SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2017 World Jiu-Jitsu IBJJF championship.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Cześć. Jako, że wczoraj rozpoczęły się worldsy, postanowiłem założyć temat poświęcony właśnie tym zawodom. Piszcie swoje typy, wrażenia itd. Może zaczniemy od polskiego wątku, a mianowicie Wardzińskiego. Moim zdaniem jest jeszcze zbyt mało doświadczony by stanąć na pudle. Jest jeszcze bardzo młody, a przyjdzie mu się zmierzyć z ludźmi, którzy mają czarny pas dłużej niż on trenuje. Ale oczywiście liczę, że pokaże się z jak najlepszej strony, a jak zdobędzie blachę to będę bardzo miło zaskoczony

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
leci gdzieś, jakiś stream z tego?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no i zdobył srebro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Na flowgrappling

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
za to trzeba płacić?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
tak

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
uuuu.. szkoda bo nie mam kasy na koncie

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Ja tam nie płacę za grappling. Szczególnie w kimonach gdzie sporo walk jest strasznie nudnych i polega na betonowaniu bocznej.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Buchecha vs Lo w finale absoluto. Myślę, że nikt nie zatrzyma Almeidy w drodze bo 5 tytuł. Ale mam nadzieję, że będzie fajna walka. A Wardziński wygrał pierwszą walkę, przez duszenie zza pleców.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Lo ostatnio w formie, może być różnie :)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Szkoda Wardzińskiego. Przegrał z sędziami :( Galvao już 5 tytuł, a Buchecha po raz kolejny podwójne złoto. W całym turnieju było też sporo akcji w stójce, co jak najbardziej na plus.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psychika zawodnika

Następny temat

vo thuat thanh quyen\sanda

WHEY premium