SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

4cykl - prop z czym połączyć ?

Wysłana -
1. WIEK:24
2. WAGA:73
3. WZROST:174
4. WYMIARY:
-biceps:36
-klatka:107
-udo:57
-talia:87
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5lat
6. DIETA:
-białko:2.5g
-węglowodany:5g
-tłuszcz:1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1-100mety, 2-100mety 10ml susty, 3-100mety 10ml cypio(wiadomo clomid po cyklach)
8. TRENING:4,5xtyg
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:6miesięcy meta+cypio
11. POZIOM BF%:20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):-
13. STAN ZDROWIA:b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100
-martwy ciąg:-
-przysiad: 110
Na saa zdecydowałem się gdyż bardzo ciężko było mi przytyć, całe życie ważyłem 56kg, ponad rok temu postanowiłem na pierwszy cykl z metą- waga początkowa 62, po zjedzeniu 100tbs mety przyszło trwale 3kg(bardzo mało ale to były początki i z saa i dobrą dietą).3 cykl był już tak dopracowany że przyszło 8kg i do dziś nic nie spało.
Na 4 cykl chciałem zabrać się za propa 50mg(lub 100mg)/co 2dni i moje pytanie się tu nasuwa do Was co do tego? i kiedy hcg. Prosiłbym o jakoś dobrą rozpiskę, i czy np. do tego mogę dodać suste?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Moim zdaniem to kilogramy, które zdobyłeś na tych cyklach to w większości tkanka tłuszczowa i woda. Masz prawie 90cm w pasie a jak na 73kg wagi to jest bardzo dużo. Jesteś kolego mocno otłuszczony a to świadczy, że dieta kuleje. Tym najpierw bym się zajął bo kolejne cykle w tym stanie będą skutkowały tylko kolejnymi pokładami fatu. Chyba nie o taką masę Ci chodzi?
Wysłana -
Oczywiście że nie o taką :) Masz dużo racji w tym, teraz zamierzam kupić karnet na siłownie, bo tak to ćwiczyłem w piwnicy na lichym sprzęcie. Trening 5xtyg do tego bieganie, aeroby. Muszę spalić z tej tali trochę. Ale tak jak mówię cykl ten nie jest na teraz na już, chciałbym tylko się dowiedzieć co o tym sądzicie zanim podejmę jakikolwiek krok. Wszystko musi być zrobione z głową.
Wysłana -
No chyba se jaja robisz, przez 5 lat treningu to na sucho można spokojnie 100kg przekroczyć, a Ty po 3 cyklach masz takie wymiary co większość osób po pół roku treningu, widać że po prostu nie przykładasz się do odżywiania i od tego powinieneś zacząć.
Wysłana -
Jak zrzucisz zbędny fat to zobaczysz, jaką robotę sam test potrafi zrobić, jak miska jest dopięta jak należy. Ewentualnie na wykończenie będziesz mógł dorzucić winko. Ale najpierw dieta do ogarnięcia i redukcja, bo inaczej nic z tego nie będzie.
Wysłana -
OK od juro zaczynam nowy plan,na w pełni profesjonalnym sprzęcie, o wiele więcej ruchu, walczymy z tym fatem. A co do kolegi wyżej miałem przerwę ze 3 lata miedzy ćwiczeniami. wtedy człowiek był młody i głupi najadł się odżywek przytył 7kg, później wszystko spadło. Widocznie ci co osiągają takie wymiary po pół roku mają predyspozycje lub duże możliwości(trening, dieta). Każdy jest inny, ma inną sytuacje życiową, inna genetykę i tak dalej.
Wysłana -
Nie szukaj usprawiedliwień w genetyce bo w większości przypadków nie ma mowy o problemach na tym tle. Zresztą jak ogarniesz dietę to sam będziesz zdziwiony jak wszystko pójdzie do przodu.
Wysłana -
Tak jak kolega wyzej napisal dieta koniecznie;) hcg w 8tyg wbij;) co 2 dni kuc to lipa;) wez deka i susta lub cypio mix 2 razy w tyg;) minimum cykl 12tyg bo deka kreci sie od 6tyg;)
Wysłana -
wstaw foto , okaze sie :) ile miesa masz na sobie
Wysłana -
Silownie teraz pelne wieszakow,w dziale doping temat o cykl co 5min sie przewija,widac że wakacje tuż tuż
Wysłana -
Ja tez nie mam super jakiejs silowni. Np moj kolega ma silownie w stodole byle jaka trenuje 2 lata na sucho wiesz jak wyglada? 45 ma napewno w lapie i to jest miesien,a ty po po 5latach 36cm. Malo troche bo inni w 5 lat tutaj wygladaja super i nie jeden ma takie warunki jak ty;.D
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź