SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

2 miesiące choroby

Wysłana -
Witam mam 16 lat i od 2 miesięcy nie mogę wyzdrowieć. Od razu zaznaczam że zachorowałem przez własną głupotę bo po 3 miesięcznej przerwie od jakiegokolwiek wysiłku zrobiłem 2 mocne treningi w 1 dzień i w między czasie brałem zimne prysznice.Teraz przejdźmy do samej choroby .
Jest ona specyficzna bo główne objawy to jakby osłabienie krążenia które powoli przechodzi (cały czas mi było zimno), Nieżyt nosa (żółty katar który codziennie po obudzeniu spływa po gardle),z krypt migdałów lekko wydostaje sie ropa choć migdalki nie są czerwone,
Uczucie zatkania uszu przy polykaniu , powiększone grudki limfatyczne gardla ,czasami ból gardła,migdalka albo ucha .Mam tak że przez kilka godzin już jest ok A później znowu .Cały czas czuje się srednio w sensie takim że mam wrażenie jak by organizm nie mógł czegoś zwalczyć Ale jednocześnie trzyma to w ryzach .Mialem morfologie - w normie tarczyca -w normie.Dodam że po za tym że boli mnie jedno z narządów to mam siłę żeby ćwiczyć czy coś. Moje pytanie czy macie pomysł co to może być? I jak to leczyć?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Byłeś z tym u lekarza? To podstawa.
Wysłana -
Byłem i każdy mówi że nie wie dlaczego tak jest
Wysłana -
Tak
Wysłana -
Szwagier też teraz jest w szpitalu, ma tak wywalone migdały, codziennie ropę mu ściągają i też nie widzą dlaczego tak jest.
bez pomocy lekarskiej tego nie wyleczysz
Wysłana -
Dodam że co dziwne ani one czerwone ani powiekszone
Wysłana -
Takie rzeczy to się z lekarzem konsultuje, zanim będzie za późno. Jeżeli jest ropa, to są bakterie, wiec powinien być wprowadzony antybiotyk, chyba, że Ty błędnie oceniasz objawy. No jeśli coś z krążeniem rzeczywiście, to podstawy - ciśnienie, ekg.
Wysłana -
Byłem i to kilka razy i niektórzy skierowywali na badania na których nic nie wyszło A większość mówiła że teraz jest ten ciężki okres i że przejdzie
Wysłana -
Żaden z lekarzy nie mówił, że spływająca wydzielina to efekt zapalenia zatok, a reszta objawów może być skutkiem przewlekłej postaci tego zapalenia?
Wysłana -
Sluchaj te objawy sa za ciezkie aby je tutaj rozkminic, co do wydzieliny z nosa, to obstawiam ostre i przewlekle zapalenie zatok - bedzie konieczna tomografia zatok i wizyta u laryngologa. Na pozostale sprawy nie mam pomyslu
Pozdrawiam.
Wysłana -
Żaden tak nie mówił,lecz każdy przepisywal jakieś leki co nic nie dają
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź