SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
WIEK: 43
2. WAGA:83 
3. WZROST:176 
4. WYMIARY: -biceps:41
 -klatka:116
-udo:61 
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od zawsze
z krotkimi przerwami, od 5 lat systematycznie
 6. DIETA: Od 2 tygodni ŻO -białko:ok 80-100 -węglowodany: 80-tłuszcz:240 
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: 3 x tydzień silownia- split 2-3 x tydzień sw
9. CEL CYKLU: poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: - 11. POZIOM BF%:nie wiem 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
 13. STAN ZDROWIA: hashimoto - euthyrox 50 mg/ doba
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: 110
-martwy ciąg: - 150 x 3
przysiad: 100 x 10


Wiec tak, mam zamiar zrobić cykl ok 16 tyg enan, mam do tego już kupione na wszelki wypadek armidex, nolve,
Chcę dawać 200 - 250 co 7 dni (będzie ok?)
Do tego biorę zawsze omega 3, zma, vit c, lecytyna.
Nie mam cisnienia na jakieś mega wyniki, to tak poprostu dla zdrowotnosci haha i zastoju od dluzszego czasu.

Na zdrowie nie narzekam, jedynie to hashimoto, reszta zawsze byla ok, badania zrobię na dniach i wrzucę tutaj.

Micha obecnie ustawiona na ok 3000 tys jak wspomnialem w ankiecie od dwóch tygodni jestem na diecie optymalnej, wcześniej bylem na zbilansowanej, ale już mi się rzygac od tego chciało.
Jak z racji mojego wieku wygląda sprawa z kaloriami w dni nt obcinac coś?
Silownia i sw na przemian(pon, środa, piatek sw, wtorek, czwartek, niedziela silownia)

Co na odblok po cyklu?

Liczę na jakąś pomoc dla nowiciusza haha

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Wiem, nawet jak kalorie liczyłem, to ciśnienie nie odpuszczalo, estro zazwyczaj miałem w okolicach widelek, przy połowę symexu co drugi dzień miałem około 80-100 przy górnej normie chyba 44,dopiero przy połowę codziennie spadło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94171 Napisanych postów 364020 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667860
cykl ok
po 3-4 tyg zrobisz badania i sprawdzisz poziom testa
zawsze można testa podbić
hcg podawaj co miesiąc 5000 2*2500 co 3 dni
żo to dla mnie pomyłka dla ludzi z dużą masą mięśniową może i ok , inni z moich obserwacji stoją w miejscu ( ale to jest moje zdanie tylko)
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dzieki za zainteresowanie, armidex czy nolve brać profilaktycznie, czy dopiero jak coś będzie się działo?

Co do żarcia, to na zbilansowanej już zarcie mi totalnie zbrzydlo, do tego non stop bylem głodny, teraz jestem syty przez caly dzień i to mi odpowiada, do tego smacznie i coś innego, pojadę jakiś czas na takiej misce i zobaczę co z tego będzie.

W poprzedniej diecie, jak dodawalem wegli to mnie zalewalo ( 93 kg wazylem rok temu, ale sylwetka słaba) jak ucinalem, to miecho leciało, a fet nie za bardzo, napewno jakieś błędy popelnialem, nie potrafilem tego wyposrodkowac, do tego dość sporo biegalem i ostre treningi sw i jeszcze hashimoto, może tu był problem.
Myślę że jakoś to ruszy z tym tesciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
J/w łodzianin. Zrób badania po paru tygodniach. Testosteron, estradiol, prolaktyna, progesteron i wtedy będzie wiadomo. Nie ma co w ciemno łykać prochów.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dzięki panowie za podpowiedzi.

Mam tego dwie fiolki, czyli 20 strzałów po 250, jak myślicie będzie lepiej, przedłużyć do 20 tyg, czy w srodkowym etapie zagescic np e5d.

Jak z odblokiem po takiej kuracji, doradzi ktoś?

Wolę za wczasu wszystko poukładać i kupić co trzeba, jak wspomniałem nolve i armidex już mam.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18446 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205511
Bedziesz potrzebowal do odbloku HCG 10 000 -15 000 iu, clomid 30 tbl,nolva 30-40 tbl.
Zobaczysz w polowie cyklu czy jestes zadowolny z efektow i wtedy mozna pomyslec czy zwiekszyc dawki czy przedluzyc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja bym dał testosteron jak ug to 250mg e4d jak się blokować to już dawka z mojego punktu widzenia powinna być trochę większa.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2017-01-25 11:47:10

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
WNC nigdy nic nie biłem i nie chcę od razu takich dawek walić, tak sobie to wymyśliłem że raz na tydzień starczy, żeby jakaś poprawa była, nie potrzebuje jakich mefa efektów, choć na bank apetyt będzie rusł haha
(WNC Welnowiec?)

Aleks dzięki, to się zaopatrze za wczasu we wszyst k o i zrobię jak piszesz z tą dawką.

Tak jak lodzianin pisał co miesiąc też hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94171 Napisanych postów 364020 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667860
co miesiąc bij zapobiegniesz atrofii

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Nie spodziewałem się takiego odzewu.

Dzieki jeszcze raz panowie!

Choroba mnie dopadła, więc muszę przełożyć o parę dni, na bank będzie jakiś antybiotyk, to muszę poczekać żeby badania przed cyklem w miarę obiektywnie wyszły.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18446 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205511
Jak antybiotyk to lepiej poczekac kilka tygodni z cyklem.Teraz panuje wirus grypy - antybiotyk bedzie zbedny w takim przypadku

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

WHEY premium