SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
jakub209
WNC nigdy nic nie biłem i nie chcę od razu takich dawek walić, tak sobie to wymyśliłem że raz na tydzień starczy, żeby jakaś poprawa była, nie potrzebuje jakich mefa efektów, choć na bank apetyt będzie rusł haha
(WNC Welnowiec?)

Aleks dzięki, to się zaopatrze za wczasu we wszyst k o i zrobię jak piszesz z tą dawką.

Tak jak lodzianin pisał co miesiąc też hcg?

Jak zaczynałem przygodę z SAA to też myślałem o mały dawkach wszyscy mówili mi e4d a najlepiej e3d ale nie słuchałem zaczęły się problemy z estro to zrozumiałem szybko że stężenie stabilne to podstawa . słuchaj doświadczonych WNC dobrze pisze z tymi dawkami min E4D. POzdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Dałbym też 200/250 mg e4d, to i tak nie jest duża dawka, a efekty będą na pewno więcej niż zadowalające. Jadąc na 200/250 ew i tak sie zablokujesz w tak długim czasie, więc może lepiej od razu wejść na nieco większą dawkę.

Hcg oczywiście warto dać regularnie, na pewno pomoże w dobrym odbloku, choć mam więcej niż przekonanie, że do odbloku nie dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dzięki panowie za wszelkie porady.
Przemyśle jeszcze to częstsze bicie, szczerze to wlasnie myślałem nad tym, czy nie będzie za duzych wahań stężenia bijąc co tydzień.

Choroba minęła, bralem antybiotyk przez tydzień (angina) dziś zrobiłem badania, nie wiem czy nie za wcześnie
Morfologia
Watrobowe, tsh, ft3,ft4, morfologia, estradiol, prolaktyna, terstosteron, trochę mnie szoklo, że wyniki hormonów dopiero w czwartek!
Badania robione w wojewodzkim szpitalu specjalistycznym i taki dlugi termin, ważne że chyba tanio bo 9 dych za całość.
Zrobić coś jeszcze?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Mogles zbadac jeszcze progesteron...
z cyklem wstrzymaj sie jeszcze kilka tygodni dopoki organizm powroci dop pelnej sprawnosci po antybiotykoterapii

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
W tamtym laboratorium niestety nie było w ofercie, ale zrobię gdzie indziej.

Wstrzymam się do końca miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Zrób jeszcze poziom LH oraz FSH przydadzą się do porównania po odbloku

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Mam wyniki.
Pozostałe zrobię w poniedziałek.
Watroba ponad normę, ale to raczej z powodu antybiotyku, zakończyłem kurację trzy dni przed badaniami.
Robiłem też w połowie listopada i było wszystko ok.
Ft3 trochę poniżej, jak pisałem wyżej mam hashimoto i biorę euthyrox 50mg, testuję też dietę optymalna, może to też przyczyna.
Teścia mało, trzeba uzupełnić haha.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Wyniki, estradiol wyszedł też za niski





Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-02-10 14:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teść nisko to i estradiol nisko. Prolaktyna za to nie za nisko. Dodałbym jeszcze progesteron, LH i FSH a jak masz hajs i fantazję to PSA i kortyzol. Potem będziesz miał materiał porównawczy do i po odbloku, z doświadczenia wiem, że potem się żałuje, że się nie porobiło wszystkiego szczególnie jak się coś nie chce wyprostować jak powinno i zaczynają się schody..
Wbijasz a po miesiącu estradiol, prolaktyna, test i wtedy myślisz co dalej..


Zmieniony przez - mart.on w dniu 2017-02-10 14:41:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

WHEY premium