SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 miesiące... Czy będą jakieś efekty?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 417
Cześć wam. Od razu mówię na wstępie, że w światku kulturystycznym, czy jak to można nazwać to jestem właściwie nikim, bo nie znam się na tym po prostu I mam pytanie bo mam 16 lat, jestem chudy, bo przy wzroście 170 cm waże 50 kg i czy przez 2 miesiące ćwiczeń, ale tylko takich domowych typu pompki, jakieś rozciągania, ciężarki, jakaś tandetna sztanga , i przy odpowiednej diecie czy będą jakieś efekty we wrześniu? Bo nie wiem czy nawet próbować.. Pozdrawiam :]

Nikt nie obiecywal, ze po drugiej stronie bedzie na Nas czekal Pan...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
dieta na mase ktora za chwile dasz do dzialu Odzywianie do poprawy + jakis trening domatora i napewno przytyjesz itd zalapiesz troche masy
a czemu wlasnie na 2 miechy i do wrzesnia ?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie cwicz do wrzesnia bo nei warto, zeby jakos wygladac to lata ciezkiej pracy trzeba wlozyc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Jakiś konkretny cel chcesz sobie obrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Chłopak idzie do nowej szkoły i chce zacfaniakować ze jest pakerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
Gibson :DDDDDDDD

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Witam was forumowicze!
Jestem tu nowy. Do zarejestrowania się na tym forum zachęciła mnie wypowiedź "monetou" za co mu dozgonnie dziękuję :).
z miejsca powiem tak...
rok temu miałem identyczne wymiary (z wyjątkiem 1 cm wzrostu)
16 lat z groszem miałem
50 i coś tam kilo
bic około 30cm

w ciągu ostaniego pół roku moja masa ciała zmieniła się z 51kg do 63kg
wszystko to osiągnąłem dzięki radykalnej zmianie diety jednocześnie ćwicząc w domu i na szkolnej siłce.
bic mam obecnie 32cm (zastój w masie :[ )

6 dłuuuugich miesięcy dopiero przyniosło efekty. W pierwszych 2 miechach nic (dosłownie NIC) nie przybyło bo organizm dopiero się zaczynał dostosowywać do ćwiczeń dlatego chcę abyś wziął pod uwagę PO CO chcesz ćwiczyć i przybrać na masie.
Nie mówię że masz złe zamiary (dobrze że chcesz się rozwijać), ale jeżeli robisz to bo chcesz w nowej szkole pokazać kto jest THE BEST koxik to odradzam. Musisz im pokazać że jesteś ich przyjacielem a nie wrogiem.
Dlatego doradzam odrobinę konsekwencji. Jeżeli robisz to dla szpanu to lepiej idź rąbnij się w czółko. Jeżeli naprawdę chcesz ćwiczyć to musisz się temu poświęcic na dłuższy czas. To po prostu musi stać się częścią twego życia a nie epizodem. Jeśli już zaczniesz coś to dokończ...

Mam nadzieję że dałem Ci do myślenia

Pamiętaj że twoje ciało zostanie ci na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
tak, ten sport wymaga poświęceń

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dieta byc musi:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta podstawa, zapraszamy do dzialu odzywianie, nawet lepiej jak bys zaczal sie zdrowo odzywiac przed tmy jak cwiczysz.

pzdr dla Zawodnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie przeczytales o co chodzi w posacie i wy***ales z dieta

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napiszcie jak sie wykonuje te cwiczenia:P

Następny temat

Wymiary względem wzrostu i wagi/pomoc

WHEY premium