SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat 196cm transformacja z 79 do 112kg co myślicie ???

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Witam :)

Co myślicie o mojej przemianie naprawdę cięzkiego treningu. 3 lata staż piwnica i jedzenie staralem sie jesc wiecej ale nie bylo za zdrowo pozniej redukcje robilem zmniejszajac ilosc jedzenia nie mozna bylo tego nazwac dietą bo byly tam slodycze i tym podobne przekaski poprostu jadlem byle co

Link do zobaczenia niżej

(

bez nawiasów na początku i końcu

Dodaje w ten sposób ponieważ mam telefon taki a nie inny i ogranicza mi to wiele funkcji i moge tylko linka wstawić do przemiany..

Dziękuje za uwagę i Pozdrawiam :)



Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-10-19 20:27:14

Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-10-19 20:32:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
marcin543215
Ostatnio do miasta które jest niedaleko mnie przyjechał Mistrz Świata z 2013 roku Marek Olejniczak a tu foteczka z nim :)






Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-11-13 12:05:01


widać forma jest cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Przemiana kozacka, jeśli rzeczywiście nie kleisz durnia z tym brakiem SAA to możesz wstawić swój filmik dla Patryka2703;) Ja bym ten klip zrobił inaczej, weź popatrz jak są skonstruowane takie przemiany amerykańców na Jutubie, choćby Taviego Castro czy Jeffa Seida. Masz tam kolaż zdjęć ułożony w kolejności chronologicznej, każda fota podpisana wiekiem/stażem i wagą ciała, plus na koniec podsumowanie z fotami przed/po. Myślę że tak byłoby przejrzyściej i logiczniej

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Widać że ćwiczyłeś i nie poszło to na marne, fajnie byłoby zobaczyć nogi. A to czy to robisz naturalnie czy nie, w tym dziale nie ma znaczenia, ważne jest to ile w siebie wkladasz pracy a nie ile jedzenia i środków. Szanujmy się za to co robimy a nie jak to robimy.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Z nogami dajcie mi troche czasu trenowałem je rok a póżniej dwa lata niestety nie bo miałem kłopot ze stopą któa uniemożliwiała mi wykonywanie ćwiczen typu przysiady i tak dalej a niestety maszyn nie mam trenuje na swoim sprzecie jak mam do dyspozycji :) Dziękuje za miłe komentarze to motywuje by iść dalej :) Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Gats 2
Przemiana kozacka, jeśli rzeczywiście nie kleisz durnia z tym brakiem SAA to możesz wstawić swój filmik dla Patryka2703;) Ja bym ten klip zrobił inaczej, weź popatrz jak są skonstruowane takie przemiany amerykańców na Jutubie, choćby Taviego Castro czy Jeffa Seida. Masz tam kolaż zdjęć ułożony w kolejności chronologicznej, każda fota podpisana wiekiem/stażem i wagą ciała, plus na koniec podsumowanie z fotami przed/po. Myślę że tak byłoby przejrzyściej i logiczniej


Robiłem to na szybko tem filmik przemiany ale potstawiłeś mi ciekawy pomysł pomyśle nad tym :) Zobaczę co da sie zrobić :) dzięki za podpowiedz w każdym razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
A juz mialem ci napisac ze do rozbudowy ud przysiady nie są potrzebne ,ale doczytalem reszte . Powodzenia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
świetna robota ,ale widać opłacało się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
A jakie byście polecili mi ćwiczenia na dolną partie pleców ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
martwy to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
O widzisz a ja tylko wiosłowanie i wyciąg :) No to sprobujemy z martwym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 120 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2812
Ostatnio do miasta które jest niedaleko mnie przyjechał Mistrz Świata z 2013 roku Marek Olejniczak a tu foteczka z nim :)





Zmieniony przez - marcin543215 w dniu 2016-11-13 12:05:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EKIPA Z A4

Następny temat

Moja Przemiana w 5 miesięcy:).

WHEY premium