SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4cykl - prop z czym połączyć ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przynajmniej pół kg chudego mięsa dziennie, do tego 6-8 jaj, ok 300g twarogu, resztę białka możesz uzupełnić jakimś izolatem. Kilka torebek ryżu/kaszy/makaraonu i warzywa. Ok 50-60g oliwy z oliwek. To wszystko podzielone na te 5-6 posiłków.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
ile masz kcal z tej swojej diety?

tu masz np dietke , na ponad4k kcal


i bez SAA bedzie szlo...

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Ja dożuce drugi;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Panowie, a po stwierdzeniu, że gość ma nadmiar tłuszczu ładowanie mu 4000 kcal, to nie przesada? To już o 3100, to dużo. Jak ten fat ma zrzucić?

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
Nie wiem czy to dużo zmieni ale mierzyłem się rano na czczo i w pasie jest 81, lecz nie twierdzę iż nie mam dużo fatu bo trochę przez ten rok przyszło. I też nie zależy mi na figurze fitness raczej interesuje mnie nabranie większej masy.Wiadomo że nie chce też mieć bebecha wielkiego więc będę z tym walczył.
Skorzystam chyba z tej diety Kruqa, i moje pytanie jest takie co lepsze na śniadanie? twaróg czy jajecznica? a może placek owsiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
O diete pytaj w dziale odżywianie,tam chlopaki pomoga ci ze wszystkim.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Jaja raczej;) masz w tabeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Jaja rano, a twaróg, to raczej wieczorem, bo długo się go trawi, więc na noc w sam raz. Tak przynajmniej twierdzą Mistrzowie, jak Karol Małecki, czy Andrzej Kołodziejczyk.

Nie bić. Dopiero się uczę...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na rzezbe pytania

Następny temat

Tren + Prop ODBLOK ?????????????

WHEY premium