SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

2017 World Jiu-Jitsu IBJJF championship.

Wysłana -
Cześć. Jako, że wczoraj rozpoczęły się worldsy, postanowiłem założyć temat poświęcony właśnie tym zawodom. Piszcie swoje typy, wrażenia itd. Może zaczniemy od polskiego wątku, a mianowicie Wardzińskiego. Moim zdaniem jest jeszcze zbyt mało doświadczony by stanąć na pudle. Jest jeszcze bardzo młody, a przyjdzie mu się zmierzyć z ludźmi, którzy mają czarny pas dłużej niż on trenuje. Ale oczywiście liczę, że pokaże się z jak najlepszej strony, a jak zdobędzie blachę to będę bardzo miło zaskoczony
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
leci gdzieś, jakiś stream z tego?
Wysłana -
no i zdobył srebro
Wysłana -
Na flowgrappling
Wysłana -
za to trzeba płacić?
Wysłana -
tak
Wysłana -
uuuu.. szkoda bo nie mam kasy na koncie
Wysłana -
Ja tam nie płacę za grappling. Szczególnie w kimonach gdzie sporo walk jest strasznie nudnych i polega na betonowaniu bocznej.
Wysłana -
Buchecha vs Lo w finale absoluto. Myślę, że nikt nie zatrzyma Almeidy w drodze bo 5 tytuł. Ale mam nadzieję, że będzie fajna walka. A Wardziński wygrał pierwszą walkę, przez duszenie zza pleców.
Wysłana -
Lo ostatnio w formie, może być różnie :)
Wysłana -
Szkoda Wardzińskiego. Przegrał z sędziami :( Galvao już 5 tytuł, a Buchecha po raz kolejny podwójne złoto. W całym turnieju było też sporo akcji w stójce, co jak najbardziej na plus.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź