SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

33 lata i pierwszy cykl :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
polecam Ci zrobic badania, tarczyce w pierwszej kolejnosci

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tutaj cos koło 81 kg miesiac temu

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Zajechałes metabolizm na 99%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Najpierw wyjdzi na zero a później na plus zaczniesz łapać kg ,jak złapiesz zastój wtedy wrzuć testa .najlepiej propka inj 3 razy w tyg po 100 mg i lecisz 12-15 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a co z wysokim poziomem kortyzolu ?? poleciec cabaiser , ??? ogolnie mam czas wiec nie spieszy mi sie z cyklem.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
teraz jestem lekko chory ale moze piatku sie tyle dolecze i badania chciałem robić na prolaktyne i kortyzol dorzucić na reszte ? t j tarczyce i profil watrobowy ? bo je ostatnio robiłem i wszystko było w normie

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to, ze tarczyca w normie to nie znaczy, ze dziala prawidlowo. mozesz miec w normie, a miec np. niedoczynnosc. cabaser jest na prolaktyne, a nie kortyzol. obowiazkowo zrob tak jak lodzianin napisal, wskakuj na zero kaloryczne na kilka tygodni, po czym zacznij podbijac kalorycznosc diety. a badania zrobilbym calosciowe: morfologia, glukoza, lipidogram, panel watrobowy, pelny palen tarczycowy, jonogram + jesli wskakujesz na cykl to lh, fsh, test, estro, prolka, progesteron, jak jest kasa to kortyzol.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wyniki badan z lutego i które ponownie wykonac najlepiej a które pominac

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
1 foto




1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Kolego najlepiej to było by poszperać w internetach i ustawić sobie suplementacje dopasowaną do Twojego trybu życia.
Poza tym dieta 1000 kcal dla faceta który jest na nogach od 4 do 23 to proszenie się o problemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix Testosterone - Redukcja pytanie

Następny temat

Szybkie pytanie Masteron krótki + turanabol

WHEY premium