SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

200 pompek 3xtyg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Witajcie, mam pytanie odnośnie mojego treningu.
ponieważ mam problem z łokciem golfisty musiałem na razie odstawić siłownie (ból przy ćwiczeniach bicepsów oraz pleców). zacząłem robić trening w domu:
pon - 200 pompek
wt - barki, triceps, przysiady - w superseriach - 7 serii + 4 razy deska rano, 4 razy wieczorem (3-40 sek)
śr - 200 pompek
czw - barki, triceps, przysiady - w superseriach - 7 serii + 4 razy deska rano, 4 razy wieczorem (3-40 sek)
pt - 200 pompek
sob - barki, triceps, przysiady - w superseriach - 7 serii + 4 razy deska rano, 4 razy wieczorem (3-40 sek)
nd - odpoczynek

co myślicie o takim zestawie treningowym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Na łokieć golfisty niestety musisz ograniczyć zupełnie aktywność i obciążenie stawu łokciowego, przy pozostałych ćwiczeniach nie czujesz dyskomfortu?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Miałem ok 15 zabiegów akupunktury ból zminimalizowany do ok 5-10% od stanu początkowego. Teraz po prostu chcę coś ćwiczyć, i ten plan stosuję od 2 tygodni bez bólu i dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli nie ma bólu to ćwicz, chociaż warto podpytać lekarza czy to nie zaszkodzi...jeśli nie samemu łokciowi to przebiegowi rehabilitacji

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
konsultowałem, powiedział że jeśli nie odczuwam bólu lub/i dyskomfortu to OK.
Bardziej chciałem podpytać Was o sam trening, co o nim myślicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
Trening patrząc na intensywność i możliwość zakresu ćwiczeń jakie mogą obciążać Twój łokieć, to trening wystarczy do podtrzymania lekkiej formy. Czy rozmawiałeś z lekarzem lub sam myślałeś o ćwiczeniach wykonywanych na kółkach gimnastycznych bądź trxach?

Szukasz Trenera personalnego?
Szukasz obiektu sportowego? Nic prostszego wejdź na https://rezerwujsport.pl/ jest tam wszystko czego potrzebujesz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rudy23
konsultowałem, powiedział że jeśli nie odczuwam bólu lub/i dyskomfortu to OK.
Bardziej chciałem podpytać Was o sam trening, co o nim myślicie??


Trening oczywiście bez sensu. Rob po 12-15 powtórzeń w serii ale zwolnij tempo lub wprowadź pauzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
Dlaczego bez sensu?
w którym aspekcie??

pompki robię w seriach od 20 do 12 z ok 2 min przerwą.
superserie robie dokładnie tak jak mówisz - po ok 12 powtórzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup bieżni czy rowerka do moich potrzeb lepszy?

Następny temat

fbw do oceny 3 dniowy

WHEY premium