SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3-dniowy plan z bic+tric

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Mój cel to masa Mam pytanie, mam 3 dni w tygodniu dostępne na trening. Chciałbym robić na 1 sesji treningowej biceps wraz z tricepsem, gdyż nigdy nie próbowałem takiego połączenie, a moim priorytetem (słabym punktem) jest biceps. Czy korzystniej byłoby wykonywanie najpierw 3-4 serii na biceps, a następnie 3-4 serie na triceps, czy może poprzeplatać to i zrobić superserie? I wtedy jakie połączenia zastosować w pozostałe dni? Robić klatkę z barkami czy plecy z barkami? Nóg nie będę robił, bo od zawsze robiłem Ewentualnie dodam po 2 ćwiczonka, po jednym na dwugłowy i czterogłowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
nie ma wielkiej różnicy czy najpierw bic czy tric.. rób jak wygodniej..

to że wcześniej trenowałeś nogi nei znaczy że teraz masz ich nie trenować ;)
plan może np wyglądać tak

klatka + bic +tric
plecy +barki
Uda + łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Wcześniej robiłem klatka+tric, plecy+bic, nogi+łydki. Po roku zmieniłem na klatka+bic, plecy+tric, nogi+łydki. Chciałbym teraz biceps i triceps robić na osobnej sesji treningowej bez jakichkolwiek innych partii, gdyż biceps to moja "pięta Achillesowa" :) Zastanawiam się, czy lepiej będzie robić klatkę z barkami, a plecy+kaptury czy jednak plecy z barkami, a potem klatka+ew. 2 ćw. na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
przy 3dniowym podziale według mnie nie ma sensu łączyć bica i trica na osobnym treningu a to dlatego że wymusza to połączenie większych partii na dwuch pozostałych treningach... to że masz problemy z bicem wcale nie optuje za tym byś ćwiczył ramiona na osobnej sesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Czyli tylko wchodzi w grę bic+tric w 4 dniowym? Wątpie, dużo ludzi tak robi. Co myślicie o takim planie;

1. bic+tric
2. klatka+barki
3. plecy+kaptury

Priorytet bardziej biceps niż triceps ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Bez nóg - z dupy. Jak biceps ma urosnąć to musisz napieprzać przysiadami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
kaltka z barkami powodzenia jak podołasz

do wszystkiego mozna dojsc bez koksow !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
ja na poczatki jak trenowalem to robilem
klatka (pn)
plecy + barki ale nie radze (śr)
biceps + triceps (pt)

do wszystkiego mozna dojsc bez koksow !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Trening calkowicie bez sensu.
Bez nog to najwieksza porazka.
Trzy dni to druga porazka.
Polaczenie partii to trzecia porazka.
Polaczenie bic tric jako osobny trening w 3dniowce - smiech na sali.


Masz dwa rodzaje treningu do wyboru:
1.Push (czyli ruchy pchajace)
2.Pull (czyli ruchy ciagnace)
3.Nogi

lub

1.Klata i plecy
2.Nogi
3.Ramiona : Barki, bic, tric, przedramie

I nie - zaden z nich nie jest tym co chcesz. 3dniowka wymaga kompleksowego podejscia a nie skupienia sie na bicepsie.

Przemysl dzien 4 - moze dokup krecone sztangielki do domu.
I prosze cie, nie tlumacz sie ze masz kotnuzja kolana itp, bo tak tlumaczy sie 90% forumowiczow. Basz facet i cwicz nogi.Nie dlatego ze to "jazzy", ale dlatego ze bez nog nie ma masy, bez masy nie ma bicepsa, symetrii i kulturysty -> a jest sredni kolcek na dwóch tyczkach.


Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-10-22 16:47:25

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Bic+tric musi być :D To będę musiał rozszerzyć trening do 4 dni, tak? Bo w sumie mój jedyny priorytet to biceps, reszta mnie nie interesuje, biceps jest z tyłu, to mój słaby punkt, do tej pory robiłem klatka+biceps i plecy+biceps. Czas coś zmienić i chciałbym robić na osobnej sesji treningowej biceps z tricepsem po 3 serie każdego.

Nie ćwiczę w domu, ćwiczę na siłowni. Nogi mam w miarę mocne, zakładam 200kg na maszynie Smitha, więc chciałbym robić teraz trochę bardziej lekki trening na nogi. Największym priorytetem jest biceps i chcę pod niego wszystko ułożyć, co byście proponowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7732
Pomoże ktoś, czy muszę rozszerzyć do 4 dni trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedziem z masą %-)

Następny temat

Ocena Ttreningu (przygotowanie testu na sfd)

WHEY premium