sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

21 lat, 3 lata treningu, 2 lata zmarnowane :)

Wysłana -
Witam chciałbym zaprezentować swoje dokonania od momentu gdy rozpocząłem trening :) Wstawię fotkę na której mało widać z samego początku gdy zaczynałem potem okres około 2 lat pominę bo ćwiczyłem bez diety co w sumie dało beznadziejne rezultaty (zmarnowałem dużo czasu przez który mogłem wiele dokonać) Jednak z tego okresu też wstawię 2 fotki a kolejne fotki będą już w momencie gdy się wziąłem do pracy :) Ostatnia fotka pochodzi z przed około 2 tygodni :) nie umiem pozować itp, na fotce pleców był problem z oświetleniem a dodatkowo jak na ten staż efekty są lekko mówiąc słabe jednak zamierzam coś z tym zrobić i po to zakładam galerie aby każdy mógł skomentować zarówno pozytywnie jak i nie to co zrobiłem a także pomóc jeśli zabłądzę w masie/redukcji i zacznie to iść w złą stronę :) Wiec pierwsza fotka Grudzień 2013, 2 i 3 styczeń/luty 2016, 4ta lipiec 2016 5,6 początek sierpnia 2016 ostatnia około 18-20 sierpień 2016 :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
kolejne dwie

Wysłana -
no zrobiłeś kawał dobrej roboty, dobrze wyredukowałeś, jeszcze przydało by się zrzucic trochę a później dokładać masy mięśniowej. Ale, nie opierdzielałeś się , widać że sporo pracy w sylwetke wrzuciłeś.

Ale ćwicz nogi, bo zobacz jak to na zdjeciach wygląda,jakby 2 zapałki wychodziły tylko

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-08-30 21:51:29
Wysłana -
ok, dzięki za radę, nóg nie pomijam ale fakt co fakt robiłem je zawsze dosyć po macoszemu... W czwartek dodam aktualne zdjęcia a także fotki nóg ;) potem planuje co 2 tyg dodawać :)
Wysłana -
Świetnie :) powodzenia
Wysłana -
bardzo dziękuje ;)
Wysłana -
smalcu dużo zeszło
i jak Gienek skup się też i na nogach
rób przysiady
Wysłana -
Akurat jutro zaczyna sie nowy miesiac wiec czas na nowe rzeczy ;) nogi bede robil 2x w tyg i zobaczymy przez kolejne pare miesiecy co z tego wyjdzie ;)
Wysłana -
Praca idzie dalej :) Cel: 1 Praca nad nogami!!! 2. Dalsza redukcja tkanki tłuszczowej :) Fotkę nóg wstawiam wiem że zaniedbąłem ale chcę pokazać że będzie postęp i za kilka miesięcy się na pewno zmienią nie do poznania :)

Wysłana -
są plany
jest motywacja
musi być dobrze
Wysłana -
Troche czasu minelo. mialy byc aktualizacje co 2 tyg ale to za szybmo. Atualizacje bede robil w momencie gdy uznam ze jest sens bo nie chce wsadzac fot na ktorych duzej roznicy nie widac ;)

Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź