SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
1. WIEK: 24
2. WAGA: 85
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 113
-udo: ???
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
-białko: 180g
-węglowodany: 450g
-tłuszcz: 80g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:

1 cykl x100 metanabol bałkan
2 cykl 20ml testosteronu Enanthate GEP c5d

8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa

10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 20ml Enanthate 250 (Gep) zakończony pół roku temu
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: świetny
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:??
-martwy ciąg:nie wykonuje
-przysiad: nie wykonuj

Witam,
Powoli przybieram się do kolejnego czyli 3 już cyklu na saa. Myślałem nad kombinacją testosteron Enanthate 250 + boldenon 250 od GEP w ilości po 30ml każdego specyfiku. Inekcje wypadałyby na wtorki i piątki. Proszę o informację czy też sugestię co mogę dodać, bądź co proponowalibyscie na 3 cykl dodam tylko tyle że z ostatniego byłem bardzo zadowolony, efekty przerosły moje oczekiwania, spadki na wadze nie wielkie, wizualnie troszeczkę gorzej :) jeśli chodzi o finanse to cena nie gra roli. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bolda dałbym 2,5 ml tygodniowo. Ewentualnie 3 bo GEP to ampy. Test 500mg wystarczy. Nie trzeba tu nic dokładać.
Dużo jeść i rosnąć. Na boldzie proponuję kontrolować morfologię - w razie pogorszenia wyników oddać krew.

Acard obowiązkowo i cardio żeby serducho miało lżej. 10-15 min po każdym treningu powinno w zupełności wystarczyć.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Ze tak zapytam 8lat stazu...co przez te 8lat zrobiles? Lapa 40? Klatka 115cm przy wzrosxir 180 i 8lat stazu to nic...dopiolbym diete i trening i regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
rkarpinski
Bolda dałbym 2,5 ml tygodniowo. Ewentualnie 3 bo GEP to ampy. Test 500mg wystarczy. Nie trzeba tu nic dokładać.
Dużo jeść i rosnąć. Na boldzie proponuję kontrolować morfologię - w razie pogorszenia wyników oddać krew.

Acard obowiązkowo i cardio żeby serducho miało lżej. 10-15 min po każdym treningu powinno w zupełności wystarczyć.


Dziękuję za odzew :)
Co do brania bolda, im więcej czytam opinii na jego temat tymbardziej mam mieszane uczucia, z większości postów można wyczytać iż jego branie nie ma jakiegoś większego sensu. Więc jak to z nim jest? Ponadto chciałbym ograniczyć do min. częstość inekcji poprzez mieszanie boldka z teściem. Jak sensownie to zrobić przy dawce którą proponujesz?



tutifruti124
Ze tak zapytam 8lat stazu...co przez te 8lat zrobiles? Lapa 40? Klatka 115cm przy wzrosxir 180 i 8lat stazu to nic...dopiolbym diete i trening i regenerację


Nie lubię się tłumaczyć, ale skoro już poprosilem o pomoc to to zrobię.
Według mnie bardzo duży progres, biorąc pod uwagę że zaczynalem swoją przygodę w wieku 16 lat, szybkość przemiany materii można byłoby porównać do strusia pędziwiatra. Pozatym zaczynałem od 26cm w bicepsie i miałem kłopot w wypchnięciem 30kg na sztandze.
Po drodze zdarzyła się mononukleoza zakaźna 3 lata temu, próby wątrobowe wynosiły po 900 na 40 dopuszczalne. Jedyny sposób na powrót do normalności to dieta lekko strawna i brak jakiegokolwiek wysiłku fizycznego gdyż groziło to pęknięciem śledziony, żółtaczką.
W obecnej diecie nie ma czego dopinać, nie chce żeby to zabrzmiało pysznie ale stać mnie. W treningu zawsze można coś zmienić i staram się to robić regularnie. Problemem może być w regeneracji praca lekka, aczkwiek w trybie 3 zmianowym, tego jednak nie przeskoczę. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 113 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6490
a dlaczego 2 najlepszych cwiczen nie wykonujesz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40
Masturbant
a dlaczego 2 najlepszych cwiczen nie wykonujesz ???


Martwy - nie wykonuje od około pół roku, na cyklu do niego wrócę.
Pszysiad niestety odpada, zdarza się że kolana potrafią podejść wodą po jego wykonaniu. Z góry uprzedzam że byłem u lekarza, twierdzi że to wina kręgosłupa z którym oczywiście nie mam żadnych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Dziiiku


Martwy - nie wykonuje od około pół roku, na cyklu do niego wrócę.
Pszysiad niestety odpada, zdarza się że kolana potrafią podejść wodą po jego wykonaniu. Z góry uprzedzam że byłem u lekarza, twierdzi że to wina kręgosłupa z którym oczywiście nie mam żadnych problemów.


Mniejszy ciezar,technika i czucie miesniowe i kolana nie beda bolec
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1401
Post do usunięcia.



Zmieniony przez - hubert501 w dniu 2017-12-12 21:58:06

Zmieniony przez - hubert501 w dniu 2017-12-12 22:00:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izotek prewencyjnie na SAA

Następny temat

Koniec Masy

WHEY premium