SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 SZYBKIE PYTANIA.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 903
Witam was serdecznie sportowe świry, jest to mój pierwszy post lecz forum obserwuje od jakiegoś czasu. Niektóre tematy bardzo pomogły a niektóre nawet rozśmieszyły :D .

Otóż przechodzę do pytań.

1. Kiedy najlepiej jeść owoce ? Są rożne opinie jedni mówią ze rano a jedni ze tylko po południu.
2. Ogólnie jestem na redukcji i czasami jem nabiał w postaci serka wiejskiego, słyszałem opinie żeby jeść go tylko na noc, co o tym myślicie ?
3. Przeważnie spożywam posiłki w przeciągu 2.5, 3 godzin, są takie dni ze jestem głodny szybciej około 1.5 godziny (nie są to dni treningowe) wiec poprawiam jeszcze jednym posiłkiem, jest to poprawne ?

Za poświęcony czas przy czytaniu a nawet odpowiedzi na ten temat dziękówka i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
1. Kiedy masz ochotę. Najlepiej z posiłkiem, żeby bez potrzeby nie podbijać insuliny między nimi.
3. Jedz jak Ci wygodnie. Ważne są kcal w skali tygodnia i trzymanie się wyliczeń.
2. Nie widzę szczególnej zależności. Zjedz wtedy, kiedy Ci pasuje/masz ochotę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nie ma różnicy, jedz kiedy chcesz. Ewentualnie okolice okolotreningowe
2. Serek też jesz kiedy masz ochotę
3. Posiłki jesz kiedy masz ochotę, trzymaj się bilansu kalorycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Posiłki dostosowujesz do swojego planu dnia ( nie ma znaczenia czy będą to 3, 4 czy 5). Regularność jednak ma pewne korzyści, organizm po pewnym czasie adaptuje się do pewnych pór - sam domaga się jedzenia, wtedy wiemy kiedy nas łapie apetyt i jaką porcję jedzenia możemy spożyć. Owoce tak jak Domer zaznaczył, najlepiej na deser po posiłku (podjadanie między posiłkami nie jest optymalnym rozwiązaniem) nawet po mimo tego, że owoce nie są silnie insulinogenne.

Serek wiejski tylko na noc? oderwane od rzeczywistości teorię ( za czasów 90 chyba ).
Generalnie ten produkt jest dość ubogi odżywczo i mało sycący.

Nie ulega wątpliwości, iż liczy się ogólny calokształt startegii żywieniowej.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-14 10:07:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

Wiecej