SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1wszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak tak 178 81 wagi i 47 w lapie hehe dobre sobid,widze ankieta wypelniona na odwal sie pozatum w tytule 1szy cykl a Ty juz miales pare
Na pierwszy cykl sam test Ci styknie,jesli masz t400 to daj 0.5 pon/czw przez min 12tyg


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-06-15 22:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1160
Dzieki serdeczne za odp. Ps Napisalem w pierwszym poscie ze zajadalem anavar winstrol i anadrol...cwicze od 8 lat i jechalem caly czas na odrzywkach po ostatnim cyklu na anadrolu spadlo mi strasznie libido stad pomysl by zarzucic tescia...nie bede Ci udowadnial ze to co podalem jest prawda. Wielkie dzieki raz jeszcze za info.piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
W tym tri teście jak się nie mylę jest po 100mg cypio/enan i 200 mg dekanianiu więc można by nawet jeśli to pierwszy raz wbijać 1ml e7d :) niech mnie ktoś poprawi jak źle mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1160
Dzieki Baryla WSC. Zdecydowalem ze bede bil tri test 400 0.5ml x2 w tyg przez 12-14 tyg. Czy dalo by rade bys wytlumaczyl dlaczego jest zlym pomyslem dodanie deki do tego cyklu? Czy na drugi cykl takie kombo bedzie idealne tri test 400 i deca 300? Czy moze lepiej sam tesc np test 300 z deca 300?ile tyg przerwy powinienem zrobic przed rozpoczeciem 2giego cyklu? Dzieki serdeczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
1.Deka potrafi zrobić sporą krzywdę w twoim wieku jeśli nie umiesz radzić sobie ze skutkami ubocznymi i nie wiesz jak na nią reagujesz, znam kolesi na siłce co dece mogą brać w opór i nic im nie jest a ostatnio koleś (25 lat) zarzucił deczke i enana i po 5 tygodniach przyszedł do mnie z płaczem że ciśnienie 190/130 i mu nie staje :) jak mu powiedziałem jakie badania i co będzie trza kupić i ile kosztuje to stwierdził że pier.. ten sport i już od miesiąca go na siłce nie widze
2.Cykl musiałbyś przeciągnąć dłużej o kilka tygodni i kończyć samym testem do 4-6 tyg bo deka dość długo siedzi w organiźmie po odstawieniu.
np. 1-22 test, 1-16 deca rozumiesz?
3.Nie korzystałeś nigdy z teścia więc wykorzystaj w pełni jego potencjał i zobacz też jak reagujesz
4.Na drugi cykl możesz spróbować z tym, że teścia zawsze dawaj więcej niż nandro ( narazie skończ jeden cykl a potem pisz o następny)
5.Przerwa między cyklami to najlepiej tyle ile trwał cykl+odblok np. cykl 12 tyg odblok 5 tyg więc po zakończeniu odbloku te 16 tyg warto zaczekać aż organizm wróci do siebie w pełni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1160
Dzieki Baryla WSC. Kozak odpowiedz. Czyli Deca idzie na bok w moim przypadku. Czy slyszales o czyms takim jak sis labs superbowl 400 (10ml, 200mg/ml Testosterone Enanthate 100mg/mg Trenbolone Enanthate 100mg/ml Drostanolone Enanthate)?pytam bo mam dostep rowniez do tego produktu i ewentualnie moge go rozwazyc w przypadku 2go cyklu? Ostatnie pytanko i juz buly nie mecze :)Dziex i milego dzionka zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Ogółem nie słyszałem o SIS LABS ale w składzie tego co piszesz masz trenbolon w skrócie jeszcze mocniejszy niz test i deca również jeśli chodzi o skutki uboczne także tym bardziej bym dał sobie spokój to środek dla doświadczonych i obytych z dopingiem ludzi :) na drugi cykl przycelowałbym w jakieś combo typu test+meta lub test+masteron jeśli w celu poprawa jakości lub jeśli już nandrolon to w krótkiej wersji NPP w małej dawce żeby zobaczyć jak radzisz sobie z nandro i wtedy ewentualnie zwiększać dawkę jeśli dobrze tolerujesz ale tak jak mówię zrób najpierw cykl na samym teściu i odezwij się za zime to coś tutaj na pewno ktoś wymyśli :) pozdro


Zmieniony przez - BarylaWSC w dniu 2017-06-16 13:14:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1160
Hey apropo wspomnianego cyklu. Zostaly mi 2 tygodnie.Chcialbym sie podzielic wrazeniami oraz zapytac o nastepny cykl. Do cyklu dorzucilem anavar 10mg firmy sis labs ktory szamalem codziennie 3x rano 3x wieczorem przez 8tyg. Z 81kg dobilem 86kg. Poprawila sie ogolnie sylwetka i pompa na silowni nie do opisania:) chcialbym zapytac o 2gi cykl ktory chce zaczac od stycznia. Mam w planach zarzucic prop'a wraz z npp rowniez firmy sis labs myslalem by pojechac propa 10tyg 100 eod i nnp 50 eod. Czy dalo by rade o jakas podpowiedz ze strony lodzianin lub baryla wsc. Dzieki serdeczne.piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1160
piotrus pan
Hey apropo wspomnianego cyklu. Zostaly mi 2 tygodnie.Chcialbym sie podzielic wrazeniami oraz zapytac o nastepny cykl. Do cyklu dorzucilem anavar 10mg firmy sis labs ktory szamalem codziennie 3x rano 3x wieczorem przez 8tyg. Z 81kg dobilem 86kg. Poprawila sie ogolnie sylwetka i pompa na silowni nie do opisania:) chcialbym zapytac o 2gi cykl ktory chce zaczac od stycznia. Mam w planach zarzucic prop'a wraz z npp rowniez firmy sis labs myslalem by pojechac propa 10tyg 100 eod i npp 50 eod. Czy dalo by rade o jakas podpowiedz ze strony lodzianin lub baryla wsc. Dzieki serdeczne.piona



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Jakiś odblok planujesz robić ? no tak jak pisałem na drugi raz prop+npp będzie fajnie 1-12 prop 100mg 1-4 npp 50-75mg jak będzie wszystko śmigało jak powinno to od 4-8 dasz 100mg npp i wszystko powinno pasować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po omnadren

Następny temat

Jak rozmawiać z lekarzem

WHEY premium