SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

20 lat 196cm transformacja z 79 do 112kg co myślicie ???

Wysłana -
Witam :)

Co myślicie o mojej przemianie naprawdę cięzkiego treningu. 3 lata staż piwnica i jedzenie staralem sie jesc wiecej ale nie bylo za zdrowo pozniej redukcje robilem zmniejszajac ilosc jedzenia nie mozna bylo tego nazwac dietą bo byly tam slodycze i tym podobne przekaski poprostu jadlem byle co

Link do zobaczenia niżej

(

bez nawiasów na początku i końcu

Dodaje w ten sposób ponieważ mam telefon taki a nie inny i ogranicza mi to wiele funkcji i moge tylko linka wstawić do przemiany..

Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-10-19 20:27:14

Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-10-19 20:32:10

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przemiana kozacka, jeśli rzeczywiście nie kleisz durnia z tym brakiem SAA to możesz wstawić swój filmik dla Patryka2703;) Ja bym ten klip zrobił inaczej, weź popatrz jak są skonstruowane takie przemiany amerykańców na Jutubie, choćby Taviego Castro czy Jeffa Seida. Masz tam kolaż zdjęć ułożony w kolejności chronologicznej, każda fota podpisana wiekiem/stażem i wagą ciała, plus na koniec podsumowanie z fotami przed/po. Myślę że tak byłoby przejrzyściej i logiczniej
Wysłana -
Widać że ćwiczyłeś i nie poszło to na marne, fajnie byłoby zobaczyć nogi. A to czy to robisz naturalnie czy nie, w tym dziale nie ma znaczenia, ważne jest to ile w siebie wkladasz pracy a nie ile jedzenia i środków. Szanujmy się za to co robimy a nie jak to robimy.
Wysłana -
Z nogami dajcie mi troche czasu trenowałem je rok a póżniej dwa lata niestety nie bo miałem kłopot ze stopą któa uniemożliwiała mi wykonywanie ćwiczen typu przysiady i tak dalej a niestety maszyn nie mam trenuje na swoim sprzecie jak mam do dyspozycji :) Dziękuje za miłe komentarze to motywuje by iść dalej :) Pozdrawiam
Wysłana -
Gats 2
Przemiana kozacka, jeśli rzeczywiście nie kleisz durnia z tym brakiem SAA to możesz wstawić swój filmik dla Patryka2703;) Ja bym ten klip zrobił inaczej, weź popatrz jak są skonstruowane takie przemiany amerykańców na Jutubie, choćby Taviego Castro czy Jeffa Seida. Masz tam kolaż zdjęć ułożony w kolejności chronologicznej, każda fota podpisana wiekiem/stażem i wagą ciała, plus na koniec podsumowanie z fotami przed/po. Myślę że tak byłoby przejrzyściej i logiczniej

Robiłem to na szybko tem filmik przemiany ale potstawiłeś mi ciekawy pomysł pomyśle nad tym :) Zobaczę co da sie zrobić :) dzięki za podpowiedz w każdym razie
Wysłana -
A juz mialem ci napisac ze do rozbudowy ud przysiady nie są potrzebne ,ale doczytalem reszte . Powodzenia
Wysłana -
świetna robota ,ale widać opłacało się
Wysłana -
A jakie byście polecili mi ćwiczenia na dolną partie pleców ?
Wysłana -
martwy to podstawa
Wysłana -
O widzisz a ja tylko wiosłowanie i wyciąg :) No to sprobujemy z martwym :)
Wysłana -
Ostatnio do miasta które jest niedaleko mnie przyjechał Mistrz Świata z 2013 roku Marek Olejniczak a tu foteczka z nim :)

Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-11-13 12:05:01
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź