo moze to to nie zalezy od odstepow czasowych. To tyle tytulem sprawozdania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
Ja też na cypio czy enanie po czterech dnia czuje mniejsza energię. Najlepiej bić 2x week niezależnie od dawki.
Pi redukcji jak najbardziej mozesz podbić dawkę. Na początku cyklu dobrze zrobić parę razy badania przynajmniej estradiolu i prolaktyny żeby dobrać odpowiednia dawkę IA i cabaseru. Ja bym oba te hormony trzymał w normach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moge edytowac,a zapomnialem... Cisnienie mierze codziennie rano i utrzymuje sie takie jak bylo wczesniej tzn. 120-130/75-83 przy pulsie 70-80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
Ja też na cypio czy enanie po czterech dnia czuje mniejsza energię. Najlepiej bić 2x week niezależnie od dawki.
Pi redukcji jak najbardziej mozesz podbić dawkę. Na początku cyklu dobrze zrobić parę razy badania przynajmniej estradiolu i prolaktyny żeby dobrać odpowiednia dawkę IA i cabaseru. Ja bym oba te hormony trzymał w normach


Tak zrobie. Badania bede mogl zrobic za 2 tyg, a po badaniach pojade wtorek i piatek po 125mg. Do badan chce jechac jedna dawke,zeby zobaczyc jak dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
No Arek widze, że całkiem ciekawy temat Ci się tu rozwinął :) Dałeś sie przekonać do testa i dobrze ,meta to na krotka mete :P Jak samopoczucie?- teraz już 3ci tydzień u cb leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samopoczucie jakby troche na +, ale ja daje male dawki. Nie wiem czego oczekuje po kuracji ;) raczej nie mam jakichs wymagan czy oczekiwan. Po prostu chce sprawdzic co to da i jak dziala.
W nastepny poniedzialek chce zrobic badania, a wiec w najblizszym tygodniu dam HCG 5000 podzielone na 3 dawki-pon.,sro i piatek. Ok?
Wyczytalem gdzies,ze 3-4 dni przed badaniami powinno sie odstawic wszystkie witaminy i mineraly, omega3 itp, oczywiscie te sztuczne. Czy ktos moze to potwierdzic?
Ostatni zastrzyk byl w niedziele (125mg) dzisiaj po 4-ech dnia zrobie i nastepnie do badan pojade 125 e4d to bedzie takie lagodne przejscie na 2x w tygodniu i ladnie wpasuje sie w grafik, bo po badaniach dam 125mg wtorek i piatek



Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-01-18 13:12:10

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-01-18 13:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
A co będziesz badał poziom witamin ? Jeżeli nie , to nic nie musisz odstawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
A co będziesz badał poziom witamin ? Jeżeli nie , to nic nie musisz odstawiać

Dzieki. Dlatego warto pytac. Chce zbadac hormony i to co ostatnio bylo kiepsko- cholesterol i cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie. W tym tygodniu daje HCG, 5000 rozbite na 3, pon.,sroda i piatek. Badania mialem robic w poniedzialek, ale troche mi sie poprzestawialo i musze zrobic w piatek. Mam pytanie: czy trzecia dawke hcg wbic po badaniu, rano przed badaniem, czy moze lepiej wbic w czwartek?


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-01-24 22:46:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enantan testosteronu

Następny temat

Prohormon Triple X

WHEY premium