SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

20 lat, 176 cm ,staż 2 lata

Wysłana -
Witam wszystkich! Postanowiłem wrzucic pare zdjęć do oceny.
Rewelacji nie ma, ale jakas podstawa jest.
Informacje w profilu. Staz 2 lata.Diety liczonej nigdy nie miałem.
3 cykle kreatynowe. Jak o czyms zapomnialem to przypomnijcie mi, dopisze. Poczekajcie jak wrzuce wszystkie zdjęcia:)

To tyle. Zdaje sobie z tego sprawe ze słabo jak na 2 lata, no ale cwiczylem bez diety.Od wrzesnia mam zamiar to zmienic. Nóg nie cwicze od roku, poniewaz mam problem z lewym kolanem i nie chce ryzykowac, takze wstyd nawet fotke wrzucać.Moj cel to narazie masa. Na nastepne lato jaka konkretna redukcja. Oceniajcie to co widzicie:)
Wrzucilem te zdjecia rowniez z zamiarem powrotu za rok moze dwa i porownania sobie. pzdr

Zmieniony przez - bastek5556 w dniu 2011-07-22 00:39:39
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No podlany jesteś trochę na brzuchu na ostatnim zdj. mi się klata podoba. Ogólnie nie jest źle ale po 2 latach i 3 cyklach na kretce to mógłbyś lepiej wyglądać. No ale jak mówisz że bez diety to wiadomo bo dieta jest bardzo ważna. Trenuj dalej, pozdro. PS. zostawiam soga
Wysłana -
A tam sam zaliczylem 2 cykle krety bez diety,a z dieta to i bez krety urosłem szybciej niz z nią więc rozumiem heh ogólnie mi się podobają motyle :P oczywiscie sog
Wysłana -
Masy życzę
Wysłana -
Klata na ostatnim foto dobraa.
Ale plecy najlepsze ;p
Wysłana -
niezła objętośc klaty,
jestem ciekaw, jakby to wyglądało po wycince
Wysłana -
Dzieki, sogi odbijam:)
Podlany jestem ,bo nie skupiam sie na razie na dobrej rzeźbie.
W sierpniu trochę wyluzuje z treningami, a od wrzesnia mam zamiar ostro jechac z masa i tak pod koniec kwietnia zrobic pierwszą redukcje.
Co do klaty to mam problem z jej górą i środkiem, ale od niedawna nad tym pracuje i powiem ze powoli robi sie pełna:)
Wysłana -
Ostatnio to bardzo modne wyglądać jak młody bóg. tylko ilu z was przyzna się jakie uszczerbki na zdrowiu już ma, ilu zastanawia się jakie może mieć w przyszłości. no i czy tak na prawdę idealnie wyrysowany każdy mięsień da nam największe szczęście? Może czasem warto zastanowić się nad naszą marną egzystencją. pewnie wszystkim wydaje się że można zrezygnować w odpowiednim czasie..
Wysłana -
Jest b.dobrze, tak trzymaj:)
Wysłana -
barki i w szczególności nogi do poprawy :D Fajnie byłoby wyciąć fat
Wysłana -
Nog na razie nie moge cwiczyc, ale mysle ze niedługo wszystko sie unormuje i wróce do nich, a nad barkami cały czas pracuje:)
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź