Ilość wyświetleń tematu: 3644

...
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
W tym temacie zamieszczamy relacje, zdjęcia z tej właśnie kolejki
Dzisiaj jest mecz Pogon-Lech, w sobote Amica - Gornik Z,Cracovia - Odra ,Katowice - Wisla K, Polonia - Leczna, Wisla P. - Groclin, a w niedziele Legia-Zagłębie

Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
ale zes mnie wystraszył... juz mysłałam ze to mi sie dni pochrzaniły... w******l?
...
no Pogoń wygrała z Lechem 3:1 i jest za***iście
czekam na relacje

...
Ekstraklasa: Wielki mecz Pogoni Szczecin

Pogoń Szczecin pokonała Lecha Poznań 3:1 (1:1) w pierwszym meczu 3. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Pogoń rozpoczęła spotkanie z Lechem z dużym animuszem. Gospodarze częściej byli przy piłce, starali się atakować, ale nie stwarzali groźnych sytuacji. Lech przyjmował ataki "Portowców" na własnej połowie i wyprowadzał kontry. W 16. minucie jedna z nich o mało nie zakończyła się powodzeniem. Madej dośrodkował z prawego skrzydła, przed bramką z piłką minął się Reiss, ale doszedł do niej jeszcze Goliński. Pomocnik gości miał przed sobą pustą bramkę, ale z kilku metrów posłał piłkę w boczną siatkę.

W 34. minucie bramkę zdobyli gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzelak wycofał piłkę głową przed pole karne. Nadbiegający Matlak potężnie uderzył z woleja, z 20 metrów - Piątek mógł tylko wyjąć piłkę z bramki.

Radość "Portowców" nie trwała jednak długo. Cztery minuty później, po kontrze Lecha Matlak sfaulował w polu karnym Reissa i sędzia bez wahania podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał sam poszkodowany.

Po kolejnych trzech minutach Lech mógł prowadzić 2:1, ale Pilarz wyszedł obronną ręką z pojedynku sam na sam z Reissem.

W 41. minucie Pogoń spotkał kolejny cios. Debiutujący w pierwszym składzie Pogoni Magdoń brutalnie sfaulował Kaczorowskiego i obejrzał czerwoną kartkę.

W drugiej części meczu niespodziewanie to Pogoń miała inicjatywę. Grający w osłabieniu gospodarze atakowali z wielką ambicją i zaangażowaniem, groźnie strzelali między innymi Moskalewicz, Grzelak i Matlak.

Lech nie zmienił sposobu gry z pierwszej połowy. Nie zaatakował, tylko nadal czekał na kontry, ale tych było jak na lekarstwo. Z upływem czasu gra zaostrzała się i sędzia musiał często sięgać po żółte kartki.

Ambicja graczy Pogoni została nagrodzona w 83. minucie. Wprowadzony na boisko za Trałkę Urugwajczyk Claudio Milar zdecydował się na indywidualną akcję, minął w polu karnym dwóch obrońców i wyłożył piłkę Parzemu, który z kilku metrów skierował ją do bramki.

Lech nie tylko nie potrafił skutecznie odpowiedzieć na bramkę Pogoni, ale stracił kolejną. W 90. minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, z prawego skrzydła, Piątek nie wybił piłki, a w zamieszaniu na polu karnym największym sprytem popisał się Milar, wpychając futbolówkę do bramki.

"Portowcy", grający ponad 50 minut w osłabieniu, odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ekstraklasy, rozgrywając naprawdę świetne spotkanie. Dla Lecha, dotychczasowego wicelidera tabeli, była to pierwsza porażka.

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3:1 (1:1)
Bramki: dla Pogoni Grzegorz Matlak (34 min.), Tomasz Parzy (83 min.), Claudio Milar (90 min.); dla Lecha - Piotr Reiss (38 min. - karny).

Żółte kartki: Przemysław Kaźmierczak, Giuliano, Klaudio Milar (Pogoń), Paweł Kaczorowski, Zbigniew Wójcik, Mariusz Mowlik, Adam Majewski, Piotr Reiss (Lech).
Czerwona kartka: Paweł Magdoń (Pogoń) - 40 minuta za faul na Kaczorowskim.

Pogoń - Lech

Lecha przyjechalo ok. 300, doping Pyr dosc dobry, oprawa slaba. Kolejorz wywiesil transparent: "DWA DNI BUDOWY - KURNIK GOTOWY" odnosił się on do naszych (pseudo)działaczy ktorzy wybudowali trybune dla gosci w dwa dni i m.in. dlatego tak malo Lech przyjechalo. Z naszej strony zadnej oprawy nie bylo, dlaczego? Mozecie przeczytac tutaj -> www.mw03.boo.pl
Przez caly mecz prowadzimy glosny doping, w pewnym momencie razem z Kolejorzem spiewamy "zawsze i wszedzie..." oraz "Wrog numer 1 Policja..."

Zmieniony przez - Haducci w dniu 2004-08-21 01:10:49

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
wklej jakies fotki jak juz będą

...
Wiedziałam ze wygraja
No to kilka słów ode mnie. Kibice Lecha troche spoznieni(pociag, policja). Wbiegaja na sektor i odrazu witamy ich głośnym: "Witamy w Szczecinie...".
Ogólnie doping na wysokim poziomie. Po tym jak Lech wyrownuje ciezko jest ogarnac ludzi i kiepsko idzie naszczescie trwa to bardzo krotko.
Jak zwykle najgłosniej i najchetniej kibice bluzgaja na przyjezdnych. Jednak tym razem czesciej wspieramy swoja druzyne bo po czerwonym kartoniku to my jestesmy 11 zawodnikiem.
Ogolnie zabawa jest swietna.
Kibice Lecha machaja flagami na kijach i balonami. Po golach dla Pogoni stoja cicho i dopiero teksty "coscie tak cicho..." podrywaja ich do dopingu. Ogólnie mozna ich pochwalic bo mozna było ich usłyszec z drugiej strony boiska.
Kiedy prowadzimy juz 2:1 zaczyna sie zabawa. Nie brakuje przyspiewek na Lecha(repertuar dosc bogaty i ciagle wzbogacany ).
Jak kolega napisał kibice Lecha wywieszaja flage "DWA DNI BUDOWY - KURNIK GOTOWY". Chyba nikogo nie zachwyca ta trybuna dla gosci...
Po koncowym gwizdku radosc kibiców i piłkarzy jast nie do opisania. Mamy wreszcie te upragnione zwyciestwo i to do tego z Lechem!
Mecz konczy sie wynikiem 3:1. Kibice znowu długo wracaja do domu

Najlepsza tekst meczu? hmmm... "Prosze Cie(...) zamknij się!"