SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

40+ pierwszy cykl

Wysłana -
Właśnie ze trzyma mi dosc wysoko, non stop ponad 100% norma, prolke mam caly czas lekko ponad lub pod widełki.
Dzięki Lodzianin, tak zrobię, przez ile go brać, symex odstawić?
Wysłana -
Na mnie exe tez nie za bardzo a letro to kozak uważaj bo zjedziesz z estradiolem do zera w dwa dni
Wysłana -
Zbije ale guzek powinien sie cofnac
Cos za cos
Wysłana -
Lodzianin przez ile brać ten tamoxifen?
Letro dopiero w przyszłym tygodniu będę miał
Wysłana -
Do czasu aż będziesz miał letro
Wysłana -
Ok dzięki Natan
Wysłana -
Panowie lecę dalej haha teraz mam pod ręką omke, jak to dawkowac, 250 na raz, czy rozbić to po 125 pon-czwartek, dwaka narazie taka, bo na 200-300 mg prolongatum czułem się zaj**iście, podbić planuje w oklicach świąt, bo będę chciał trochę nabrać masy.
Po wakacjach zarcie szło grubo, choć starałem się smieciowe pomijać i wpadło 6kg waga 92kg i na treningach judo czuje się trochę ciulato, dlatego od dwóch tygodni liczę znów kalorie i trzymam się ok 2500kcal, spadło 2 kg wody jak narazie i planuje zejść do 85-6kg, mam też novothyral ale to zostawię na wiosenną redukcję, która i tak mi do końca nie wychodzi haha ale nie narzekam, jestem zadowolony, choć krata na brzuchu pozostaje w strefie marzeń, niedoczynność tez swoje robi, a ethyrox50 mcg na dobę pozostawia ft3 poniżej normy, dla lekarza oczywiście wszystko jest ok.
Z guzkiem się uporałem samym symexem, poszło 3 dni po jednej i przez tydzień po pół ed.
Teraz jadę pół e2d, za ok 2-3tyg pójdę badania zrobić jak ta omka na mnie działa.
Wysłana -
Omke daj jednorazowo co 5 -7 dni
Strona 11 z 11
Dodaj odpowiedź