sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

21 lat, 3 lata treningu, 2 lata zmarnowane :)

Wysłana -
jest progres i o to chodzi
Wysłana -
Taka mala fotka podgladowa, wieksza aktualizacje na ktorej bedzie cala sylwetka zrobie pod koniec grudnia ;)

Wysłana -
poszło troszkę inaczej niż chciałem, mam zamiar ciąć do marca. Zrobiłem szybko masę i powróciłem na redukcje. Poprzednia redukcję skończyłem na 81.7kg i pasie 88 teraz waga 85kg pas 86,5-87. Zdjęcia kompletnej sylwetki wstawię za 2-3 tyg :)

Wysłana -
konsekwentnie i do przodu
Wysłana -
ogólnie jakiś tam efekt jest nie wiem czy dalej redukować czy przechodzić już na revers. Póki co planuje do 8ego marca jeszcze pociągnąć redukcję chyba że ktoś doświadczony z forum stwierdzi że to głupi pomysł i lepiej już iść w górę z kcal :) Zdjęcie nóg dałem. Postaram się wrzucić drugie bo jest niewyraźne. Obwodowo uda się bardzo delikatnie zmieniły na+ lecz jeśli chodzi o ich widoczność urzeźbienie różnica jest ogromna czego niestety na tej focie nie widać zbytnio :/

Zmieniony przez - tomekkkkkk w dniu 2017-03-08 12:25:34

Zmieniony przez - tomekkkkkk w dniu 2017-03-08 12:29:12
Wysłana -
redu kończę na tym etapie teraz masa. Nie patrze na wagę i wymiary słucham się tylko lustra :)

Wysłana -
Niezły progres, patrząc na zdjęcia z pierwszej strony . Straszne wulkany na plecach i rękach, leci jakaś chemia ?
Wysłana -
Troszke lecialo ale to mega male dawki (kosmetyczne) w obawie przed katabolizmem ;) problemy skorne na plecach mam od 16stki.
Wysłana -
+- 85 kg. Wieksza aktualizacje zrobie jakos na przelomie maj/czerwiec ;)

Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź