SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4cykl - prop z czym połączyć ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
masa to masa.. byle waga rosla ch**e ze baleron

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
genetyka to jest odpowiedź kazdego nygusa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
Jak miałem 16lat to ćwiczyłem 4lata, coś tam przytyłem tu i uwdzie,przestałem to wszystko zeszło później 3lata przerwy. Od tamtego roku zaczynałem z waga 56kg i w bicepsie miałem 26. Więc przez ponad rok przyszło 10cm i 17kg wagi, i nie mówię że to super jakości mięso bo jest sporo tłuszczu.Nie wiem czy do 10cm dużo czy mało ale pewnie trening miałem zły, bo dietę staram się trzymać ale i tak ze względu na 3-zmianowy system pracy nie jestem w stanie jej przytrzymać zawsze do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
a co ma praca do diety?każdy pracuje i daje sobie radę,a nie szuka wymówek.Napisz co wczoraj zjadłeś,no może nie wczoraj jakiś dzień przed świętami przykładowo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Lodzinowi dam soga haha dobre;D wez cykl prop i meta;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
1 posiłek: owsianka plus ryż plus rodzynki, orzechy
2w pracy: 2kromki z szynka serem do tego białko
3w pracy: 2kromki te sami, 2 banany, jabłko
4wpracy: pierś z kuraka z ryżem i warzywami . po ponad godzinie gainer solo.
5w domu: kotlet z piersi kurczaka, ziemniaki, warzywa.(przed treningiem)
6po treningu: jajecznica lubi pierś z kurczaka z warzywami
7 kolacja: twaróg lub jajecznica do tego białko.
Tak to mniej więcej wygląda, nie wiem, może coś źle, czekam na wasze opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Ja tez pracuje jako dekarz i 12h nie ma mnie w domu;D plus kobieta moja. I tez wracam o 19 z pracy i na silownie;) a mam ciezko w pracy ciagle targanie dachowki po pare ton itd;) ale miedzy czasie zjem twarozek lub jajka mam itd. By pilnowac diety. Nie kazdy pracuje w biurze;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1277
Nie tak zle jakos;) jaki ty chcesz cykl? Jakie testo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
dieta do zmiany,nie da się na tym rosnąć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 65
To poleć mi jakąś lepszą, będę Ci wdzięczny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na rzezbe pytania

Następny temat

Tren + Prop ODBLOK ?????????????

WHEY premium