SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl, doradźcie co będzie najlepsze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
1. WIEK: 22/23lata
2. WAGA: 70 kg
3. WZROST: 176cm
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 115
-udo: 54
-talia: 76
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4-5 lat
6. DIETA:
-białko: ok 2-2,2g/kg
-węglowodany: ok 5-6g/kg
-tłuszcz: 1 g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metka solo
8. TRENING: 4-5 razy w tyg, kazda partia osobno
9. CEL CYKLU: zwiększyc masę, zrobić dobry miesien
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: na metce zakończył się jakoś w czerwcu albo koniec maja (65 tabsów) drugi skończony w listopadzie też metka ale to była pomyłka bo towar shit.
11. POZIOM BF%: 5
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik (cholerne problemy z przytyciem)
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 120

No więc tak chciał bym zacząć cykl z końcem stycznia a początkiem lutego. Czytałem trochę i nie wiem co by zapodać. Będzie to w sumie 2 cykl. Pierwszy zrobiłem na 64 tabsach mety (miał być cały cykl ale troszkę mi plany motocykl pokrzyżował) drugi skończyłem z końcem listopada tyle że towar był od zastępczego ziomka i koleś przyciął po całości i dostałem trefny szajs. Teraz mam znów starego ziomka. Do rzeczy:

myślałem nad prolka w ilości 200 e5d, towar z jelfy, cykl na 10 tyg. Nie wiem natomiast czy coś do tego dołożyć czy zostawić prolke solo. Myślełem także nad sustanonem 250, 250 e7d na 8 tyg. Od razu zpaytam jakie igły będą najlepsze bo różnie piszecie, nie boje się igły a kłuć będę w pośladek.

Co do tego co chciał bym osiągnąć to mase, cel to wejść na ok 80 kg do czerwca więc mam pół roku. Dietę trzymam na dobrym poziomie, co do suplementów to chciał bym zapytać czym najlepiej dopełniać braki w cyklu białkiem czy gainerem?> Nie mam tendencji do otłuszczania więc węgle mi nie straszne.

odblok w zależności od tego co mi polecicie. Zdaję się na waszą wiedzę, pozdrawiam Adam

Zmieniony przez - Adam093 w dniu 2010-12-28 17:34:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Prol solo 10tyg w tej dawce.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Załóżmy że pójdzie prolka 200mg e5d przez 10 tyg, to odblok zaczynam 2 tyg po ostatnim strzale 1-5 100mg 5-15 50mg clomidu. Co z nolvą? Brać w czasie cyklu czy mieć w razie potrzeby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
A może coś do tego dołożyć? Dlaczego nie susta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Panowie no nie wierzę że nikt nie ma nic do powiedzenia. Jak gówniaż wchodzi i pyta to się każdy rozpisuje po czym go ***iecie za wiek. Jak człowiek poważnie pyta i potrzebuje rady to cisza jak po walce na polu bitwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dlatego nie susta bo to nie środek na pierwszy kontakt i iniekcjami
nlva pod ręką
odblok 10 dni po ost. strzale
24 tabsy cloma, 3 dni po 2 do końca po 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc? Jakie firmy pewne Phonix pmp Vasta czy kasa w błoto

Następny temat

omnadren czy prolongatum?

WHEY premium