SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40+ pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sa rozne zdania,jedni sa zdania ze mozna isc normalnie do punktu oddac krew bo oni i tak ja pozniej badaja i nikt jej nie dostanie a upuszczona bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Nigdy nie oddawalem krwi ale z tego co wyczytalem zrobia badania:
test kiłowy,antygen HBs, DNA-HBV, przeciwciała anty-HCV, RNA HCV, przeciwciała anty-HIV oraz RNA HIV,grupę krwi,
hemoglobinę / morfologię krwi...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Witam po dłuższej nieobecności, od rozpoczęcia cyklu do obecnego czasu jestem na samym testosteronie, od dłuższego czasu, czyli ok 10 miesięcy na mostku z prolongatum 100mg/week, wcześniej kilka tygodni 250mg e5d enan max dawka 500mg week enan,później
znow 250mg, obecnie jak wyżej, chce się odblokowac, poradzcie panowie jak to zrobić z glowa, nie chce mi się już kluc dupy, do tego ciśnienie dało znać o sobie, nigdy przedtem nie miałem z nim problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Czy hcg leciało podczas cyklu? Teraz po ostatnim strzale w okolocach/czy po ostatnim strzale badasz hormony e2 I prl. Ich wartości sprowadzamy do widełek (będziesz potrzebował jakiegoś IA i w co watpie cabaseru) z tydzień po ostatniej inj testa, wchodzisz na hcd bite 2500jm dwa razy week. Czy w sumie będzie Ci potrzebne 20000 czy 30000jm to Ci nie napisze. Po tych 20 tysiącach będziesz musiał zbadać testa i e2 to się zobaczy co dalej. Później terapia na sermasz no ale najpierw to ogarnij pierwsza część.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dzięki za odzew
Hcg leciało z początku przy tych moich "większych" dawkach co ok 6-8 tyg 5000,pozniej przy tym mostku sporadycznie, mam egistrozol i nolvadex, będę musiał jeszcze dokupić ze 20tys hcg i clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak. Anastazol dasz wg potrzeb po wynikach. Te 20000 hcg nikt Ci nie obieca, że załatwi sprawę. Pesel działa na niekorzyść i lepiej dać 5000 więcej niż za mało. Skąd taka decyzja?


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 06.03.2019 10:37:18

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Kupię 25tys i zobaczymy co będzie, skąd decyzja?
Po pierwsze, wynikly problemy z ciśnieniem, muszę brać leki, słabe i małe dawki, ale wcześniej problemu nie bylo i przerostem serca, mieści się jeszcze w normie, ale jednak, mam taki organizm, że po nawet takich niskich dawkach wywalalo mi ostro e2, może stąd to ciśnienie, żeby e2 było w miarę musiałem mimo niskich dawek brać dziennie połówkę symexu, chce też się przekonać, jak będzie mój organizm funkcjonowal bez wspomagania.
We wrześniu byłem w szpitalu 2 tyg że wzgledu na zawroty głowy, nikt nie wie skąd się wzięły, na badaniu kardiologicznym, kiedy robiono mi echo serca pani zaraz zapytała czy coś stosuje haha może że względu na trochę odmienna sylwetkę do innych 45cio latków, choć wtedy już leciał mostek i co nieco spadło haha,w sumie ćwiczę od zawsze i przed cyklem sylwetka też była spoko, ale wiadomo,trzeba wszystkiego w życiu spróbować
Teraz bardziej wolę się pokulac na macie i jakoś mi to niepotrzebne,choć może się okaże inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Powodzenia, ciekaw jestem jak to u CB przebiegać będzie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Jak ćwiczysz od zawsze sporty uprawiasz to lewa komora od tego przerośnieta a nie od roku czy półtora bicia testa

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Może i tak, wcześniej robiłem badanie i było wszystko ok, ja wcale nie twierdzę, że to od tego, tymbardziej, że dawki były śmieszne, a od dłuższego czasu praktycznie lecznicze, ale ciśnienie już na bank powiązane, bo pojawiło się wraz z rozpoczęciem cyklu.
Zejdę na jakiś czas i jak odblok się uda, to zobaczę jak będzie wtedy, wcale nie przesądzam, że nie wrócę, bo poza wyj**anym estro i ciśnieniu, reszta na duży plus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl wysoki estradiol

Następny temat

T5 - dawkowanie

WHEY premium