SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

50 lat i sterydy

Wysłana -
Tak jak koledzy wyzej testosteron sola na pierwszy cykl a w twoim wieku to juz pewnie nie zejdziesz bo poczujesz tyle sil i witalnosci jakbys cofnal sie 10-15lat. Po co oralami flaki dobijac ktore i tak przez cala zywnosc naszych czasow dostaja po dupie. A iniekcje popatrz na youtube filmy instruktarzowe.Naprawde to jest banalnke proste potem sie bedziesz smial z siebie ze sie tego obawiales.
Wysłana -
Posłuchaj starych koksów i odpuść orale sobie w tym wieku naprawdę gra nie warta świeczki a zaszkodzić sobie jest bardzo łatwo.
Iniekcje to bułka z masłem
Wysłana -
Na Twoim miejscu uderzalbym w omnadren 250mg tygodniowo. jak juz nie chcesz samemu robic strzalow to dawka lecznicza 1amp co 3tyg

jak sie nie przekonasz do testosteronu

to z orali tylko oxandrolon w Twoim przypadku wchodzi w gre. nie bawilbym sie w metke. Chyba ze masz idealny żołądek w Twoim wieku? 0 zgag wzdec? wtedy mozesz probowac z metka jak chcesz...

Zmieniony przez - SaszaUFCC w dniu 2017-11-02 09:48:03
Wysłana -
Dziekuje wszystkim za zainteresowanie moim tematem. Nie spodziewalem sie tylu rad. Coraz bardziej sie zastanawiam nad zastrzykami. Poszukam, poczytam o cyklach, odblokach, technice wbijania itp. i mmze sie zdecyduje. Szkoda, ze nie mozna sie cofnac o 25 lat, bo nadal bylbym kawalerem ;) Co do zoladka to sam sie dziwie,ale nic, kompletnie nic mu nie jest, tzn. nie boli, zgage znam tylko z opowiadan. Moze to dlatego, ze od zawsze, nawet nie dbajac o diete, zawsze jadlem minimum raz dziennie goracy posilek i to polecam Wam wszystkim. Widze w jakim stanie sa niektorzy moi rowiesnicy i w poroweaniu do wiekszosci jestem okazem zdrowia. Albo tak mi sie wydaje, bo nie chodze do lekarzy (dentyste mam w rodzinie :) ) i nie szukam sobie choroby, ale na przelomie roku pojde na jakis kompleksowy przeglad i dopiero po nim zdecyduje czy bede cos bral. Coraz bardziej sklaniam sie w strone zastrzykow :) Jeszcze raz Serdecznie dziekuje.
Wysłana -
Witam, sorry że sie w trące ale jak juz masz ta metke to sobie na spokojnie mozesz ja wszamac, dbasz o diete, nie pijesz nie palisz trenujesz wiec mysle ze 100/200 tab w umiarkowanej dawce + profilaktyka na pewno spustoszenia nie zrobi a w miedzy czasie poducz sie robienia szotów tak jak koledzy wyżej pisza to nic trudnego :)
Wysłana -
Nie bawilbym sie w orale, przy iniekcji w posladek nie masz szans zrobic sobie krzywdy
Wysłana -
Dziekuje za to, ze sie "wtracasz" :) Po badaniach zdecyduje co zrobic z metka. Jezeli chodzi o testosteron to czy nie lepiej sprawdzic jak na to zareaguje przy jakims, ktory krocej sie utrzymuje? Gdzies juz wyczytalem, ze w posladek i bark najbezpieczniej. Najlatwiej chyba w udo?
Wysłana -
Jak się oklepiesz to wszędzie łatwo i bezboleśnie
Wysłana -
Ja też mam wielkiego stracha ze coś sobie uszkodze podczas iniekcji. U mnie testosteron potrzebny jest leczniczo - przepisał mi endokrynolog maść. Nie biorę bo jest za droga a jak juz zacznę to nie ma odwrotu. Może przy okazji tego tematu ktoś by miał pomysł na inne formy testosteronu. W poniedziałek mam wizytę u Endo facet jest na tyle ok ze przepisze mi to co chce ale nie wiem czego mam chcieć. Z góry dzięki.

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-11-04 09:35:43
Wysłana -
Nie mozesz chodzic na zastrzyki do pielegniarki? Tym bardziej, ze legalnie.
Strona 2 z 73
Dodaj odpowiedź