SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 lat, 3 lata treningu, 2 lata zmarnowane :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
Witam chciałbym zaprezentować swoje dokonania od momentu gdy rozpocząłem trening :) Wstawię fotkę na której mało widać z samego początku gdy zaczynałem potem okres około 2 lat pominę bo ćwiczyłem bez diety co w sumie dało beznadziejne rezultaty (zmarnowałem dużo czasu przez który mogłem wiele dokonać) Jednak z tego okresu też wstawię 2 fotki a kolejne fotki będą już w momencie gdy się wziąłem do pracy :) Ostatnia fotka pochodzi z przed około 2 tygodni :) nie umiem pozować itp, na fotce pleców był problem z oświetleniem a dodatkowo jak na ten staż efekty są lekko mówiąc słabe jednak zamierzam coś z tym zrobić i po to zakładam galerie aby każdy mógł skomentować zarówno pozytywnie jak i nie to co zrobiłem a także pomóc jeśli zabłądzę w masie/redukcji i zacznie to iść w złą stronę :) Wiec pierwsza fotka Grudzień 2013, 2 i 3 styczeń/luty 2016, 4ta lipiec 2016 5,6 początek sierpnia 2016 ostatnia około 18-20 sierpień 2016 :)













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
kolejne dwie




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no zrobiłeś kawał dobrej roboty, dobrze wyredukowałeś, jeszcze przydało by się zrzucic trochę a później dokładać masy mięśniowej. Ale, nie opierdzielałeś się , widać że sporo pracy w sylwetke wrzuciłeś.

Ale ćwicz nogi, bo zobacz jak to na zdjeciach wygląda,jakby 2 zapałki wychodziły tylko


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-08-30 21:51:29

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
ok, dzięki za radę, nóg nie pomijam ale fakt co fakt robiłem je zawsze dosyć po macoszemu... W czwartek dodam aktualne zdjęcia a także fotki nóg ;) potem planuje co 2 tyg dodawać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Świetnie :) powodzenia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
bardzo dziękuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663975
smalcu dużo zeszło
i jak Gienek skup się też i na nogach
rób przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
Akurat jutro zaczyna sie nowy miesiac wiec czas na nowe rzeczy ;) nogi bede robil 2x w tyg i zobaczymy przez kolejne pare miesiecy co z tego wyjdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
Praca idzie dalej :) Cel: 1 Praca nad nogami!!! 2. Dalsza redukcja tkanki tłuszczowej :) Fotkę nóg wstawiam wiem że zaniedbąłem ale chcę pokazać że będzie postęp i za kilka miesięcy się na pewno zmienią nie do poznania :)













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663975
są plany
jest motywacja
musi być dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6544
Troche czasu minelo. mialy byc aktualizacje co 2 tyg ale to za szybmo. Atualizacje bede robil w momencie gdy uznam ze jest sens bo nie chce wsadzac fot na ktorych duzej roznicy nie widac ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki problem, pomoc z ćwiczeniami

Następny temat

Przemiana do oceny

Wiecej