SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 miechy do lata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
co byscie doradzili zeby w 4 miesiace uzysakc jak najlepsza sylwetka (do wakacji) mialem juz kontak z silownia, jaki trening ? odzywki? diete jako tako mam:) mozna uzyskac jakies zadowalajace efekty z tak krotkim czasie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
treing też lipny. Dobrym wyjsciem (ze wzgldów regneracji mięśni-czyli wtedy keidy rosną) 3-4x tyg. każda grupa 1x
W każdej grupie mięsniowe po 1-2 ćwiczenia podstawowe złożone-wielostawowe-patrz atlas ćwizcen-w
nich progresja 3-4 serie
+ 1 izolowane-3-4 serie -stałym cięż.
Treningi po 50-80 minut. Przerwy 90-150 sek. w podstawowych cięzkich
ćwicz.,przy pozostałych 60-90 sek.

(1) ćwiczenia podstawowe-złożone-wielostawowe(wyciskania, przysiady,
podciągania itd) zakres 12-8 powtórzeń-progresja cięzaru
-przykład dla 3 serii: 12,10,8
-przykład dla 4 serii: 12,10,8,8
-przykład dla 5 serii: 15,12,10,8,8,(na poziomie niezbyt zaawansowanym- tylko przysiady)

(2)ćwiczenia izolowane zakres powtórzeń 8-10 (stały ciężar!)

CZYLI:

Klatka-2 postawowe +1 izolowane
grzbiet góra-2 postawowe+1 na prostowniki grzbietu +1 na czworoboczne(kaptury)
uda-4-głowe 1 postawowe +1 izolowane
uda-2-głowe 1 izolowane
barki-po 1 na każda głow
tricepsy-1 postawowe +1 izolowane
bicepsy-1 postawowe +1 izolowane
przedramiona- 1 podstawowe
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne (tą grupę mozemy trenowac nawet 2-3 x tydzien- nie polecam w dzień treningu pleców)


"Atlas Ćwiczeń" na pewno się przyda (na dole linki z gifami do ćwiczeń):
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

W razie problemów - pytaj!
==============
oraz przydatny link by michail
'JAK UŁOŻYĆ WŁASNY PROGRAM TRENINGOWY':
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107470
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak. staniesz sie twardy jak skala. hihi.

poczytaj sobie troszke - o porzadnym odywzaniu [a nie o jako takim] to tego trening ogolnorzwojowy. i jesli masz cwiczyc 4 miechy do lata a potem juz nie, i znow zaczac przed kolejnym latem, to spadaj
a jak zamierzasz ciągnąc to dalej i dluzej niz 4 miechy to witamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
no janse ze chcialbym ciagnac dluzej i bede :) ale chodzi mi teraz o takie ogolne rady trening odzywki itp? w sumie to juz 3 miesiace cwiczylem tak delikatnie taka ogolnorozwojowka (po jednym cwiczeniu na klatke biceps triceps plecy i barki 3 razy w tyg) wiec co moglibyscie doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
radze - cwicz nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Jesli cwiczyles juz ogolnorozwojowke przez okolo 3 miesiace to mysle ze teraz mozesz zaczac cwiczyc miesnie partiami 3-4 razy w tygodniu. Ustal sobie po 2 cwiczenia na kazdy miesien np. w dzien w ktorym cwiczysz rece: 2 cwiczenia na biceps, 2 na triceps i 2 na przedramiona. Przez 4 miesiace regularnych cwiczen powinienes miec juz jakies widoczne efekty, a od odzywek bym sie narazie powstrzymal.Nie jestem expertem wiec moze ktos tutaj z wiekszym stazem poleci ci jakis odpowiedni program cwiczeniowy a tymczasem radze poczytac atlas cwiczen.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
f***master czy odzywka weglowodanowo-bialkowa byla by odpowiednia?? np profi whey mass o skladzie: 45bialka/45ww 5 glutaminy tak mi sie wydaje ,bo taka posiadam, chodzi mi o uzupelnienie diety? tylko jak myslisz jak ja przyjmowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem czego ci brakuje w diecie, wiec nic nie podpowiem
ale jak masz to jedz np. po treningu, czy kiedy nie masz czasu na posilek, 1-2x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
f***master tak mysalem i czytalem twoje wczesniejsze posty co do diety nie wiem za barzdo ajk obliczac to i ile potrzebuje ... ale co myslisz o czym takim (mam 180cm i waze ok 75kg)
rano(sniadanie)
-platki z mlekiem , twarog
poludnie(obiad)
-ryz lub kasz +surowka + kotelet jakis najlepiej z piersi kurczaka:)
wieczor(kolacja)
-jajka,chleb razowy lub tunczyk w sosie wlasnym, twarog

plus oliwa z oliwek 2-3razy dzienie , jakis zestaw wiatmin, mam odzywke bialkowo-weglowadonowa wiec ja bede bral po treningu lub zamiast jakiegos posilku 1-2razy dziennie

co o tym sadzisz ? co bys mi doradzil? miedzy sniadaniem a obiadem i miedzy obiadem a kolacja?

jesli chodzi o trening to a6w jesli chodzi o brzuch, 2-3razy w tygodniu boks to traktuje jako aeroby (tylko nie wiem czy to przeszkadza bo mam treningi dosc pozno bo od 19:30 do 21)
*plus trening domowy:
-poniedzialek
klatka na lawce prstej,na lawce skosnej glowa do gory 3 serie po 12 powtorzen
rozpietki 3serie po 12 powtorzen
wyciskanie hantli na lawce prostej 3x10
triceps hantel za glowa 3x12
-wtorek
biceps hantle stojac uginanie ramion 3x12,
sztanga stojac uginanie ramion 3x12,
wyciskanie sztangi za glowy 3x12.
unoszenie hantli bokiem w gore 3x12
-sroda odpoczynek
-czwartek tak jak w poniedzialek
-piatek tak jak we wtorek

wiem ze chyba nie jest to za dorby plan moze cos bys doradzil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
sorki ze sie troche wtrace ale napisales: "mam odzywke bialkowo-weglowadonowa wiec ja bede bral po treningu lub zamiast jakiegos posilku 1-2razy dziennie". Mysle ze nie warto odkladac posilku na rzecz samej odzywki, znacznie lepiej jest wziasc odzywke po posilku np. po sniadaniu i pozniej po cwiczeniach.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1644
dzieki bardzo wszelkie uwagi mnie interesuje i mysle ze masz racje .... jak ktos moglby ocenic ten trening i odzywianie i pomoc mi skonczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zajrzyj do posta "TRENING BEZ DIETY " w tym dziale powinine byc gdzies na 1 stronie- tam opisany jest podobny problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tłuszczu -- jak zacząć?

Następny temat

Czy do wakacji coś zdziałam?

WHEY premium