SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3cm w bicepsie przez miesiac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
aaaa jesli tak to przepraszam

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
sezonowiec hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
plazowi playboye buahahaa sezonowce buahahah

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Ja dzięki temu planowi dostałem 2 cm, nie robiłem jeszcze ostatniego tygodnia, trzeba dobrze przyłożyć się do tego treningu

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
nie dzieki temu planowi tylko dzieki temu ze zacozles wogole cwiczyc. zeby sprawdzic ile dostales po tym planie muisz miec jakis staz treningowy.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ja pi...le jak niektóre ludzie mają narombane w tych gowach

ty autor , czy ty na serii myslisz że są takie specjalne plany które pozwolą ci zbudować w miesiąc 3 centymetry w łapie ?

hehe , ty się lepiej rzeźbieniem w mydle zajmij a nie siłownią bo z takim podejściem to ty daleko nie zajdziesz

haha , co za lol

a swoja drogą to powinny na tym forum znaleźć sie posty króre będą uswiadamiały takich lolków że nie ma czegoś takiego jak plan o który pytasz i że to wymaga czasu a nie 'za miesiąc sylwetka arnolda...' a potem kończy jeden z drugim na koksach albo już po koksach

co za świat , nie oglądaj tyle reklam i tyle kolorowych pisemek nie czytaj bo już ci się lasuje , a dopiero zaczynasz

hehehe

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Mah a kiedy ty wogole robiles ten trening???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dajcie spokoj z tym planem, moze i dobry ale nie ma rzeczy doskonalych (tak jak juz tam koledzy mowili). Moj brat w ogoole nie cwiczyl, az pewnego dnia mu cos na leb padlo i zaczal uginac sztangielkami i w miecha rzeczywiscie mial 2cm, i tak m uto nie pomoglo bo dalej juz nie cwiczyl. Zeby cos osiagnac to musisz sie stary napracowac, kulturystyka to sport w ktorym na wyniki czeka sie nieraz cale lata
1

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Czamp. Twojemu bratu przyroslo 2cm tak szybko bo zaczol wogole cwiczyc. Mozna mowic ze przy jakims tam planie przyroslo komus iles tam cm jezeli ma juz on jakis staz treningowy. A tak nie mozna mowic czy przyrosty byl spowodowane tym czy innym treningiem.
A klutyrystyka jak mowiles to nie wymaga czasem kilku lat, zeby cos osiagnac trzeba cwiczyc nascie lat

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Wcześniej trenowałem też około 5 miechow, nie mogłem już powiekszyć bicepsa, jak zastosowałem ten plan od razu mi przyszło

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstempy

Następny temat

przerwy miedzy seriami

WHEY premium