SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 miesiące choroby

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Witam mam 16 lat i od 2 miesięcy nie mogę wyzdrowieć. Od razu zaznaczam że zachorowałem przez własną głupotę bo po 3 miesięcznej przerwie od jakiegokolwiek wysiłku zrobiłem 2 mocne treningi w 1 dzień i w między czasie brałem zimne prysznice.Teraz przejdźmy do samej choroby .
Jest ona specyficzna bo główne objawy to jakby osłabienie krążenia które powoli przechodzi (cały czas mi było zimno), Nieżyt nosa (żółty katar który codziennie po obudzeniu spływa po gardle),z krypt migdałów lekko wydostaje sie ropa choć migdalki nie są czerwone,
Uczucie zatkania uszu przy polykaniu , powiększone grudki limfatyczne gardla ,czasami ból gardła,migdalka albo ucha .Mam tak że przez kilka godzin już jest ok A później znowu .Cały czas czuje się srednio w sensie takim że mam wrażenie jak by organizm nie mógł czegoś zwalczyć Ale jednocześnie trzyma to w ryzach .Mialem morfologie - w normie tarczyca -w normie.Dodam że po za tym że boli mnie jedno z narządów to mam siłę żeby ćwiczyć czy coś. Moje pytanie czy macie pomysł co to może być? I jak to leczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W takim razie musisz wybrać się do innego lekarza bo to wymaga dalszej diagnostyki , być może przeprowadzenia dodatkowych badań i odpowiednio dostosowanej terapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Byłeś z tym u lekarza? To podstawa.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Byłem i każdy mówi że nie wie dlaczego tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Szwagier też teraz jest w szpitalu, ma tak wywalone migdały, codziennie ropę mu ściągają i też nie widzą dlaczego tak jest.
bez pomocy lekarskiej tego nie wyleczysz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Dodam że co dziwne ani one czerwone ani powiekszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Takie rzeczy to się z lekarzem konsultuje, zanim będzie za późno. Jeżeli jest ropa, to są bakterie, wiec powinien być wprowadzony antybiotyk, chyba, że Ty błędnie oceniasz objawy. No jeśli coś z krążeniem rzeczywiście, to podstawy - ciśnienie, ekg.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Byłem i to kilka razy i niektórzy skierowywali na badania na których nic nie wyszło A większość mówiła że teraz jest ten ciężki okres i że przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Żaden z lekarzy nie mówił, że spływająca wydzielina to efekt zapalenia zatok, a reszta objawów może być skutkiem przewlekłej postaci tego zapalenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sluchaj te objawy sa za ciezkie aby je tutaj rozkminic, co do wydzieliny z nosa, to obstawiam ostre i przewlekle zapalenie zatok - bedzie konieczna tomografia zatok i wizyta u laryngologa. Na pozostale sprawy nie mam pomyslu
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Żaden tak nie mówił,lecz każdy przepisywal jakieś leki co nic nie dają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania diagnostyczne

Wiecej