SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

40+ pierwszy cykl

Wysłana -
2. WAGA:83 
3. WZROST:176 
4. WYMIARY: -biceps:41
 -klatka:116
-udo:61 
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od zawsze
z krotkimi przerwami, od 5 lat systematycznie
 6. DIETA: Od 2 tygodni ŻO -białko:ok 80-100 -węglowodany: 80-tłuszcz:240 
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: 3 x tydzień silownia- split 2-3 x tydzień sw
9. CEL CYKLU: poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: - 11. POZIOM BF%:nie wiem 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
 13. STAN ZDROWIA: hashimoto - euthyrox 50 mg/ doba
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: 110
-martwy ciąg: - 150 x 3
przysiad: 100 x 10

Wiec tak, mam zamiar zrobić cykl ok 16 tyg enan, mam do tego już kupione na wszelki wypadek armidex, nolve,
Chcę dawać 200 - 250 co 7 dni (będzie ok?)
Do tego biorę zawsze omega 3, zma, vit c, lecytyna.
Nie mam cisnienia na jakieś mega wyniki, to tak poprostu dla zdrowotnosci haha i zastoju od dluzszego czasu.

Na zdrowie nie narzekam, jedynie to hashimoto, reszta zawsze byla ok, badania zrobię na dniach i wrzucę tutaj.

Micha obecnie ustawiona na ok 3000 tys jak wspomnialem w ankiecie od dwóch tygodni jestem na diecie optymalnej, wcześniej bylem na zbilansowanej, ale już mi się rzygac od tego chciało.
Jak z racji mojego wieku wygląda sprawa z kaloriami w dni nt obcinac coś?
Silownia i sw na przemian(pon, środa, piatek sw, wtorek, czwartek, niedziela silownia)

Co na odblok po cyklu?

Liczę na jakąś pomoc dla nowiciusza haha

Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
cykl ok
po 3-4 tyg zrobisz badania i sprawdzisz poziom testa
zawsze można testa podbić
hcg podawaj co miesiąc 5000 2*2500 co 3 dni
żo to dla mnie pomyłka dla ludzi z dużą masą mięśniową może i ok , inni z moich obserwacji stoją w miejscu ( ale to jest moje zdanie tylko)
Wysłana -
Dzieki za zainteresowanie, armidex czy nolve brać profilaktycznie, czy dopiero jak coś będzie się działo?

Co do żarcia, to na zbilansowanej już zarcie mi totalnie zbrzydlo, do tego non stop bylem głodny, teraz jestem syty przez caly dzień i to mi odpowiada, do tego smacznie i coś innego, pojadę jakiś czas na takiej misce i zobaczę co z tego będzie.

W poprzedniej diecie, jak dodawalem wegli to mnie zalewalo ( 93 kg wazylem rok temu, ale sylwetka słaba) jak ucinalem, to miecho leciało, a fet nie za bardzo, napewno jakieś błędy popelnialem, nie potrafilem tego wyposrodkowac, do tego dość sporo biegalem i ostre treningi sw i jeszcze hashimoto, może tu był problem.
Myślę że jakoś to ruszy z tym tesciem.
Wysłana -
J/w łodzianin. Zrób badania po paru tygodniach. Testosteron, estradiol, prolaktyna, progesteron i wtedy będzie wiadomo. Nie ma co w ciemno łykać prochów.
Wysłana -
Dzięki panowie za podpowiedzi.

Mam tego dwie fiolki, czyli 20 strzałów po 250, jak myślicie będzie lepiej, przedłużyć do 20 tyg, czy w srodkowym etapie zagescic np e5d.

Jak z odblokiem po takiej kuracji, doradzi ktoś?

Wolę za wczasu wszystko poukładać i kupić co trzeba, jak wspomniałem nolve i armidex już mam.

Pozdrawiam
Wysłana -
Bedziesz potrzebowal do odbloku HCG 10 000 -15 000 iu, clomid 30 tbl,nolva 30-40 tbl.
Zobaczysz w polowie cyklu czy jestes zadowolny z efektow i wtedy mozna pomyslec czy zwiekszyc dawki czy przedluzyc.
Wysłana -
Ja bym dał testosteron jak ug to 250mg e4d jak się blokować to już dawka z mojego punktu widzenia powinna być trochę większa.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2017-01-25 11:47:10
Wysłana -
WNC nigdy nic nie biłem i nie chcę od razu takich dawek walić, tak sobie to wymyśliłem że raz na tydzień starczy, żeby jakaś poprawa była, nie potrzebuje jakich mefa efektów, choć na bank apetyt będzie rusł haha
(WNC Welnowiec?)

Aleks dzięki, to się zaopatrze za wczasu we wszyst k o i zrobię jak piszesz z tą dawką.

Tak jak lodzianin pisał co miesiąc też hcg?
Wysłana -
co miesiąc bij zapobiegniesz atrofii
Wysłana -
Nie spodziewałem się takiego odzewu.

Dzieki jeszcze raz panowie!

Choroba mnie dopadła, więc muszę przełożyć o parę dni, na bank będzie jakiś antybiotyk, to muszę poczekać żeby badania przed cyklem w miarę obiektywnie wyszły.

Pozdrawiam
Wysłana -
Jak antybiotyk to lepiej poczekac kilka tygodni z cyklem.Teraz panuje wirus grypy - antybiotyk bedzie zbedny w takim przypadku
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź