SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

28 styczeń 2017 -trening & test Kolosa + Ustawka treningowa SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jest już plan na 2017 rok.

W styczniu przetestujemy znów Kolosa Bartka,będzie też nowy trening dla Kolosa.


Także zrobimy Ustawkę Treningową SFD-nowe doświadczenia,nowe spojrzenie na stare ćwiczenia,do tego kolejne konkursy i suple.


Tym razem impreza odbędzie się w Fabryce Formy Green Point przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu.

Siłownia dobrze znana niektórym forumowiczom-tam Kondzio rozpoczął karierę wyciskacza wielokrotnego.
Jako debiutant-przyjechał i wykrał konkurs wyciskania 100 kg na ilość razy.

Wykonał 30 powtórzeń.










Zmieniony przez - masti w dniu 2016-12-14 23:37:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Koszulki są ,jak to się mówi-prima sort :)

Dla dziewczyn są specjalne kobiece S - klase

Nie chce otwierać-można w sklepie SFD sprawdzić

https://sklep.sfd.pl/SFD_Koszulka_Ladies_PoTreningu.pl-opis31944.html

dla chłopaków takie są -różne kolory-czerwona jest zarezerwowana dla Domisia :)

https://sklep.sfd.pl/SFD_POWER_WEAR_Tank-top_męski_Brick_Red-opis34480.html

Plus jeszcze jest kilka róznych z flagą polską ,z Power i z napisami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Panie Janie LOKOWANIE PRODUKTU !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Kebul -może tym razem się skusisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
z powodu technicznych niedogodnosci nie dam rady :( ale wielkie dzieki za zapro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
ej no bez jaj. Zrobcie ustawke w Warszawie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
QbiX89
ej no bez jaj. Zrobcie ustawke w Warszawie....


jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21417 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869174
Masti dziękuję ślicznie za zaproszenie, i postaram się przyjechać. Jednak nie obiecuję, bo z Wawy mam kawałek, jestem bez samochodu, no i pracuję 6x w tygodniu po 8-10h... Przy okazji też przyłączam się do kolegów z prośbą o Warszawę Ja już często wspominałem, że moja siĺownia jest do dyspozycji. Kabo był na jednej ustawce, myślę że się podobało. A teraz jeszcze jest całkiem nowy sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5269
Szanowne gremium tych spoza działu +35 też przyjmuje?;) W sumie w green poincie nie byłem nigdy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Ustawka jest dla wszystkich-śmiało dołącz.
Temat jest na razzie tu ale potem będzie też w Ustawkach-tam można wrzucać najszybciej na 30 dni przed terminem a ja lubię być do przodu zawsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Temat juz istnieje w Ustawkach


https://www.sfd.pl/V_Ustawka_Treningowa_SFD_w_Poznaniu_i_trening_Kolosa_Green_Point_,Fabryka_Formy-t1137190.html


Przejrzeć kalendarze-jak komuś pasuje-zapraszam na te unikalne spotkania.

Jakktoś ma fajny pomysł na mini konkurs w takim programie-chętnie przeczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Zameldowany. Aczkolwiek w moim przypadku z kalendarzem jest trochę inaczej...spojrzałem i wykreśliłem wszystko co miałem zrobić a wpisałem Ustawkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT na luzie i bez spinki.

Następny temat

Wesołych Świąt Wszystkim tu obecnym Maniakom Sportu :)

Wiecej