SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

26 lat pierwszy cykl - chce to zrobic Z GŁOWA...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
1. WIEK:26
2. WAGA:79
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:107
-udo:57
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata ciągiem (nieregularnie 6lat)
6. DIETA:JEST (Masa)
-białko:2gr/kg
-węglowodany:6gr/kg
-tłuszcz:1gr/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:BRAK
8. TRENING:Regularny (cykliczny) z przerwami na regeneracje
9. CEL CYKLU:SUCHA MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:BRAK
11. POZIOM BF%:7%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Ektomorfik (ale delikatnie lubi zalewać dół brzucha - ten wiek niestety ;)
13. STAN ZDROWIA: ZDROWY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: BRAK
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1,5
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100kg x2
-martwy ciąg: 140kg x2
-przysiad: 130kg x4

PYTANIE:
witam, jestem zdecydowany na cykl saa wiec proszę żebyście nie próbowali mnie odwodzić itp. Diety nie będę rozpisywał ale jem 6 posiłków dziennie co 2-3h, jem gotowane piersi codziennie a odzywek używam po treningowo i przed treningowo z kreatyna. Mam za sobą parę cykli kreatynowych i chce zrobić jeszcze z 2-3 do zimy a zima zrobić cykl, Będe starał się dojść do masy 85 kg przed cyklem. Budowę na dzień dzisiejszy mam całkiem nie zła, są mięśnie jest rzeźba, kratka tez jest ale jestem ciągle za chudy do swojego wzrostu a kretynka już tak na mnie nie działa jak kiedyś. Trenuje boks tajski ale zamierzam go przerwać na ok rok czasu gdyż się przeprowadzam a poza tym odkąd trenuje nie mogę miecha zrobić wgl, za duża przemiana materii i zapotrzebowanie. Jeśli chodzi o tendencje mojego ciała to klatka jest w miarę, łapa ciężko idzie i strasznie ciężko barki rosną, A w nogach i kręgosłupie mam moc, (w szczycie formy brałem w martwym 150kg przy wadze 73kg - bez ściemy) mimo tego ze nogi mam chude. Dlatego lubię kopać ;) . 2 lata temu skończyłem cykl Aknenorminem (to samo co izotek i roac - silny lek na trądzik) gdyż miałem dość duży problem z ropnymi pryszczami i na dzień dzisiejszy wyskoczy mi tylko coś od święta wiec jest ok. Męczyłem się z tym 8 lat wiec nie chciałbym do tego wracać ale wiem ze saa to mogą spowodować i tu moje pytanie :

1] Planuje cykle średnie tzn nie chce żadnej omki susty i innych hardcorów, chce urobić sucha masę i sile ale bez robienie z siebie świni. Jak was wysypało (chodzi mi głownie o twarz) po cyklach z teściem np propem ?

2] Czy syfy znikają całkiem po cyklach ? Po jakim czasie ?

3] Włosy mam geste bez tendencji do łysienia wiec czy zaczną mi wypadać po cyklach opartych na teściu prop, boldenon, deca, winstrol itp ?

4] Zakładam ze może mnie wysypać mocno wiec chciałbym się zrobić (3 cykle maks) i potem leczyć się znowu aknenorminem jeśli wątroba na to pozwoli czy to będzie miało sens (bo ten lek naprawdę czyni cuda) jeśli chodzi o trądzik po koksie ? ROBIŁ Z WAS KTOŚ TAK ?

5] Co byście polecili na cykle które nie zrobiłby mi pola minowego z twarzy i łysej glacy ?

Dużo pytań ale ważnych dla mnie wiec proszę o wyrozumiałość. Proszę także żeby nie pisali tu goście bez wiedz którzy walą cykle przed każdym latem bez diety i ćwiczą tylko zestaw dyskotekowy !!!

Z góry wielki THX ZIOMALE :)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 79

