SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

2 Cykl: masa do końca roku

Wysłana -
Witam,
zamierzam wskoczyć na swój 2 cykl. Poprzedni zakończony 7 miesięcy temu. Wyniki: wszystko w normie. Chcę zbudować w miarę suchą masę mięśniową. Dieta jest, trening tak samo. Myślę, żeby być na cyklu do listopada/grudnia. Zaopatruję się w tygrysa. Kwota? Nie gra roli. Oczywiście profilaktyka zachowana. Co proponujecie?

Zmieniony przez - Edek_91 w dniu 2017-05-25 00:01:37
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Co szlo poprzednio???

Ja bym widzial dwie opcje
Metka na kicka deka z testem dlugo i zejscie winem

Oocja 2 jw tylko z boldem
Wysłana -
cypio + npp bite 3 x wk, do tego metka cyklicznie i można z 15-20 tyg pociągnąć.
Wysłana -
a na spokojnie nawet i 30
Wysłana -
Wcześniej szło jak w ankicie:
1-14 Prop 100mg e2d
1-6 Tura 30mg ed
7-14 Oxa 30mg ed

Cyp+npp całkiem fajne rozwiązanie, w jakich dawkach to widzicie?
Wysłana -
A dałbym na początek 200mg cypio, 100mg npp 3 x wk i podbijać NPP o 25mg na strzał co 3 tygodnie.
Jak nandro będzie za mocno robić to lekko podbić cypio. Będzie Pan zadowolony
Wysłana -
A cyklicznie metka jak wjeżdża? Może jakiś jej zamiennik? I do jakiego momentu podbijać NPP? Do 200mg? Można w sumie te 30 tyg polecieć

Zmieniony przez - Edek_91 w dniu 2017-05-25 11:36:50
Wysłana -
przy 200 może ciśnienie dawać się we znaki
zamiast metki może turka??
Wysłana -
Właśnie tez myślałem o Turze bo dobrze działała za 1 razem :) Npp do 150 czy ewentualnie dac do 200 i jak będzie słabo to zejśc niżej? Co powiesz teraz na 40mg? I kiedy ew ją wrzucać?
Wysłana -
Jeśli długo i kasa nie gra roli to ja bym poleciał ta opcję z boldem.

Obecnie jestem teraz na cyklu cypio + bold + tura, na kicka szła meta i powiem Ci że jestem mega pozytywnie zaskoczony.

Leci 13/14 tydzień a w planach jest 30, tura w sumie dopiero od 20 dni wiec pewnie jeszcze zacznie robic. Wagowo od początku cyklu tylko +3kg ale z pasa zleciało z 4cm, kable wyszly i sylwetka zmienia się ladnie z tygodnia na tydzień.

Na pewno miska też robi swoje ale na poprzednich cyklach bez bolda nie robiło mnie tak fajnie.
Wysłana -
A jak z inj bolda? Co ile dajesz i ile mg?
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź