SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 lata treningu i brak efektow na przyrost masy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Czy moglby mi ktos doradzic co robie zle ? Czemu nie moge przybrac masy ... ?? Cwicze prawie 4 lata z krotkimi przerwami na kontuzje i choroby i nie widze za duzych efektow moim zdaniem.

Mam tylko aktualne zdj. w profilu, starych zdj. przed rozpoczeciem cwiczenia nie posiadam. (Znaczy mam jakies tam ale w urbaniu za duzo nie widac) Ale wazylem 57 kg, 178cm wzrostu, 26 cm w bicu, 23cm w przedramieniu, 89 w klatce, 67cm w pasie, 85 w biodraach , 47 w udzie, 28 w lydce

Kiedys: wazylem 57kg, bralem: 53 kg na klate, 20 kg na bica (sztanga), robilem z 10 pompek i 2 razy na drazku z podchwytu wiecej nie pamiteam bo zazwyczaj to cwiczylem tylko ciezarkami bica i trica

Teraz: waze 70kg, biore: 92 kg na klate, 52 kg na bica (sztanga), 43kg na trica, 70 pompek, 17 razy na drazku, na bary 58, przusiad (sztanga) 82 kg

Niby przytylem te 13 kg ale uroslem tez i mam 185 cm wzrostu i tylko 70 kg. Cwicze i czwicze i efektow nie widze moze dlatego ze cwicze bez suplementow ? Bo moi inni koledzy tez byli szczupli prawie jak ja tylko ze biora te gainery kreatyne itp ale ja nie chce tego brac.

I Chce wlasnie zapytac czy bez tych suplementow urosne czy jednak musze zaczac brac ? Bo siła mi caly czas rosnie ale ja nie chce sily tylko mase zeby wygladac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
Kolego nie zakładaj kilku tematów takich samych.
To nie ten dział,to pierwsza sprawa.
Druga sprawa nie napisałeś jak się odżywiasz-a to jest na 95% twój problem.
Druga sprawa to trening który napisałeś,nie wyglada on za dobrze.
Proponuję poczytać forum sfd i zacząć od działów odżywianie i treningi dla poczatkujacych nawet.
Odżywki/suplementy nie wiele ci dadzą jesli nie masz diety i nie dostarczasz sobie z pożywienia potrzebnych części składników.
Tak na szybko patrząc na twoje problemy to tak-
dopięcie treningów
podbicie udziału białka w diecie na 2gr/kg masy ciała
podbicie kcal-dodaj do każdego posiłku łyzkę oliwy
z odżywek/suplementów to dobra multiwitamina do tego ew gainer jeśli nie potrafisz wcisnąć w siebie tyle jedzenia z normalnych posiłków plus ew. odżywka białkowa.

Lub wyposrodkować i celować w jakiegos bulka.

Musisz jednak wiedzieć ile potrzebujesz zjeść,tutaj pomocny kalkulator http://potreningu.pl/diety

zdrowia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
hmm nie ten dział... Przeciez to Ty mnie przerzuciles do niego -,- ale mniejsza oto. [https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
na tym linku moge opisac swoja diete tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1099
jak nie masz porządnej diety do wiadomo że się nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
wklej swoją diete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Jak chcesz przytyć to musisz z głową zrobić nadwyżkę kaloryczną dorzucić kalorii tak, żeby makrosy się zgadzamy.
Bez diety nic nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2330
trochę późno się obejrzałeś 4 lata mogłeś lepiej wykorzystać a czemu nie chcesz brać kreatyny i itp. co Ci tam jest ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki spadek masy. Ile podbić kalorie?

Następny temat

Redukcja, praca na budowie i IF

WHEY premium