sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

21 lat a pilka nozna, czyli dzieciece marzenia doroslego czlowieka.

Wysłana -
Mam teraz 21 lat w grudniu mija rok od operacji, bardzo chciałbym grać zawodowo w pilke, nie mówię że marze o barcelonie chciałbym poprostu grać w dobrej lidze, od wielu słyszę że mam talent i powinienem grać od innych że mimo dobrej gry jest już za późno na to wszystko. Sam niewiem co robić, chce grać i udowodnić że dam rade. Chce postawić wszystko na jedną kartę, ale najbardziej przeraża mnie myśl że jest dużo lepszych zawodników ode mnie a nie grają niewiadomo gdzie.

Co robić, jak wydeptac ścieżka próbować dostac się do lepszych klubow 4/3 ligow jeśli w ogole jest taka możliwość? Jakiś testów, cży chwycić się gdziekolwiek. Próbować już grać od rundy wiosennej cży poczekać na następny sezon a cały rok poświęcić na przygotowania?

Czy w ogole to wszystko ma sens? A jeśli nie ma co zrobić żeby je miało?

Myslalem nawet żeby za rok gdzieś wyjechać, ale czy to coś zmieni raczej nikt z ulicy do lepszych klubow nie weźmie nikogo z ulicy, a czuje że to ostatni dzwonek mimo że trochę spozniony.

Czy sa jakieś szansę sprawdzenia mnie np. przez drugie druzyny klubow ekstraklasy, cży muszą wypatrzec mnie skauci?

Zmieniony przez - dresku77 w dniu 2016-08-11 21:17:59
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jakby tak łątwo było isc do klubu i powiedzieć przetestujcie mnie to by mieli od zawalenia zawodników na testy, nalezy zacząc od jakichś okręgówek, gdzieś się załapać, pokazać coś że się umie.
Wysłana -
J/W zacznij kopać w okręgówce, tam nie trzeba mieć testów. Sprawdzisz się, to zaraz ktoś cie dostrzeże, ale mimo to na zawodowe granie i marzenia o wielkiej piłce jets za późno. To jest cholerny sportr, że tutaj trzeba od gówniarza kopać i nie każdemu się udaje.
Wysłana -
Grafite czy Piechna udowodnili ze mozna , probuj
Wysłana -
Impossible is nothing
Ciężko będzie od razu po operacji, z miejsca wejść do klubu z mocnej ligi.
Daj sobie rok na dojście do maksimum formy fizycznej. Znajdź jakiś klub, nawet z niższej ligi. Trenuj w nim ogrywaj się, dodatkowo wzmocnij się na siłowni tak abyś nie miał problemów z kontuzjami. Pamiętaj o rozciąganiu.
za rok w lipcu, sierpniu zgłoś się na testy. Możesz zapłacic lub też rozsyłac piłkarskie ,,cv".
Pomyślał bym również o rozgrywkach typu Playarena w których dośc szybko można się przebic do czołówki ogólnopolskiej lub też do kadry Polski. TO na pewno będą duże atuty w Twoim piłkarskim CV

Zmieniony przez - Teuszek w dniu 2016-09-01 22:01:40
Wysłana -
Dziękuję wszystkim za komentarze, a w szczególności użytkownikowi "Teuszek" bo właśnie o takie wpisy mi chodziło. Co jak gdzie ;) teraz pytanie do kolejnych użytkowników czy ktoś by może coś do tego dołożył co napisał właśnie on

Zmieniony przez - dresku77 w dniu 2016-09-01 23:33:05
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź