SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 mety na start

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.

warto Waszym zdaniem brac 40tab rosyjskiej mety jako pierwszy cykl ? jesli tak to jakie dawkowanie, bo 2tab/dzien to wtedy cykl będzie chyba za krotki.

pozdrawiam i czekam na Wasze opinie



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kzp tak mowił bodajże 666 a dokładniej mówił jakoś tak
:jeden weźmie i urośnie dużo drugi weżmie i urośnie średnio a trzeci weźmie
i prawie nic nie urośnie. Zależy ja mu to będzie służyło. Nie wszystkim
to się przyjmuje do organizmu, zapamiętaj. Wiem nie mówiłeś na mnie złośliwie, napewno jest takich ludzi tutaj którzy mnie mają dosyć nie da się ukryć. Przebaczam Tobie te złe słowa które na mnie powiedziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
widze ziomal ze zaczynamy co

a co do mety to ci nie pomoge bo sie nie znam

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sie właśnie zastanawiam. wczesniej na sucho doszedłem do 92kg, wyniki miałem spoko : po roku pociągnąłem 190kg i przysiadłem z 170kg. 6miechow nietrenowałem , teraz wracam. wziąłbym coś ale pewnie jeszcze nieteraz ( było by to głupotą ). tak sie zastanawiam nad metą lub deca lub deca + propionat



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może winko sam już niewiem



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no to miales extra wyniki:D

a co do SAA to poczekaj na experta bo ja to za slaby jestem w tych sprawach zeby ci cos doradzac

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
oj koksiki koksiki


[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie tam koksy



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Może 121 albo 1111 ?

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własnie , jak ma być długi ten cykl ? czy wystarczy 20dni ? wtedy wiadomo 2tab/ dzien x 20dni. czy może wydłużyć troche i przez pierwsze i ostatnie 4dni brać po 1 tabletce ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświeżam



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eja 40 jak tam chcesz. U mnie poszło trochę więcej tego wzsystkiego ale spoko. Mój cykl trwał ok 4 tygodni. Nie wiem czy to dużo czy mało ale cyba mało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba i wspomagacze

Następny temat

Kuracja

Wiecej