SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2,5 kg Masy mięśniowej w tydzień !! Sprawdź oceń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 132
A wiec tak tutaj masz link i pokazane jak sobie to przeliczysz to tekst quazara gosciu naprawde zna sie na rzeczy przynajmniej moim zdaniem
https://www.sfd.pl/temat173140/ musisz sobie obliczyc zapotrzebowanie itd nie zbyt spomplikowane jeżeli chodzi o diete

To ja proponuje taką
8 00 1 śniadanie płatki mleko owsiane najlepiej ewentualnie musli tradycyjne

10 2 śniadanie tłusta ryba 3-4 kromki ciemnego chleba omijaj masło!!

12 00 - 3 śniadanie 4 kanapki z wędliną najlepiej polędwica z indyka do tego jabłko

14 00- obiad ryż sałatka bardzo ważna dużo warzyw rób polewaj oliwą z oliwek do tego kura

17 00 obiad ryż sałatka bardzo ważna dużo warzyw rób polewaj oliwą z oliwek do tego ryba

I teraz kolacja ja uważam osobiście że jej nie powinno sie jeść tylko zamiast odżywke białkową organizm o tej porze nie przyswaja jak należy
Oraz owoce banan jabłko ewentualnie zamiast odżywki można dać twaróg :):)

I teraz wazne posiłki należy jeść idealnie o tych samych porach

Teraz witaminy
Rano 2x tran
1 obiad 2x ran oraz
2 obiad 2 x tran

Odżywki: (ja to stosuje i stosowałem)
Polecam Olimp za niedużą cene mozna mieć naprawde niezły produkt
Obowiązkowo:
Olimp Whey Mass 4000 gr około 150-160zł
Wpc Olimpu około 65zł

OCzywiście to dieta i suple typowo na mase

JA przybrałem 2,5 kg w 8 dni więc sukces i nie mam zamiaru tutaj nikogo okłamywać!!
Planuje przyrost około 6 kg w miesiąć
Aha z tych 2,5 około 90% procent samej masy mięśniowej ponieważ na 2,5 kilo przypada średnio statystycznie 1 cm w łapie ja miałem 7 milimetrów
KOLEJNY SUKCES ~!!!

Co do odżywek to brać po przebudzeniu popołudniu przy pierwszym obiedzie oraz wieczorem
W dni treningowe podwójna dawka weeglowodanów i białka przed i po treningu WAżne

Pewnie fachowcy mnie zjadą za tą diete ale mam to w du... to fakty nie mity bardzo sie ciesze z rezultaty dlatego sie chwale!!

OCeńcie mimo wszystko

OD nowa trzeba zaczynać:)
Ale z dnia na dzień jestem coraz silniejszy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Każda z osób, którym zależy na kształtowaniu sylwetki, chciałby osiągnąć jak najszybsze i najlepsze efekty w krótkim okresie. Niestety nie jest to możliwe. Budowanie masy mięśniowej nie jest sprintem, a maratonem. Dlatego też robić należy to powoli i z głową. Zaproponowany przez Ciebie wariant zbudowania 2,5 kg masy ciała w tydzień to nic innego jak otłuszczenie organizmu, a nie na tym to polega. Mięśni nie da się zbudować w tak krótkim czasie.

Jeżeli chcesz budować jak najlepszej jakości mięśnie, to należy skupić się na dobrze dobranej diecie. W tym celu zacząć sugeruję od wyliczenia poprawnie zapotrzebowania kalorycznego. Do tej pory kcal na pewno miałeś zbyt dużo. Warto pamiętać o tym, że miarą efektów nie jest masa ciała, a obwody, mierzone co 1-2 tygodnie rano na czczo. Wzór na wyliczenie zapotrzebowania znajdziesz tutaj: https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych-

Następnym krokiem powinno być dodanie do wyliczonej ilości około 300-400 kcal, po to, aby bilans był dodatni. Otrzymaną ilość dzielimy na zalecane ilości makroskładników. Będzie to 2 g/kg masy ciała białka, 1-1,5 g tłuszczów i reszta kcal pochodząca z węglowodanów. Zalecane ich źródła możesz znaleźć tutaj:

1. Tłuszcze: https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html
2. Węglowodany: https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html
3. Białka: https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 132
CZekam panowie na ocene
Szczególnie Quazar i reszta specjalistów:)
Aha nie mówcie mi za mało zdrowych warzyw uwierz mi moja sałatka wygląda imponująco
1

OD nowa trzeba zaczynać:)
Ale z dnia na dzień jestem coraz silniejszy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
2,5 kg masy mięsniowej jest raczej niemozliwe nawet podczas wspomagania SAA,nabrales po prostu wody.Z tych 2,5 kg masa miesniowa stanowi zapewne kilka procent,reszta to H2O
1

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 132
Protein ważyłem sie na tej samej elektrycznej wadze!! i powaznie nie mam po co ściemniać.......Nie wiem może teraz stane ale robie wszystko z idealną synchronizają i proporcjami staranny trening

Po tym cyklu zaczne sie brać za pande:):)
Tylko musze sporo poczytać co i jak najlepiej i z czym ją brać Cykl z Cell puump wydaje sie całkiem niezły:)

a na marginesie jak oceniasz dietke?
1

OD nowa trzeba zaczynać:)
Ale z dnia na dzień jestem coraz silniejszy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Rozumiem Cie,ale uwazam,ze ten "przyrost" to glownie woda.Ty nie mozesz udowodnic,ze to miesnie,a ja nie moge udowodnic,ze to woda,wiec taka gadka nie ma sensu.

Co do diety to brakuje mi tu tylko obliczonego zaporzebowania i ilosci skladnikow odzywczych w diecie,oraz gramatury poszczegolnych produktow,a tak ogolnie to OK,tylko nie szalej tak z tym tranem.


Zmieniony przez - protein w dniu 2005-04-08 19:12:54

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
co do tej masy napewno to nie jest tyle mięśni ile piszesz a wahania wagi zależą od ilośći pokarmu w jelitach oraz nawodnienia komórek

dieta ma pewne braki ale nie jest az taka tragiczna
a tyje się od + bilansu kalorii i nie ma cudów
1

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dieta calkiem ok, a przyrost niestety raczej niemozliwy glikogen + woda

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 132
Sami specjalisci sie wypowiedzieli to pozostaje mi sie zgodzić z opinią:)

Zostane przy diecie bo jednak i siła i waga idzie dopóki będzie efekt zostawie taak jak jest:)

Dziękuje wam za wypowiedzenie

OD nowa trzeba zaczynać:)
Ale z dnia na dzień jestem coraz silniejszy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
najwazniejsze ze czujesz ze rosniesz a ile % z tych 2,5kg to sucha masa miesniowa to juz ma mniejsze znaczenie. tak trzymaj, a jak zobaczysz zastoj to wtedy zmiana w diecie lub (co bardziej prawdopodobne) w treningu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
w każbym razie jest dobrze,życzę powodzenie i dalszych przyrostów

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robicie??

Następny temat

Masa w ketozie?

WHEY premium