SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 Jak wyciągnąć klatkę z doła?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
zwracam się do forum z kilkoma pytajkami: po jakim czasie przy odpowiednim treningu (jakim?)zaczną być widoczne efekty rozbudowy klatki piersiowej? (wzrost 180cm -waga 70kg,
nie zależy mi na b.dużej robudowie masy mięśniowej ale chciałbym zeby moja klata była "wypukła" a nie "wklęsła"
mam dosyć dobrze zbudowane ręce i nogi, chciałbym rozpocząć trening który ukierunkowany byłby bardziej na mięśnie klatki piersiowej i ramion niż pozostałe (te "wykorzystuje" i mam okazję "ćwiczyć" w pracy); ...przydałoby się również zwiększyć ogólnie masę mieśniową ...


będę wdzięczny za wszelakie konstruktywne wskazówki i rady, i z góry dzięki za poświęcony czas ...
p.s. oststnim razem post zawędrował do szatni - mam nadzieję ze tym razem trafi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przy dobrym treningu i odżywianiu po ok 3,4 m - cach będą efekty, co nie znaczy że twoja klata będzie monstualna.
Odrazu chcę zwrócić twoją uwagę na fakt że chcesz wielką wagę przywiązywać do klaty, ale tu może kryć się pułapka. Nie pozwól sobie na zbytnie forsowanie mięśni piersiowych bo nie urosną. Na początek polecam:
1. wyciskanie na płaskiej 3x10, wyciskanie na skosie 3x10, rozpiętki na skosie 3x 12

po 2 m-cach zmiana na :
1. wyciskanie na skosie 3x 8, rozpiętki na skosie 3x 10, rozpiętki na łąwce płaskiej 3x 10

po 2 m-cach zmiana na :

1. wyciskanie na ławce płaskiej 4x 6, wyciskanie sztangielek na skosie 4 x 8, ściąganie linek 2 x 15

Zapytaj instruktora jak wykonywać prawidłowo trechnicznie wymienione ćwiczenia i zachowuj dobrą technikę, ale i nie wykonuj ćwiczeń ze zbyt małym ciężarem. Po 6 m-cach powtórz cykl, a zobaczysz że ciężary i klatka będą większe.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko pamiętaj co Mawashi napisał na początku treningu i ODŻYWIANIU.

pozdrawiam

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Mawashi, o coś takiego mi chodziło - dam znać w swoim czasie jak będę wyniki

Pozdrowienia
Stereophonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Też tego spróbuję... może coś będzie )))))))))))))))

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Pamiętajcie aby ostatnie powtórzenie było na progu możliwości, a nie 10 powt, a jeszcze 2 mógłbyś zrobić, szczególnie się to tyczy trzeciego etapu treningowego.

Powodzenia, niech masa będzie z wami.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kosz, a SUPLEMENTY i ODŻYWKI

Następny temat

Rzezba w miecha !!!

WHEY premium