Wzrost: 183

Obwód klatki: 107

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 82

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 37

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: 2

Ilość spożywanych węglowodanów: 6

Ilość spożywanych tłuszczów: 1

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: Masa

Cel cyklu: Sucha Masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: 7

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ekto

Stan zdrowia: ZDROWY

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: 1,5

Wyciskanie leżąc (MAX): 100kg

Martwy ciąg (MAX): 140kg

Przysiad (MAX): 130kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
Glowa Cie boli z powodu zbyt niskiego cisnienia, tak tez sie zdaza. Ja uwazam ze smiala mozesz zrobic dluzszy cykl powiedzmy 12-16 tyg. Zaczynajac od propa i ewentualnie metki sprawdzisz co i jak. Biorac pod uwage to ze sa to krotko dzialajace saa w razie jakichs klopotow zawsze mozesz je odstawic i szybko zaczac pct. Po tych powiedzmy 6 tyg jak wszystko bedzie ok mozesz wesc na dluzsze estry zeby ograniczyc czestotliwosc klucia + dorzucic cos jeszcze, moze byc npp. Nie ma znaczenia jaki ester tescia walisz i jak dlugo, jesli ma zaszkodzic to kazdy zrobi to podobnie. Generalnie jest prosta zasada dluzszy cykl daje wiecej "dobrej masy" do ktorej organizm ma czas sie przyzwyczaic, natomiast przy krotkich masowkach robisz duzo ale rownie duzo tracisz po cyklu. Nie obawiaj sie masowych saa bo przy dobrej diecie, nolvie i provi nawet na omce + metce zrobisz dobra mase bez zbednej retencji wody. Oczwiscie npp dajesz co drugi dzien wiec w tym przypadku nie ograniczysz czestotliwosci klucia moze jedynie objetosci soku jesli zdecydujesz sie np na enana.

Zmieniony przez - docker w dniu 2011-09-30 11:40:45

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
prop solo w malych dawkach polec, jestes rozsadny, pewnie diete bedziesz mial to Ci wystarczy 50-75mg przez 8 tygodni e2d, co do syfów i wypadania włosów to saw palmetto daje rade, zrób badanie teścia przed i pod koniec cyklu, żeby wiedzieć jak pct przeprowadzić, nie trzeba walić kosmicznych dawek koksów, żeby rosnąć.

Zmieniony przez - karei w dniu 2011-06-22 22:42:47

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6900
Z tego co napisałeś jest szansa na to że wysyfi cię po każdym koxie.
Ale im mniej androgenny specyfik tym mniejsza szansa na syfy.
Wiec rozsądne wydaje się zastosowanie, wysoko anabolicznych a nisko adnrogennych środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Szczerze jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Zawsze miałem tendencje do trądziku i bałem się, że mnie wysyfi (cykl na mecie). Jak się okazało pierwszy tydzień był najgorszy i tylko przez pierwszy tydzień mnie wysyfiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
A jak to jest z tym wy zdaniem włosów. ?wypadają zawsze i odrazu? Te "saw pa netto" skutecznie przed tym zabezpiecza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6900
Nie wypadają zawsze i nie od razu.
Ale jak masz skłonności do wypadanie to się nasilą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
zrobię test na teścia przed i po, w związku z tym mam pytania:

1] o co mam dokładnie prosić w laboratorium ? > o test na poziom testosteronu tylko czy jak ?

2]jak już zrobię przed i po to na czym polega analiza i dobranie od bloku ? tzn tak dokładnie jakby ktoś mi wytłumaczył to byłbym wdzięczny - chce wiedzieć dla siebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
j/w proponuje propa sam nie dawno skończyłem propa + winko
waliłem dawki 100 - 150 mg propa ale jestem znacznie bardziej masywny i już miałem jakieś tam przygody z SAA.
Był to mój pierwszy cykl z teściem wczesniej bralem metke solo i winko solo i z ręką na sercu polecam propa bardzo fajna sprawa jedyny minus to iniekcje co 2 dzień :P
Ja trzymałem michę i powiem, że kreatyna mono mocniej mnie zalała niż ten prop więc tym sie nie martw przy dobrej diecie.
Syfy pojawiały mi się bardzo sporadycznie na ciele, na twarzy nic.
Co do włosów to nie odnotowałem ani porostu ani wypadania.

podsumowując środek raczej łagodny bardzo przyjemny przy dobrej diecie nie ma sie czego bać.

Wal śmiało i powodzenia :)


Zmieniony przez - Gix666 w dniu 2011-07-30 11:15:13

Zmieniony przez - Gix666 w dniu 2011-07-30 11:15:59

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
Thg kolego gix. Twój post odp mia na najważniejsze pytania:). Powie ktoś jeszcze jak to z tymi badaniami na testa jest(patrz mój post wyżej)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 398
koledzy ponawiam pytanie:

zrobię test na teścia przed i po, w związku z tym mam pytania:

1] o co mam dokładnie prosić w laboratorium ? > o test na poziom testosteronu tylko czy jak ? Bo tych hormonów jest wiecej...

2]jak już zrobię przed i po to na czym polega analiza i dobranie od bloku ? tzn tak dokładnie jakby ktoś mi wytłumaczył to byłbym wdzięczny - chce wiedzieć dla siebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
po cyklu najlepiej zrobic komplet badan, bedziesz wiedzial w jakim stanie jest Twoje zdrowie

testosteron sprawdz po cyklu, kiedy prop przestanie dzialac, jezeli bedziesz zblokowany bedzie go strasznie niski poziom i bedziesz musial sie odblokowac

jest jeszcze sprawa jader - moj kuzyn po 8 tygodniach propa zauwazy skurczone jadra, ja po 14 prolki zadnych zmian nie widzialem u siebie

jezeli cos sie zacznie dziac oprocz nolvy byloby dobrze gdybys hcg zapodal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slaby nawet nie cykl.

Następny temat

Rozstepy

WHEY premium