SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2012 - NADCHODZI NOWA LINIA SEMI-PRO

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Witam!
Rozpoczynamy to na co wszyscy długo czekali - NOWA LINIA SEMI-PRO na sezon 2012 :)

Co zmienione ?
- tapicerka 3D - 5cm grubości, 2 rodzaje pianek, dopasowująca się do sylwetki ćwiczącego
- gięta, spawana w całości konstrukcja
- nowe, większe pokrętła dociskowe
- pianki EVA
- innowacyjny system skręcenia nóg QUADRO SCREW - w profilu zamiast otworów wybite są kwadratowe otwory, które w połączeniu z kwadratową śrubą zapewniają 100% stabilność połączenia i zapobiegają jakiemukolwiek luzowaniu się łączeń !!!


Zaczynamy od prasy MS-A002:




Zobacz w sklepie:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-przyrzad-do-cwiczenia-nog-a002.html


Pozostałe produkty będą podmieniane na bieżąco :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
nie wydaje mi sie abyscie wrzucali tą suwnice w tym dziale http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-maszyna-suwnica-smitha-u005.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
bardzo ładnie prezentuje się ławeczka nowej seri.A czy planujecie ulepszenie ms-a011 aby kazde z ramion pracowało oddzielnie i pod skosem jak ma to miejsce w MP-U013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Witam! Każdy sprzęt będzie podmieniony - od poniedziałku zaczniemy od ławki MS-L009
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
czyli ms-a011 tez? i w jakiej formie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
czekamy na resztę ;) szkoda trochę że ledwo co kupiłem cały sprzęt w semi pro a tu już nowa linia ;)

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5508
wiesz kubalol,
jednym się będzie podobać nowy innym stary sprzęt, mi np. podchodzi bardziej do gustu stary...
pytanie do marbo: czy podmieniane sprzęty będą pasowały do starych wersji czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775
fajnie sie zapowiada...ja bym jeszcze cos dodal do tej lawki... no ale kazdy ma tam jakies swoje upodobania... nie da sie wszystkim dogodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
skoro wchodzi nowa seria to mam pytanko: czy planujecie wprowadzić wyciąg z regulowaną wysokością ostatniego kółka? chodzi mi o to aby nie był tylko wyciąg na dół i gorę, ale o taki gdzie mozna regulować dowolnie tę wysokość.
coś jak tutaj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
nooo też jestem ciekaw co z tego będzie, najbardziej chyba interesują mnie ławeczki, chociaz juz mam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
mamy już wtorek jak tam podmiana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Dziś podmienimy pierwszą ławkę do spięć brzucha - MS-L009
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

30.11.2011 - Dzień Darmowej Dostawy

Następny temat

Gryf lekko łamany, pytanie o średnice

WHEY premium