SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
No ja npp dalbym minium te pon/sr/pt jesli juz tak zalezy na ograniczeniu do minium. Prolka moze wybic ale i nie musi, kwestia org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Jak się zdecyduję, to tak zrobię pon/śr /pt do tego test po 175mg, będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Tak bedzie ok, czy dasz 175 czy 200 to i tak nie odczujesz przy enanie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Ok, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Jadę dalej na enan solo, od miesiąca dodałem t3 novo 2tab dziennie, na badaniu ft3 wyszło ponad 91,5 w skali do 6,8 więc chyba wystarczy, pas spadł o pona 2 cm, wrócił do normy sprzed cyklu, a na wadze plus 6-7kg.

E2 dopiero po dawce pół tabsa/dzień anastrozolu spadło do 50, jak brałem pół e2d to trzymało się ok 90 w skali do 43.
Teraz będę przechodził na symex, jak to dawkowac, żeby trzymać estro na takim poziomie?

Morfologia tak sobie hgb,hct pod górną normę, miesiąc temu było hgb oczko niżej, hct dwa oczka.
U








Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-06-07 15:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Symex zacznij od 1/2 tbl co 2 -3 dni i tak bedziesz musial po kilku tygodniach wykonac badania na poziom estro, kazdy organizm inaczej reaguje...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126008
Z hgb i hct tak niestety się zdarza. Ja miałem z tym też problem, jedno i drugie ponad normę, hgb do 19 prawie dochodziła, po 10 miesiącach na minimalnych dawkach testa, zeszło wszystko ładnie do normy (po tych 10 msc powtórzyłem morfo i była ideal, choc nadal hgb podniesiona pod górną granicę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dzięki Alex, tak zrobię na początek, jeszcze mam dwa tabsy anastrozolu, więc to schrupie i potem symex.
Badania robie co miesiąc, teraz planuje takie kompleksowe zrobić.

Ta morfologia to wydaje mi się od anastrozolu, wcześniej szły mniejsze dawki i było w miarę ok, test cały czas w takiej samej dawce, teraz bije malay i super na nim się czuje, może to też przez to że e2 trochę spadło.

Narazie uczę się jak organizm reaguje na test, nie napalam sie na efekty, cyklicznie dodaje i ucinam kalorie i obserwuje co się dzieje, mam nadzieję, że nauka nie pojdzie w las i natepny cykl już pójdzie pod pełną kontrolą z jakimś dodatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Tak to juz jest ze uczymy sie na bledach ale najwazniejsze to wyciagac wnioski

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
W jakim celu dałeś t3 novo? Wyższe ft3 jest wskazane ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

Wiecej